• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

yumatu uydudan güncellemeli alıcam hangisini tavsiye edresiniz?yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• yumatu uydudan güncellemeli alıcam hangisini tavsiye edresiniz?yardım

yumatu uydudan güncelliyen çok özellikli ekonomik avantajları olan modeli hangisini alıyım lütfen yardımdunkes:

yumatunun öğle bir cihazı yok yakında çıkacağını söylüyorlar, baff 6000 fta twin gi tavsiye edebilirim fiatıda uygun çift tunerli bir uydudan şifreleri alıyor diğer uydudakileri çözüyor,baff kısmını inceliyebilirsin

Yorum yap

hiremco x 3 al güzel makina

Yorum yap

yu ma tu bu cihazı baff için üretiyor kendi markası adı altında satmıyor. ben bu gün yumatuyu aradım elimde IQ plas var twin cihazla değişim yapıyormusunuz dedim .kendi markası adı ile üretmediklerini markasız olarak 100 ytl fark ile kargoyla gönderebileceklerini söylediler.

Yorum yap

yumatu iki uydu ile güncelleme yaptını öğrendim şunuda ekliyim herhalde redline seoul hiremcodaki modellerde uydudan güncelleme tek uydu kablosuyla nasıl oluyor?

Yorum yap

dediğin olay 33 derecedeki uydudan kablo çekmek şartıyla gerçekleşmekte tek kabloyla paylaşım yapan yok bildiğim kadarıyla o cihazlar dışında

Yorum yap

yumatu uydudan güncellemeli artı kayıt yapabilen cihaz ne zam çıkacak?

yumatunun uydu güncellemelikayıt yapabilecemiz uydu alıcısı ne zaman çıkacak bilen var mı? yardım dunkes:

Yorum yap

Yeni çıkan, IQ serisi Uydudan Kart Paylaşımı yapan cihazı var................33 ve 21.5 dereceden paylaşım yapıyor...............
                Next 2000 HD İnternet Makine

Yorum yap

Uydudan Kart Paylaşımı yapan cihazı çıktı............Çift Tunerli.....
                  Next 2000 HD İnternet Makine

Yorum yap

acaba kayıt yapma kanal kaydetme özelliğide var mı ?

Yorum yap

bazı uydu alıcılarda seoul redline gibi uydudaki kanal üzerinde güncelleme varmış onu demek istedim herhalde yumatu kadar açabileceği kanallar yok gibi

Yorum yap

kardeş bir adet sipariş ettim cihaz geldi türksat çanagına bır aparat ekledim 33 derceye bayagı şifre kırıyor

Yorum yap

hangi uyduda hangi kanalları kırıyor astra hotbridde hangi kanallar açılıyor aydınlatabilir misin?

Yorum yap

maxmax Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            hangi uyduda hangi kanalları kırıyor astra hotbridde hangi kanallar açılıyor aydınlatabilir misin?
                            hotbird 13 derecede acilan kanallar.
                            NOVA PAKETLERININ TUMU
                            *** VIEW TUM KANALLAR
                            MCT TUM KANALLAR
                            FREXX TV PAKETI
                            JSC KANALLARI 1,2,3 BIR BASKA DEYISLE ELJEZIRE SPOR KANALLARI
                            ART ARAP PAKETININ TUM KANALLARI
                            ABSAT PAKETLERININ BAZI KANALLARI, ONLARDA BAZEN ACIK BAZEN KAPALI
                            INXTV
                            *** ON KANALLARI
                            CYFRA PAKENLERINDEN BAZI KANALLAR

arabsat 26 derecede acilan kanal
                            ORBIT PAKETLERININ TUMU

astra 19 derced acilan kanallar
                            PREMIERE PAKETLERI

Yorum yap

orbit kanalları 8-W telecom 2D uydusundada var.Acaba deneme imkanınınız oldumu

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X