• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 8000 5.6.2006 Yazılımları İle İlgili Görüşleriniz

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

mach1 ustam ellerin dert gormesin.bu yazilim ileri geri konusanlara umarim iyi bir cevap olur.birdaha neyi nasil konusmalari gerektigini anlamislardir umarim.sagol,varol

Yorum yap

ustaların hepsine sonsuz saygılar...................

Yorum yap

mucar Nickli Üyeden Alıntı
        reset atınca düzeldiğini biliyorum ancak keyleri güncellemek istediğimde nasıl olacak
        arkadaşim forumda verılıyor oradan takıp et:toplu:

Yorum yap

:iyyy: :iyyy: :iyyy: :iyyy:
          torin Nickli Üyeden Alıntı
          Tps paketinin üzerine gelince hemen updat başlıyor cıhaz kilitleniyor ve kapanıyor kanal bile değişmiyor kapatıp açtığimda bile aynı kanalda açılıyor
          Neden acaba
          (yeni yazılımı yükledim 2,3 kere reset çekti)
          arkadaşim aynı yazılımı ben kullanıyorum yapman gereken ekıt tuşunu kullanman onun resetle falan alakası yok exit tuşunu kullandığın zaman key aramayı bırakır cıhaz

Yorum yap

hocam görüntü neden çok net değil eski yazılım 3 mart görüntü netti

Yorum yap

hocam cıhaz aeskey aptıng yapıyor ama keylerı bulamıyor tps

Yorum yap

yazılım sorunlu galiba bende sürekli kitlenmeler oluyor .başta ve sonda reset attım ama tps update yazısı kalıyor.DT.izlerken kanl kitliyor ve ekran renk değiştiriyor.anahtar açılıp kapanmadan düzelmiyor.kumanda biraz zor algılıyor ve görüntü kötü bende.teşekkürler

Yorum yap

cw

CW menüsüne nerden girecegiz acaba,değişen keyleri yazmak için.
                  yeni yazılımda bunu bulamadımda.

Yorum yap

Cw Key menüsü yok. Keyler yazılımın içerisine eklendi ve verildi.

Yorum yap

• geceyıldızı Nickli Üyeden Alıntı
                      hocam cıhaz aeskey aptıng yapıyor ama keylerı bulamıyor tps
                      Yeni keyler olduğu zaman cihazın bulamaması normal. Keyleri takip edip elle gireceksiniz.

Yorum yap

• arkadaşlar bu yazılım sorunlumu görüntüyü net alamıyorum acele bir şey yapmam lazım lütfen

Yorum yap

• ss.ramo Nickli Üyeden Alıntı
                          arkadaşlar bu yazılım sorunlumu görüntüyü net alamıyorum acele bir şey yapmam lazım lütfen
                          Foruma hoşgeldiniz
                          daha detaylı olarak sorununuzu yazarsanız daha çabuk yardım alırsınız.
                          Bazen şeytan diyorki git yanaş şuna
                          Anlat içinden geçenleri
                          Tut yüreğinden sıkıca ak hayatına
                          Ama nerde bende o yüzsüz yürek...
                          Bizde varsa yoksa gururdan yelek..

Yorum yap

• 5.6.2006 tarihli yazılım için teşekkürler sirus ve 15 dercedeki uyduda da 11 -12 kanal açılıyor içinde playboy da var

Yorum yap

• Evet telstar 15W de açık

Yorum yap

• sile Nickli Üyeden Alıntı
                                Foruma hoşgeldiniz
                                daha detaylı olarak sorununuzu yazarsanız daha çabuk yardım alırsınız.
                                cihazım nex 8000 xcamplus pcm1725 son yazılımı attıktam sonra görüntü karıncalı neden

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X