• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

2008 Avrupa Kupası Maç larını Next&Nextstar Uydu Alıcılarında İzlemek İçin...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 2008 Avrupa Kupası Maç larını Next&Nextstar Uydu Alıcılarında İzlemek İçin...

www.nebutv.net güncel anahtarlar bölümündeki son softcam dosyalarını ( son yazılıma sahip biss uyumlu cihazlarda ) rs232 kablo ile atarsanız maçları sorunsuz izleyebilirsiniz...
    Ya da keylerin altında bulunan resimli açıklamaları okursanız el ile kumandadan girebilirsiniz.

Türkiye Milli Futbol takımımıza Avrupada Başarılar... :cuara:

www.HDSPOR.com

tamamda soft camı recevere upgradetools ile mi atıcam eğer atıcaksam nasıl atarım bir yardımcı olursan çok makbule geçer abi

Yorum yap

burcu_721 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      tamamda soft camı recevere upgradetools ile mi atıcam eğer atıcaksam nasıl atarım bir yardımcı olursan çok makbule geçer abi
      cihazınızın modeli nedir ?

Yorum yap

Merhabalar,

benim nexstar ye 12500 fta receiver'ım var, şimdiye kadar hiç yazılım falan atmadım, euro2008 için atv yi nasıl izlerim? rs 232 kablom var, sırayla yapmam gerekenleri anlatabilirseniz çok mutlu olurum, şimdiden teşekkürler...

Yorum yap

uzmyrd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Merhabalar,

benim nexstar ye 12500 fta receiver'ım var, şimdiye kadar hiç yazılım falan atmadım, euro2008 için atv yi nasıl izlerim? rs 232 kablom var, sırayla yapmam gerekenleri anlatabilirseniz çok mutlu olurum, şimdiden teşekkürler...
          Next & Nextstar / N.Star-Wave 6000-12500-10000 bölümünde bütün açıklamalar mevcut , ordan bakabilirsiniz

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X