• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Opos Card ( Error setting CryptKey.)

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Opos Card ( Error setting CryptKey.)

Selam Elimde Siyah Opos Card Var Error setting CryptKey. diye Hata Veriyor ATR: 3B EC 00 00 40 38 4F 50 4F 53 43 41 52 44 00 0A 01 05
    Bu ne yapmalıyım...Phoneıx Programmer İle Muzlu Kup...

crytokey dosyasını seç

Yorum yap

Kardeş dosyalar seçiyorum ve başka bir card a yükleme yapıyorum bu ilk yüklenecek dosyaları yüklerken oluyor..

Yorum yap

yafff hiç anlıyan yokmu card ölmüş veya olur olmaz diyen yokmu...tek benim başımamı geldi

Yorum yap

GONZALES Nickli Üyeden Alıntı
          Kardeş dosyalar seçiyorum ve başka bir card a yükleme yapıyorum bu ilk yüklenecek dosyaları yüklerken oluyor..
          eğer yüklemeyi doğru yapıyorsanız vede başka kartları sorunsuz bir şekilde yüklüyorsanız o zaman kartınız arızalı demektir.(atr sorunu v.s. gibi)...
          http://www.mach1digital.com/mach1for...ead.php?t=8708
          atr sorunu için göz atabilirsiniz...
          Forum Kuralları

Yorum yap

ben da atr tamir için çeşitli programlar var hepsini denedim..ama nedense bu opos işinde nereden aldındınsa oraya götürecen gibi bir kural var kimse cevap vermiyor.....yani bunun kesin bir çözümü olması gerek..

Yorum yap

gonzales dostum ayni sorun bendede var.siyah programlayicim var benimde .ayni hata veriyo bendede.bide arkadslar digi turk un hex dosyalarini nerden bulabilrm.yada ne olarak geciyo ..?

Yorum yap

arkadaşım birde yükleme proğramını değiştirerek yükleme yapıp denesen.http://www.mach1digital.com/mach1for...hread.php?t=29 burada var beta 2.0 olan ile kolay gelsin

Yorum yap

YoL GezeR Nickli Üyeden Alıntı
                  bide arkadslar digi turk un hex dosyalarini nerden bulabilrm.yada ne olarak geciyo ..?
                  Daha ilk mesajınız sanırım anasayfadaki uyarıyı okumadınız. Bu tür dosyaları ve açıklamaları bu forumda bulamazsınız.

Yorum yap

dostum okumdim bazi yerleri dogru.2 program var ugrasiyorum ama hata veriyor yuklemede..?nasil cozerim ozaman.?

Yorum yap

YoL GezeR Nickli Üyeden Alıntı
                      dostum okumdim bazi yerleri dogru.2 program var ugrasiyorum ama hata veriyor yuklemede..?nasil cozerim ozaman.?
                      dt hex dosyalarını bu forumda bulamazsınız. Bunu söylemek istiyorum.

Yorum yap

opos kartla Crypt şifreleri sirius uydusunda nasıl izlerim cihazım next8000xcamplus 1,05 opos kart Phoneıx Programmer
                        ŞÖHRET AFETTİR

İNSANLAR ÖNCE ÖVER SONRA SÖVER

Yorum yap

yafff anlaşılan bilgi alamıyacaz...Teşekkürler Saygılar...

Yorum yap

Kartını tak com ayarını bi daha konturol et kartı programa tak ilk önce kartı sil ve dosyalrı teker, teker seç ve yaz bekle biraz iki, üç saniye kadar sonra yazmaya başlar. Eğerki yine olmaz ise kartı dizine sürt biraz ısınsın ..ve yeniden dene eminim olacaktır asla atr si bozulmaz o kartın. ....................Bu konunun fazla uzamaması için kapatmak zorundayım....
                            VU+DUO GİGABLUE 800 UE PLUS GİBERTİNİ 135 CM MOTORLU
                            125 OFFSET MOTORİZE LG SMART TV FULL PROGRAMLI İPTV Lİ TV

AZBOX PREMUM HD 42,19,23,5,07,01,UYDULAR
                            GigaBlue quad Xtreand et 9000

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X