• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next 2000 cı yardım lütfen

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next 2000 cı yardım lütfen

sayın arkdaşlar bende next 2000 cı makina var sinyal alıyor tarama yaptığın zaman kanal tutmuyor ama sinyali alıyor lütfen yardım edermisiniz. şimdiden yardımlarınız için teşekürler

Kanal Tutmuyor derken tam olarak anlayamadım. Kanalları tarıyor, listeliyor fakat kayıt mı yapmıyor.??

Yorum yap

beslemede sorun var sınyal ama tarama yapıyor kanal yok,ilk önce fabrika ayarlana dönün
      UYDU ELEKTRONİK

Yorum yap

çok defa döndün olmuyor. siyal cok güzel alıyor tarama yapdığımız zaman sinya geliyor ama kanal yok diyor.

Yorum yap

arkadaşım cıhazın üst kapagını ızgara aralıgından ışık tutarak besleme devresine bak kondostörlerin tepesi şişmişmi şiştiyse servise görür yada tamirciye
          Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

şükrü kardeşim şişik yok baktım

Yorum yap

üzerinde hangi yazılım yuklü yani cıhaz bilgisini tam olarak yaz birde cıhazın fav dügmesine bas tüm kanallara getir okeyle eger kanallar yoksa servise gitmelisin
              Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

şükrü kardeşim yeni yükledim yazılım gene olmadı sinyal süper alıyor ama kanal yok diyor ne yapmama lazım

Yorum yap

blok kondansatörden yapıyor ayrıca blk kon.pek şişmiyor ama arızalı

Yorum yap

bence cihazda arıza yok sadece arama yaparken dikkat et! dalgınlıgına gelmiş olabilir ...

sadece sifreli kanal arama secmiş olabilirsin ..

tüm kanallları ara seceneginde olup olmadıgını kontrol edermisin lütfen.

sanırım diger kanallar gösteriyor ama yeni arama yaptıgın yada girdigin tp sinyal oldugu halde tarama yaptıktan sonra 1 kanal ya da 2 kanal bulundu diyor kanalı kayıt etmiyor... olabilir mi?

Yorum yap

tunerın yanında LM 317 VAR ONDANDA YAPABILR BENDE DE OYLE BI SORUN VARDI DEGISTIRDIM DUZELDI ARKADASIM SAYGILAR

Yorum yap

kanal listen dolu olabilir tüm kanalları sil ve yeniden tarat
                        BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
                        ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

kardeş sorun ne durumda sondurum hakında bilgi yazarmısın.

Yorum yap

Beslemeden Yapar KardeŞ

Yorum yap

slm cnm e format attırman lazım

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X