• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus USB TPS AUTO

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• g-force rahatsız ediyorum ama hala ord tek başına bekliyorum aciz durumda lütfen yardım et

Yorum yap

• TPS çalışmıyor

Değerli Ustalar, 20:45 itibarıyla güncelleme yaptım. TPS leri açamıyorum. Sorun nedir?

Yorum yap

• makedon133 Nickli Üyeden Alıntı
        g-force rahatsız ediyorum ama hala ord tek başına bekliyorum aciz durumda lütfen yardım et
        kardeşim farklı marka boş CD ler denesen.

Yorum yap

• denedim be kardeşim

Yorum yap

• hangı kanalları acıyor acaba su andakı tps.bin le arkadaslar?

Yorum yap

• hocam ben hergün tps dosyası atıyordum acıyordu bugün ne olduysa acmadı cıhazım nexst2000cıs superplasusb

Yorum yap

• hocam benım cıhazımnext200cıssüperplasusbli hergün tpsatıyordum bazıkanalları acıyordu ama bugun attım acmadı cıhazamı bıseyoldu acaba yardımcı olursanız sevınırım

Yorum yap

• tps lerde sorun var arkadaşlar şuan için çalışmıyor.
                  Bilmemek ayıp degil,ogrenmemek ayıp!!!

Yorum yap

• heralde tps keylerde bugün sorun var inşallah çökmemiştirde yarın izleriz artık

Yorum yap

• Herhalde yanlis anlasildi benim niyetim birilerinden hesap sormak degil
                      Paylasim yeri oldugu icin yazdim ,Cevap verdigin icin teskkur ederim

Yorum yap

• Herşeyden önce çok teşekkür ederim. Ancak bu son Tps ler çözmedi.

Yorum yap

• doğru tps bin dosyasını indirdiğiniden eminmisniz buraya bi bakın isterseniz
                          http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=43549

Yorum yap

• dostum ben bile bugün bu dosyayı görememiştim sağol
                            next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• teşekkürler...

Yorum yap

• tps yi açıyomu bu zannedersem açmıyodu ??
                                Bilmemek ayıp degil,ogrenmemek ayıp!!!

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X