• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 8000 18.11.2005 Yazılımları Sorun ve Görüşleriniz

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Arkadaşlar sanırım PLUS serisi yazılımlarında bir sorun var. mach1 bir açıklama yapana kadar bu yazılımları kaldırıyorum kimse zarar görmesin.

Yorum yap

evet yine de usta eller hazırlamış.
      sile arkadasım yazılımlarda sorun yok ise niye mach1 usta hazırlasın tekrar.saygılar...
      İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

bencede kaldir tasarim.mach hoca yukle demeden yuklemem ben.

Yorum yap

tasarım arkadasım turkeyforumda bazı arkadaşlar sorunların çıktıgını yazmış.kanllar cozulmuyor diye multiler ve absat.bu arkadaşlar mı sorunlu yoksa bir sorun goruluyormu su an.arkadasım.saygılar...

Yorum yap

evet digicom TPS paketi sorunlu o yüzden yazılımları kaldırdım.

Yorum yap

xcam yazılımı yükledim absat ve tps ler açılmıyor sadece multiler ok bilginize.

Yorum yap

yazılımlarda bir takım sorunlar olmuş arkadaşlar yukleme yapmayın su an.bir mütted bekleyin.doktor ve mach1 ustamız gerekli acıklamayı yapar.saygılar...

Yorum yap

Evet arkadaşlar yazılımda sorun var bu anlaşıldı. onun için konuyu yeni yazılımlar verilinceye kadar geçici olarak kapatıyorum.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X