• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

opos kart yükleme talimatı resimli ve türkçe...

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

halilaz Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaşlar opos ile hotbird uydusundan izlenebilen kanal varmı
    + olarak bir kanal yok su an ..

Yorum yap

evet şimdilik yok bir ara jstv ler vardı onlarda gitti
      BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

peki verilen conax1in dosyası ne işe yarıyor hangi kanalları açar
        ve yüklemek için kartı silip tekrarmı yazmak gerekiyor.
        next minix hd black

Yorum yap

@uyducum ilk messageında resimler görünmüyor...
          İlgilenebilirmisin?

Yorum yap

slm sn ustalar ben opos kartı yükleyemiyorum aynen şöyle yazıyor
            (ATR/wrong ATR) acaba atr simi gitti ne yapmam lazım kartı yazdırmam için yardımlarınız için teşekkürler ...

Yorum yap

Kullandığınız programmer nedir atmaca? eğer VP20 veya Phoneix kullanıyorsanız kartın chipi aşağıya gelecek şekilde takmanız gerekir. Birde com bağlantınızı kontrol edin. Programmerin 3,5 Mhz'e ayarlı olduğuna dikkat edin.

Yorum yap

Pride Nickli Üyeden Alıntı
                @uyducum ilk messageında resimler görünmüyor...
                İlgilenebilirmisin?
                evet gorünmüyor bende anlamadım ama eklentileri duruyor..bi bakayım...
                www.ekolforum.com

Yorum yap

Kullandığım program Cardmaster gerçi menü üzerinden 3.5 moduna alıyıorum ancak ATR hatası veriyor. Ben aşağıdada resmini yolluyorum programlıyıcının.. Başka neler yapaiblirim bilgi verebilirseniz sevinirim.

Yorum yap

atmaca1949 Nickli Üyeden Alıntı
                    slm sn ustalar ben opos kartı yükleyemiyorum aynen şöyle yazıyor
                    (ATR/wrong ATR) acaba atr simi gitti ne yapmam lazım kartı yazdırmam için yardımlarınız için teşekkürler ...
                    Demekki karta opos loader ile yükleme yapılmamış
                    muzlu progdam ile sırasıyla yükleme yapın.. ardından DAT dosyasını yükleyin.
                    Bunların hepsi 3,5 Mhz de olacak....
                    Kolay gelsin

Yorum yap

atmaca1949 Nickli Üyeden Alıntı
                      Kullandığım program Cardmaster gerçi menü üzerinden 3.5 moduna alıyıorum ancak ATR hatası veriyor. Ben aşağıdada resmini yolluyorum programlıyıcının.. Başka neler yapaiblirim bilgi verebilirseniz sevinirim.

aynı programlayıcı bendede var bende yükleyemiyorum üstelik vp30 ilede yüklemiyo. yanlız ben sadece update etmeye çalışıyorum ve sürekli no atr hatası alıyorum. hiç cesaret edip muzlu programla silip tekrar yüklemedim hazır geldi kart. forumda kimse varmı vp20 yada vp30 ile programlayan? ben bu programlayıcı ile sim kartımı okutup yazdırıyorum ama oposu ne okutabiliyorum nede yazdırabiliyorum.

Yorum yap

Ben VP20 ile çok rahat bir şekilde yükleme yapıyorum bir sorun olmuyor.

Yorum yap

@atmaca1949 birde kullandığınız kabloyu yada com bağlantınızı değiştirerek deneyin.

Yorum yap

Yükleme hatası

Arkadaşlar kartı update yaparken programlayıcının elektiği kesildi işlem yarıda kaldı sonra tekrar denedim olmadı. Atr sağlam erase yapıyor ama dosyaları yüklerken flash yazım hatası ikazı veriyor arkadaşımın opos kartını denedim sistem normal çalışıyor. Opos yükleme programlarının hepsini denedim olmadı başka ne yapılabilir teşekkürler....

Yorum yap

Muzlu programla tekrar karta yükleme yapın... daha sonr update deneyin olacak mı bakalım?

Yorum yap

cumix Nickli Üyeden Alıntı
                                Arkadaşlar kartı update yaparken programlayıcının elektiği kesildi işlem yarıda kaldı sonra tekrar denedim olmadı. Atr sağlam erase yapıyor ama dosyaları yüklerken flash yazım hatası ikazı veriyor arkadaşımın opos kartını denedim sistem normal çalışıyor. Opos yükleme programlarının hepsini denedim olmadı başka ne yapılabilir teşekkürler....
                                vp20 nin hangi modeli arkadaşım eğerki swiçli ise bak benimde başıma geldi kristal swici tam ayırmıyor o swice biraz kontact spreyi sıkarsan belki düzelebilir.bir dene bakalım...
                                pc ye reset falan at tekrar dene vp 20 yapabiliyor bazen öyle gerçi bendede aynısından tasarım ustadın dediği gibi sorunsuz çalışıyor
                                saygılar...
                                BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X