• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Ne Önerirsiniz.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Ne Önerirsiniz.

Merhabalar next cihazım var değiştirmeyi düşünüyorum, Vu+duo, VU+Solo, VU+uno, VU+ultimo bunlardan hangisini önerirsiniz, şimdiden yardımlarınız için tşk ederim.

Ne Önerirsiniz

Merhabalar next cihazım var değiştirmeyi düşünüyorum, Vu+duo, VU+Solo, VU+uno, VU+ultimo bunlardan hangisini önerirsiniz, şimdiden yardımlarınız için tşk ederim.

Yorum yap

wesete Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Selamlar ;
      Yazdığınız modeller içinde henüz iki model piyasada Uno modelinin bu hafta çıkması bekleniyor Ultimo modeli kışa doğru çıkacak,eğer çift tunerli yani iki çanaklı bağımsız bir sisteminiz var ise bu günün şartlarında Vu+ Duo almanız daha mantıklı eğer kayıt işlerine merakınız var ise çift tuner sayesinde istediğiniz bir kanalı seyrederken diğer kanallardan da kayıt yapabilme imkanınız var...
      Sadece tek tunerli bir cihaz düşünüyorsanız eğer Vu+ Unu'nın satışa çıkmasını bekleyin derim,hem yeni nesil işlemcili hemde cihazın hafızası daha geniş ve de çıkar tak tuner sistemi sayesinde alternatifleriniz daha çok.

Kolay gelsin.
      [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
      www.next.com.tr

Yorum yap

teşekkür ederim kardel Allah razı olsun.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X