• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

19500 gizli kanllar

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 19500 gizli kanllar

merhaba . ben yeni aldim 19500 . aceba gizli kanllari nasil aktif edebilirim ?

sunu da soylemeliyim ki 1 yil dobratech kullandim amma malesef coktu ve degismek zorunda kaldim .

ya arkadaslar cok zor bi soru mu sordum ? sadece nasil bir kanali gizle edebilirim ???
    zor oldugunu hic dusunmuyorum

Yorum yap

19500 lerde kanal gizleme özelliği yok.diğer gizli menü menü işlemleri için buradaki linke göz atabilirsiniz.

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=56291

Kolay gelsin.
      [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
      www.next.com.tr

Yorum yap

haydaa . 13 yil onceki 2000FMB de var . nasil olur boyle bir cihazda olmaz . şaşirdim vallahi . 2000 FMB de 1MB flash vardi . 19500 de 128MB . çok komik

Yorum yap

saeed6668 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          haydaa . 13 yil onceki 2000FMB de var . nasil olur boyle bir cihazda olmaz . şaşirdim vallahi . 2000 FMB de 1MB flash vardi . 19500 de 128MB . çok komik
          Bunda şaşılacak bir durum yok. Bu cihaz daha yeni piyasaya çıkmış bir cihaz. Zamanla geliştirilecektir.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X