• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Dikey WeTek Play - OpenATV 6.0 NAND Raxone

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Dikey WeTek Play - OpenATV 6.0 NAND Raxone

Openatv 6.0 Kodi 16.1

Nand:
    https://mega.nz/#!NcEH1JLB!Pe9ZRoSlkiHGCdHQkeTvYVDZeSDzWzxR6iZNSgn JaJ4 .

Sevgiler...

@ozkaradag hocam indirmek için anahtar istiyor

saygılar
    Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
    Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

http://wetektr.com/WeTek/index.php?d...e_20170119.zip .

Aklınızda olsun, 1-2 saat içinde depoya da atıyorum.

Derdim bir an önce sizlere ulaştırmaktır, yoksa 1-2 saat bekletirim yani.

Sevgiler...

Yorum yap

Bekliyoruz usta.

Yorum yap

merhaba arkadaşlar,
          ben nand a yüklemeye calıştım ama başlangıç ekranında kaldı.
          çalıştıran varmı. bana yardım edebilirmi,
          teşekkürler.

Yorum yap

Başlangıç ekranı derken?

Sevgiler...

Yorum yap

open atv 6,0 bootlogo ekranında kaldı.ilerlemiyor.

Yorum yap

Sd karta program ile yazdırmamıza gerek varmı yoksa sadece ımage dosyasını karta kopyalamamız yeterlimi dir nand için

Yorum yap

Zip'ten çıkarıp SDKarta yollayıp iğneli yöntemle atmak gerekiyor.

Sevgiler...

Yorum yap

cettindir Nickli Üyeden Alıntı
                    Sd karta program ile yazdırmamıza gerek varmı yoksa sadece ımage dosyasını karta kopyalamamız yeterlimi dir nand için
                    arkadaşım nand yazılımını sd karta yüklüyorsun bundan sonrası şöyle cıhazı ters çeviriyosun altında iğne deliğini görecen sd kartı tak delikten onun özel aparatı var yoksa sivri kürdanla basılı tutarkan enerji fişini tak bi süre bekle ekranda maymun gelıyo içinde dönen bişeyler gelicek altta ki seviye çizgisi harekete geçince bırakıosun bu kadar daha sonra sd kartı sök cıhazı normal şeklinde koy ve fişi tekrar tak cıhaz attığın openatv de açılır daha sonra kanal listenı ve dayzek ayarlarını ve server satırın varsa yüklersin bu kadar.

Yorum yap

Teşekkürler.
                      Hocam ben televizyonun o iğrenç arayüzlu dahili uydusunu bile kullanınca kanald hd show hd vs hd kanallarda takılma olmuyor.ama wetekte androıd,lıbre, open,ve enıgma backup ve nand sıstemlerınde hep takılıyor aldığım günden buyana hep böyle

Yorum yap

Eğer ki bişey ters gidiyosa sd kartını sdformater le güzelce içini temizlıyosun daha sonra win32Diskimagerle masa ütüne attığın imajı yukarda belirtiğim şekilde at sorun çıkmaması lazım yanlişim varmı sayın özkaradağ kardeşimm.

Yorum yap

vallahi ben mnigma bakup kullanıyorum dufa kardeşimin yaptığı bi yakınım wetekopenelec almış onada nand a mnigmanın nand imajını attım kartınada dufanın bacup unu attın canavar gibi kodide de areswizarttan güzel bi build attım çok memnun. bende söylediğin şeyler olmuyo

Yorum yap

yazılım yüklenmiyor ... yükleyebilen var mı hata veriyor yükleme esnasında
                            .....

Yorum yap

ahmetozgun Nickli Üyeden Alıntı
                              yazılım yüklenmiyor ... yükleyebilen var mı hata veriyor yükleme esnasında
                              .....
                              bu http://www.mach1digital.com/mach1for...&postcount=231 imaj düzgün çalışıyor denemeni tavsiye ederim

Saygılar
                              Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                              Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X