• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

uzun zamandır hiç bir yenilik yok

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

hamza_1977 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    artık telfonları da yüzne kapatıyorlar kemel bey abone ol izle diyor tasarım bey gene sil mesajımı konuyla ilsi yok dene gene cihazı alalı 2 ay oldu sil sil 39 derece auto yazlımı isityoruz sper plus kulanıcısı olarak?
    Bu ürünü satın alırken bu ürün hellasat uydusunu oto çözer mi diye sordunuz mu? Ürünü satan kişilerde % 100 kanalı açar diye satan herhalde hiç kimse yoktur.Bir sürü üründe Bulsat oto diyorsunuz.Çok yakında irdeto yapılan yayın Bulcrypt sistemine geçince bakalım oto çözen cihazlardaki oto ne olacak nextin oto cihazları dahil ! HD ürünlerdeki otonun çöktüğü gibi hepsi çökecek o zaman ben bu yayını izlemek istiyorum dediğinizde abone olmanız gerekecek diyecekler.
    Super serisi 2008 yılında satışa sunulmuş bir üründe 2011 yılında yazılım veriliyor ve kumandadan numara ve harf girerek veya usb üzerinden gerekli bilgi yüklenerek kanal açılabiliyorsa bence yazılım desteği vardır.

Yorum yap

arkadaşlar tutdurmuş 119 tl cihaz var bence neden 119 tl olan auto yapan cihazı neden almadınız arkadaşlar emu olayı bitti elinizde zaten kalan bulsat ile kinston paketi 2 gün sonra gitttiğin de manüel *** girmek isteyeceksiniz oda olmayacak dua edin en azından çözüyor size irdeto2 desteği olmayan o kadar cihaz sayabilirimki siz en azından manüel yada softcamkdb dosyasını atmak zor değil yada bastırın parayı cart paylaşım yapın kimse size auto yazılım vereceğiz alın nextti diyende olmadı yada cihaz alırken başta ne istediğinizi düşünüp öyle karar verin başka markalar ilede kıyaslamayın yada kıyaslama yaptığınız cihazı alın..

Yorum yap

bir çok arkadaş kanal açmasından auto'dan vs bahsetmiş ama benim istediğim daha farklı şeyler var
        Next'in başka serilerinde ve başka markaların cihazlarında da olan güzel özellikler var. bunların bazılarının zor olduğunu sanmıyorum
        örnek vermek gerekirse
        1- kayıt ismi epg olan kanallarda EPG'yi baz alsın(örnek tom&jery) olmayanda yine şimdiki gibi kanal ismi olsun
        2-Kayıtların dosyaların isimlerini Pc'ye gerek olmadan cihaz ile değiştirebilelim
        3- kayıtların üzerine geldiğimizde bir önizleme penceresi olursa da çok iyi olur

Yorum yap

cihazın babası dream box alın kurtulun artık nexte elveda tabi next voleyi iyi koydu haram olsun

Yorum yap

kimse helal ve harama bakan yok artık adalet yokki türkiyede üye ol izle diyor kemal bey yüzüme kapatıyor sanki benim telefon faturamu kemal ödüyor nerde hazsızlık varsa ben ordayım insana dilenci muammelesi yapıyorlar türkiyede hak hukuk yok satiş oldumu kimse arkasına bakmıyor yazılar gene sinilirse tasar bey siler zaten silme tek ve banlama tek çözsüm onlar için ???

Yorum yap

hamza_1977 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              kimse helal ve harama bakan yok artık adalet yokki türkiyede üye ol izle diyor kemal bey yüzüme kapatıyor sanki benim telefon faturamu kemal ödüyor nerde hazsızlık varsa ben ordayım insana dilenci muammelesi yapıyorlar türkiyede hak hukuk yok satiş oldumu kimse arkasına bakmıyor yazılar gene sinilirse tasar bey siler zaten silme tek ve banlama tek çözsüm onlar için ???
              Derdin neyse açıkca söyle! Aynı şeyleri defalarca yazma!

Yorum yap

Kanallar birer birer Bulcrypt şifreleme sistemine geçiyor ama siz neden auto değil diye suçluyorsunuz.Ellerinde olsa Bulcrypt şifreleme sistemini kırsalar autosunu verirlerdi zaten.Henüz irdeto olanları softcam yükleyerek açıyorsunuz zaten.
                Next emu bölümünden indirebilirsiniz.Ama başkalarından yapamayacağı şeyleri istemek son derece yanlıştır.Hatta buradan emu bile verilmesi zorunlu olmadığı halde gerekli paylaşımlar yapılıyor.Constant CW bile paylaşılıyor.Artık bu suçlamaları bitirelim ve konuyu burada kapatalım lütfen.

Yorum yap

nassat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Kanallar birer birer Bulcrypt şifreleme sistemine geçiyor ama siz neden auto değil diye suçluyorsunuz.Ellerinde olsa Bulcrypt şifreleme sistemini kırsalar autosunu verirlerdi zaten.Henüz irdeto olanları softcam yükleyerek açıyorsunuz zaten.
                  Next emu bölümünden indirebilirsiniz.Ama başkalarından yapamayacağı şeyleri istemek son derece yanlıştır.Hatta buradan emu bile verilmesi zorunlu olmadığı halde gerekli paylaşımlar yapılıyor.Constant CW bile paylaşılıyor.Artık bu suçlamaları bitirelim ve konuyu burada kapatalım lütfen.
                  telefonu senin yüzüne kapatsınlar sen öyle dersin ben emu için cihaz almadımki sen neyi savunuyon ?

Yorum yap

Burası insanların birbirlerine yardımcı olmaya çalıştığı,karşılık beklemeden,gönlünü bu işlere adamış kişilerin bulunduğu bir forumdur.Kimse burada birbirine bu şekilde hitap edemez!,burada hiç bir yönetici kendi keyfine göre hareket etmez,forum kurulduğunda uyulması gereken kurallar belirlenmiştir,yöneticilerde bu kurallara uyulmasını sağlamaya gayret göstermektedirler,bu foruma üye olmuş herkes de bu kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılır...

Eğer herhangi bir firma ile sorununuz yada şikayetiniz var ise bunu o firmanın iletişim adreslerinden ilgili yerlere bildirerek sağlayabilirsiniz.Eğer sorununuzu çözemiyorsanız Tüketici hakları mahkemesine başvurunuz,buradaki insanları suçlayarak zan altında bırakmayınız...!!!

Konu kapatılmıştır.!!!
                    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
                    www.next.com.tr

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X