• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE-2000 DOBRATECH USB ile Kanal yedeği almak

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next YE-2000 DOBRATECH USB ile Kanal yedeği almak

USB Belleğiniz ile kanal dosyanızın yedeğini kolayca alabilirsiniz.

- USB belleğinizi cihazınıza takın.

- Menü > Dosya Seçici bölümüne girin.

(Kumandanızın sağ alttaki kısayol tuşu ile de ulaşabilirsiniz.)

- Eğer birden fazla kaynak kullanıyorsanız Kumandadan i tuşuna basarak istediğiniz kaynağı seçin.

- Kanallarınızın yedeğini almak için kumandanızdan AV+ tuşuna basın.

- Kanal yedekleriniz alınıyor.

- Cihazınızı kumandadan kapatarak USB belleğinizi çıkartın, kanal yedekleriniz başarıyla alınmıştır.

digium üstad'tan alıntıdır
    VU+ Duo Twin Linux HDTV...

Özeliklerine bakılırsa su an inceliyorum iyi gidiyor sade cc cam stabil olmadığın anladım buda zamanla olur galiba başarılar diyelim

Yorum yap

Problemim sunlar :

1- Ya DOBRATECH usbstick seciyor zira ne 8 ne de 16 gig lik sticklerimin icini okumadi...

2- Ya dosyanin uzantisi 2000hd teki gibi *.*** olmayacak.

3- Ya da benim yeni cihazdaki USB portlar arizali

2000HD deki gibi menu de USB sekmesi yok ; ama file explorer da USB stickleri gormedi...Ama yazilim guncellemeyi USB uzerinden ( acilista asagi/yukari tusuna basarak boot modunda ) guncelledi....

Yorum yap

nextturkey kardeş listeyi usb ye kayıt edemiyorum.sence sebeb ne olabilir.yayını kayıt yapıyor.ve izleyebiliyorum.yazılım atıgınızda fabrika ayarına aldınızmı ben almamıştım.ondan olabilirmi.birde usb ye aldıgın kanal listelerini tekrar cihaza nasıl yüklüyorsun.teşekkürler.
        dün düşman ingiliz,fransız,anzaktı.bugün düşman cahillik,fakirlik,ayrımcılık.
        ismail dönmez-yazar

geçebilirsin anadan,yardan,serden
        seninde destanını okuyalım ezberden,
        haberin yok gibidir taşıdıgın degerden,
        elde sensin,dilde sen,gönüldesin baştasın
        fatih'in istanbul'u fethettigi yaştasın.

arif nihat ASYA

Yorum yap

USB görünmüyor,yukarıda arkadaşlarda yazmış bir açıklama gelmemiş,ne gibi bir USB kullanılacak veya olay nedir anlamadım?Kanal listesini USB ye alamadım bir alabilsem bu seferde nasıl yükleniri soracağım ama
          ---------------------------------------------------

Yorum yap

2GB lik Kingston u tanımadı ama 4GB lik Kingston u tanıdı S2P60 diye bir klasör açtı doğrumudur,bu dosyayı geri atmaya kalkarsak yöntem nedir
            ---------------------------------------------------

Yorum yap

Flash disklerinizi Fat32 formatter ile formatlayınız. Fat 32 formatter ile formatlayamıyorsanız google da WinSetupFromUSB_0-2-1 bu dosyayı aratıp bulun ve onla formatlayın sonra görecektir..
              Computer High Engineer
              Next YE-2000 Dobratech / D-SMART HD / Next 2000 HD / Dreambox DM 500 - 800 HD / 2000 X CI PLUS / Next 2000 Super DPCIS - 2.20mt Hareketli - 1.70mt Hareketli - 5 Ayrı 90-120 Lik / 2 X Wave Frontier T90 / Dragon 3.02 / Dragon 4.01 / Joker /Zeta/Xcam Angel ve Orion/ Matrix / Magic ve diğer Kart ve Moduller
              Türk insanı para gibidir . İçine ışık tut , Atatürk yoksa sahtedir.
              Bilinçsizce söz söylemektense otur , oku, düşün, anla, kavra öyle gel..

Yorum yap

güzel olmuş eline sağlık
                ŞANLIURFASPOR

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X