• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 HD Kullanıcı Yorumları/Hatalar/İstekler

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• bu açılan kanalların sarı olması Hotbird'e ait bir özellikmiydi, Astra'daki açılan kanallar sarı değil... önceden de öylemiydi, yeni yazılımla mı oldu, yada sorun bendemi?

Yorum yap

• Ceoyılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      bu açılan kanalların sarı olması Hotbird'e ait bir özellikmiydi, Astra'daki açılan kanallar sarı değil... önceden de öylemiydi, yeni yazılımla mı oldu, yada sorun bendemi?
      Cihazı 28.10.2016 tarihli yeni yazılımla kullanıyorum.

Benim cihazda Hotbird ve Thor uydularında FreeShare'in açtığı kanallar, kanal listesinde sarı renkli gözüküyor. Diğer şifreli kanallar normal-beyaz renkte.

Sadece Hotbird'e ait bir özellik değil yani.

Yorum yap

• demek ki astra kullanan birisini bekliyeceğiz, çokta şart değil aslında olmasada olur.

Yorum yap

• zetabyte Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          mach1 hocam, o başlığı okumuştum zaten.

Burda dediğiniz gibi kırmızı tuşa basınca bir ekran açılmadı bende.

Dediğim gibi, İnternet Portalı'na girip kırmızı tuşa basıyorum, "bu servis kilitli" diyor, başka bir şey çıkmıyor.
          - Kanalı izlerken OK tuşuna basıcaksın, daha sonra altta kırmızı kayıt tuşu var oraya basacaksınız ve şifre ekranına 1234 yazacaksınız.
          - Listenin üzerinde kırmızı ikon belirecek. Böylelikle istediğiniz bölüm açılmış olur.

Yorum yap

• Ceoyılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            bu açılan kanalların sarı olması Hotbird'e ait bir özellikmiydi, Astra'daki açılan kanallar sarı değil... önceden de öylemiydi, yeni yazılımla mı oldu, yada sorun bendemi?
            - Astra'da da Free Share ile izlenebilen kanallar sarı renkte.

Yorum yap

• şaşırtıcı, bendede şu anda sarılar geri gelmiş, demek ki git-gel durumu var. takip etmek lazım.
              bir şeyi birkaç kez denemeden soru sormam. bu yazıyı yazdığım anda, astra 11876 tp' deki blue movie hd sarı (açmıyor), yarın baktığınızda sarı olmadığını görebilirsiniz.
              bence cihaz belli aralıklar yada kapanıp açılırken, gördüğü açabildiği kanalları sarıyla işaretliyor (bu teori tabi)
              örnek; hotbird tp 10992 rai1 şifresiz renk beyaz, rai3 şifresiz renk sarı.

Yorum yap

• sd kanal görüntüsünde değişiklik var mı? kullanan arkadaşlar

Yorum yap

• Datayı serverdan alıp ona göre değişebiliyor.
                  Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                  http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                  www.nextyazilim.com

Yorum yap

• - Ses de senkron kayması var bende sizde de var mı arkadaşlar?

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı
                      - Ses de senkron kayması var bende sizde de var mı arkadaşlar?
                      senkron kaymasına rastlayamadım hocam. turksat, hotbird, astra uydularından birinden örnek kanal verebilirseniz bakabilirim...

Yorum yap

• Ceoyılmaz Nickli Üyeden Alıntı
                        senkron kaymasına rastlayamadım hocam. turksat, hotbird, astra uydularından birinden örnek kanal verebilirseniz bakabilirim...
                        - Turksat'ta neredeyse tüm kanallarda var.

Yorum yap

• sorun çözüldü...

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            - Turksat'ta neredeyse tüm kanallarda var.
                            bende yok hocam, hotbird'de bir film e bakıyorum, ingilizce senkron tamam.
                            TRT haber, NTV haber spikerlerinin dudakları bire bir...

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı
                              - Kanalı izlerken OK tuşuna basıcaksın, daha sonra altta kırmızı kayıt tuşu var oraya basacaksınız ve şifre ekranına 1234 yazacaksınız.
                              - Listenin üzerinde kırmızı ikon belirecek. Böylelikle istediğiniz bölüm açılmış olur.
                              Bu dediğinizi "gizlenen kanalları geri getirmek" için yaptığımda işe yaradı.

Ama internet portalındaki tavşanlar geri gelmedi. Önemli değil gerçi, olmasa da olurlar. Cihazın kurcalamadığım tek kısmı diye sormuştum.

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı
                              - Ses de senkron kayması var bende sizde de var mı arkadaşlar?
                              Birkaç kanalda çok hafif ses kaymaları gözlemledim ama kanal değiştirip geri dönünce geçmişti.

FreeShare'de ufak tefek sorunlar var... Mesela Thor'daki History Channel, Hotbird'deki Baby TV, sanki FTA kanalmış gibi her seferde hızlıca açılırken, bazı kanalların açılması uzun sürüyor veya bir açılıyor bir açılmıyor.

Hotbird'deki Chasse Peche, Science et Vie, Eurosport'lar, açılmasında hep sıkıntı olan kanallardan...

Yorum yap

• zetabyte Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Bu dediğinizi "gizlenen kanalları geri getirmek" için yaptığımda işe yaradı.

Ama internet portalındaki tavşanlar geri gelmedi. Önemli değil gerçi, olmasa da olurlar. Cihazın kurcalamadığım tek kısmı diye sormuştum.

Birkaç kanalda çok hafif ses kaymaları gözlemledim ama kanal değiştirip geri dönünce geçmişti.

FreeShare'de ufak tefek sorunlar var... Mesela Thor'daki History Channel, Hotbird'deki Baby TV, sanki FTA kanalmış gibi her seferde hızlıca açılırken, bazı kanalların açılması uzun sürüyor veya bir açılıyor bir açılmıyor.

Hotbird'deki Chasse Peche, Science et Vie, Eurosport'lar, açılmasında hep sıkıntı olan kanallardan...
                                - Ayarlar
                                - Kullanıcı Tercihleri
                                - Yetişkin İçerik==>Göster
                                Yapmanız gerekiyor.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X