• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

süper plus hard disk sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• süper plus hard disk sorunu

arkadaşlar süper plusuma harici hard dik takıyorum hatalı veya boş diyor acaba normami normal değilse çözümü nedir acaba

FAT32 olarak biçimlendirilmiş olmalı

Yorum yap

HDD nin özelliği nedir yani kaç GB eğer 100 ve üzeri ise ozaman arkadaşın bahsettiği gibi bir kısmını FAT 32 olarak belirle eğer yapamazsan bir bilgisayarcıya rica et o yapsın ozaman o kısmı tanır.

Next Ye-2000 CX Super Plus USB li PVR ( 90 cm. Turksat [Ofset] + 90 cm. Hotbird + 90 cm. Astra )
      Koto 9600 DCI Plus ( 90 cm. Turksat )
      YU-MA-TU MX ( 90 cm. Turksat )
      XS Extra Smart 320 GB Taşınabilir HDD (MOBİSU) 32 GB' ı FAT32 kalanı NTFS

Yorum yap

morex58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        arkadaşlar süper plusuma harici hard dik takıyorum hatalı veya boş diyor acaba normami normal değilse çözümü nedir acaba
        http://www.mach1digital.com/mach1for...light=bigal%FD burayı bir inceleyin isterseniz.

Yorum yap

arkadaşlar tanıt mayı başardım ama çevirdiğim filmleri açmaya çalıştığımda recever reset atıyor acaba neden kaynaklanır

Yorum yap

ilginç bir durum
            Atlanta HD-Box Pvr/Dreambox 500 S/110Triax OffsetÇanak/StabHH-120DisecgMotor/Dıavola 0.1db Inb

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X