• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Serisi 06.04.2009 Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• merhaba öncelikle yazılımda emeği geçen herkese teşekkürler sormak istediğim cihazım 2000 cx super plus ve yazılımı baya eski uydudan güncelleme yazılımlardan hiçbiri yüklenmedi şimdi ben bu yazılımı yüklersem bundan sonraki yazılımları uydudan güncelleme yapabilirmiyim yoksa bundan önce başka bir yazılım yükleyip ondan sonramı bu yazılımı yüklemem gerekecek şimdiden teşekkürler

Yorum yap

• omak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      merhaba öncelikle yazılımda emeği geçen herkese teşekkürler sormak istediğim cihazım 2000 cx super plus ve yazılımı baya eski uydudan güncelleme yazılımlardan hiçbiri yüklenmedi şimdi ben bu yazılımı yüklersem bundan sonraki yazılımları uydudan güncelleme yapabilirmiyim yoksa bundan önce başka bir yazılım yükleyip ondan sonramı bu yazılımı yüklemem gerekecek şimdiden teşekkürler
      Direk en son yazılımı atabilirsiniz. Bundan sonraki verilecek yazılımları da uydudan indirebilirsiniz.

Yorum yap

• Selemlar Üstadım CİHAZ 2000 DPCIS SÜPER PLUS 06.04.09 yazılımını ve önceki yazılımı yükledikten sonra Cihazda anormallikler oluştu Sirasıyla Önceki yazılımdan sonra Türksatta üst üste 10 tane TP silemiyorum Cihaz REBOOT yapıyor ve tüm uydulardaki kanallar siliniyor.Son yazılımdan sonrada HOTBİRD uydusunda kanal taşıma yapamıyorum.Kanal Taşıma tuşuna basınca cihaz kendini kapatıyor.Açıldığında da en son izlediğim uyduya gidiyor.Hata Cihazdamı yazılımlardamı karar veremedim.saygılar.

Yorum yap

• 06.04.09 yazılımını ve önceki yazılımı yükledikten sonra Cihazda anormallikler oluştu Sirasıyla Önceki yazılımdan sonra Türksatta üst üste 10 tane TP silemiyorum Cihaz REBOOT yapıyor ve tüm uydulardaki kanallar siliniyor.
          Cihazınıza reset atıp, 06.04.2009 yazılımını tekrar yükleyerek deneyiniz. Son yazılımı yüklemek için öncekileri sırayla yükleme mecburiyeti yoktur.

Yorum yap

• Merhaba arkadaşlar Bende siyah ve gri kasa olmak üzere 2 adet cx s.plus usbli makina var. İkisinde de bu yazılımı yükledikten sonra bazı kanalları silerken cihaz reboot oluyor ve kanalı silemiyorum.(mesela hotbirdteki eurosport kanallar) böyle bir problemle karşılalaşan arkadaşlar varmı acaba?

Yorum yap

• aragornilti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Merhaba arkadaşlar Bende siyah ve gri kasa olmak üzere 2 adet cx s.plus usbli makina var. İkisinde de bu yazılımı yükledikten sonra bazı kanalları silerken cihaz reboot oluyor ve kanalı silemiyorum.(mesela hotbirdteki eurosport kanallar) böyle bir problemle karşılalaşan arkadaşlar varmı acaba?
              yazılımdan sonra resetleyin kayıt yapıp tekrar denedinizmi
              birde yeni yazılımı mevcud forumda olmaz ise birde yeni yazılımı deneyiniz

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X