• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

neta 650 DA+CI kanal dosyası yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• neta 650 DA+CI kanal dosyası yardım

arkadaşlar bu neta ya hangi editörle yükleme yapmam lazım ve nasıl lütfen yardımcı olurmusunuz çok teşekkür ederim kanal listesi..

ndr 4,56 ile yapabilirsin www.neta.com.tr burada var indirebilirsin
    :tr:NEXT&NEXTSTAR:tr:KARADENİZ ELEKTRONİK-MANİSA-0236 2384714-2395985

Yorum yap

arkadaşım ilgine teşekkürler ama benim sorunum 4.61 ndr ile almıyor data bulunamadı diyor bu model haricinde kaçtane neta modeli varsa hepsine kanal listesi attım sorunsuz oldu bu modelde olmuyor bir tek 4.56 ndr ile atabiliyorum o da ayar bölümünden dijinet 2000 kanallı bölümü seçerek oluyor tabi forumlarda verilen kanal listelerini almıyor uydu bölümü boş ve kanal listesi boş çıkıyor bir tek düzgün olarak netanın kendi sitesindeki kanal listesini görüyor ama oda güncel değil ve 70 kanallı liste makinaın üzerinde 1.81 vardı yazıl güncelledim 1.83 yaptım yine değişmedi 4.61 ile atmıyor 4.56 ile atıyor ama bu forumdan attığım güncel kanal listesini 4.56 ile attığım zaman uydu seçenekleri boş ve kumandadan ok tuşuna bastığım zaman kanal listesi boş olarak çıkıyor ama garip olan kanallar üzerinde yüklü mesela numaratik tuşlar ile kanallara geçiş yapabiliyorum ama p+ p- tuşları ilerlemiyor ve kanal listesi boş gösteriyor teşekkürler..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X