• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

IQ yazılım yükleme sonrası açılmıyor...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• IQ yazılım yükleme sonrası açılmıyor...

2 Haziran tarihli v.1.2.45 yazılımını yükledim.Ancak yükleme sonunda cihaz bir daha açılmıyor. Display'de herhangi bir hareket yok. Yeni yazılım yükleme ve cihazdan cihaza yazılım yükleme yapılamıyor.

Önerebileceğiniz alternetif çözümler var mı?

Yüklediğim yazlımı :
    TM 190 MX ( YT MX IQ PLUS ) ALI 3329 C CHIP V. 1.2.45 AMSTAR EMU.abs

Yardımlarınıız bekliyorum.

kardeş flash çökmüş olmalı. flash yazdırman gerekiyor.

Yorum yap

aynı sorun bende oldu şimdi ne yapacaz başka yolu yokmu bunun

Yorum yap

arkadaşlar bende de aynı kırmızı ışık yandı kaldııı

Yorum yap

arkadaslar aynı sorun bendede var yazılım attıktan sonra cıhaz bır daha acılmıyor baska yazılımda almıyor bı cozum bılen arkadaslar varsa yardım etsın lutfen
          I DO NOT BELONG TO THIS WORLD
          :cuara:

Yorum yap

arkadaşlar cihazı söküp chipsetine bakmadan iq cihazlara yazılım yüklemeyin.3329 olanların b ve c si var birbirine uyum sağlamıyo ,cihazın flaşı çökuyo.

Yorum yap

pekı sımdı ne yapmamız lazı m suanda flash ı nası kurtarabılırız
              I DO NOT BELONG TO THIS WORLD
              :cuara:

Yorum yap

arkadaşlar yumatu ıq 3329b serisine *** atarken yanlış loader (botloader) kullanarak yazılım attık ve cihaz açılmıyor ne yapabiliriz.

Yorum yap

doktorboom Nickli Üyeden Alıntı
                  arkadaşlar cihazı söküp chipsetine bakmadan iq cihazlara yazılım yüklemeyin.3329 olanların b ve c si var birbirine uyum sağlamıyo ,cihazın flaşı çökuyo.
                  evet arkadasa katiliyorum ama siz nasıl atiniz yanıs yazılımı ben atarken uyariyor almıyor yazılımı sadece uyumlu yazılımı alıyo sadece siz neyle yuklediniz ole neyse salık olsun inş. kurtarizsiniz

Yorum yap

Çok Dandİk Bİ Cİhaz
                    Aldigima PİŞman Oldum
                    HİÇ Bİr İŞe Yaramiyo

Yorum yap

bakın şidi uydu doktoru diye site orda yazılm var o yazılım makinayı kurtarıyo bemim de öyle oldu araştırın vy google ye yumatu ıq yanlış yazılım attım nasıl krtarılır yaz ordan devem et

Yorum yap

cıhazlarda yukarda yazıldıgı gıbı yanlıs yazılımdan dolayı flaslar yazılamsı gerekıyor kendınız yazamıcagızıda en yakındakı uyducuya gıderekten yazdırabılırsınız 30 ytl ucretı var bu ucretı verdıkten sonra baska yazılım atmazsınız artıık.... cıhaz cook ama cook kapsamlı ve guzel bır cıhaz ama yanlıs yazılımda hata dıyerekten kapanmıyor korumaya gecmıyor... flasa zarar verıyor... HEPINIZE GECMIS OLSUN.
                        dunkes:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X