• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE2000 SUPER HDTV 06.07.2009 Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

kgu45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok doğru demişin arkadaşım.Aynen sölediğine katılıyorum.Haksız eleştiri yapmadan biraz sabretsek bakın ozaman siz hd keyfine
    Neye istinaden "HAKSIZ ELEŞTİRİ" yaptigima karar verdiniz????
    Eger 2007 yilinda gordugumuz buglari burada paylasmasaydik, siz bugun elinizde dogru duzgun calisan bir newcamd bulur muydunuz? O newcamd nasil bu hallere geldi?
    sizce ustalar bu test yazilimlarini iş olsun torba dolsun diye mi ortaliga atiyorlar? Yoksa bizler gibi testcilerin test ederek buglari soylemesi ve her yazilimla bunlarin duzeltilebilmesi icin mi yayinliyorlar bu test yazilimlarini?

siz hic yazilim piyasasinda betasi cikmadan asli cikan, beta larini beta testerlera test ettirmeden yazilim cikaran firma gordunuz mu? O testerlar da sizin dediginiz gibi HAKSIZ ELEŞTİRİ yapıyorlarsa, neden firmalar once hep beta yazılım çıkarıyorlar? Veya sizin "Haksız eleştiri" tenkitlerinize uğramamak için sussalar, gördükleri hataları bildirmeseler, o yazılımlar gelişir miydi?

Her lafa atlamadan once, biraz düşünelim öyle yazalım!!!

Biz burada kimseyi eleştirmiyoruz. Elimizdeki cihazlarin daha iyi olmasi için gördüğümüz hataları bildiriyoruz sadece.

Yorum yap

selam arkadaşlar her çıkan test yazılımını yüklüyorum fakat cccam nerden bulacağız ben erzincanda yardım alacağım kişi yok benim bildiğim birtek bende 2000hd var birde sony 46z4500 200hrz aldım şuanda birtek dijitürk kanalında hd var benim hd alabileceğim yer varmı yardımlarınızı bekliyorum teşekkür ederim.

Yorum yap

fault123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Neye istinaden "HAKSIZ ELEŞTİRİ" yaptigima karar verdiniz????
        Eger 2007 yilinda gordugumuz buglari burada paylasmasaydik, siz bugun elinizde dogru duzgun calisan bir newcamd bulur muydunuz? O newcamd nasil bu hallere geldi?
        sizce ustalar bu test yazilimlarini iş olsun torba dolsun diye mi ortaliga atiyorlar? Yoksa bizler gibi testcilerin test ederek buglari soylemesi ve her yazilimla bunlarin duzeltilebilmesi icin mi yayinliyorlar bu test yazilimlarini?

siz hic yazilim piyasasinda betasi cikmadan asli cikan, beta larini beta testerlera test ettirmeden yazilim cikaran firma gordunuz mu? O testerlar da sizin dediginiz gibi HAKSIZ ELEŞTİRİ yapıyorlarsa, neden firmalar once hep beta yazılım çıkarıyorlar? Veya sizin "Haksız eleştiri" tenkitlerinize uğramamak için sussalar, gördükleri hataları bildirmeseler, o yazılımlar gelişir miydi?

Her lafa atlamadan once, biraz düşünelim öyle yazalım!!!

Biz burada kimseyi eleştirmiyoruz. Elimizdeki cihazlarin daha iyi olmasi için gördüğümüz hataları bildiriyoruz sadece.
        yazdıklarınıza aynen katılıyorum.burada malesef sadece teşekkür mesajlarıyla yıldız sayılarını arttımak peşinde koşanlarla test sonuçlarında gödükleri aksaklıkları doğru bir şekilde yazanlara muhalefet edenler var ve malesef bunlar büyük bir çoğunluğu oluşturuyor ve bu yüzden bir çok kullanıcıda gördükleri aksaklıkları dile getirmekten çekiniyor.bu böyle devam ettiği sürecede sayın hocalarımızın yapacağı fazla bir şey yok.zira onlarda gördüklerini yazan bu tek tük kulanıcının yazdıklarına haklı olarak çatlak sesler olarak bakabilirler.
        BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
        ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

Bütün bunlarla boşuna ugraşıyorsunuz,alın bir tane x-box cihazı bakın keyfinize ne donma var nede başka bir şey keyfim yerinde boşa zaman harcamayınnnnnn

Yorum yap

zekidamla Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Bütün bunlarla boşuna ugraşıyorsunuz,alın bir tane x-box cihazı bakın keyfinize ne donma var nede başka bir şey keyfim yerinde boşa zaman harcamayınnnnnn
            Oldu alırız hemen kardeş.Sen cihazınla keyfine bak madem cihazından hoşnutsun bu bölümde ne işin var.Sağolsun üstatlar cihazı alırken olmayan bişeyi cihazımıza adapte etmeye çalışıyorlar.Onların emeklerine teşekkür etmemiz gerekir.

Yorum yap

zekidamla Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              saygısızlık yapmayın lütfen hocalar emek harcayıp bir şeyler ilave ettiler sağolsunlar.Önce teşekkür et ama nerde 1 sene sonra o kuruyu cöpe attığında göreyim seni
              2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

Yorum yap

x box lu uydudan server interneti olmayanlar için güzel gelişme.ama ne verirseler onu izliyorsunuz.cccam serverde paran varsa yerli paketler harıç bütün şifreli paketler açılıyor.fark burda.tercih tabiki kullanıcıların.
                dün düşman ingiliz,fransız,anzaktı.bugün düşman cahillik,fakirlik,ayrımcılık.
                ismail dönmez-yazar

geçebilirsin anadan,yardan,serden
                seninde destanını okuyalım ezberden,
                haberin yok gibidir taşıdıgın degerden,
                elde sensin,dilde sen,gönüldesin baştasın
                fatih'in istanbul'u fethettigi yaştasın.

arif nihat ASYA

Yorum yap

arkadaşlar cccamda bende eskisine göre baya iyileşme var aldığınız server çok önemli bunu dikkate alarak yazın bide cccam serverde hop3 olan kartları cihazın görmediği söyleniyor yani arkadaşlar linux olmayan cihaza böyle özelliğin eklenmesi bile olağan üstü bi olay bütün hocalara sonsuz teşekkürler ben artık nextten linux cihazda bekliyorum saygılar iyi geceler

Yorum yap

Buradan devam edin.
                    http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=51082

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X