• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 CI-FTA 15.5.2007 Yazılımları

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

5 gündür hala takır takır çalışıyor auto @mach1 hocanın ellerinden öpüyorum!

Yorum yap

5 günlük ugraştan sonra nihayet yüklemeyi başardım vede kusursuz bir şekilde açıyor açması gereken kanalları hazırlayan ların eline saglık

Yorum yap

bendeki 9000 cı ya yazılım yükleyemiyorum.bilgisayarı görmüyor.ama cihaz çalışıyor.bilgisi olanlar yazarsa teşekkür ederim.teşekkürler

Yorum yap

mavri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          bendeki 9000 cı ya yazılım yükleyemiyorum.bilgisayarı görmüyor.ama cihaz çalışıyor.bilgisi olanlar yazarsa teşekkür ederim.teşekkürler
          cihaza yazılımı atarken arka anahtardan kapalı olsun yazılım giderken arkadan anahtarı aç.yazılım bitene kadar bir şeye dokunma.yazılım atma programının com ayarlarınada bak
          Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

slm arkadaşlar biras önce tv yi açtım tps ler sorunsuz izliom ama xxx wiew leri açmadı bende 2006 yı tuşlayıp newcamd 1 aktif hale getirdim yine açmadı burada ben bi hatamı yapıom uyduyu arka düğmeden açıp kapadığım zaman xxx wiev leri açıo bu konuyu tam anlayamadım cihazı ilk açtığımızda hangi işlemi yapcaz aydınlatırsanız sevinirim

Yorum yap

ak_horus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              slm arkadaşlar biras önce tv yi açtım tps ler sorunsuz izliom ama xxx wiew leri açmadı bende 2006 yı tuşlayıp newcamd 1 aktif hale getirdim yine açmadı burada ben bi hatamı yapıom uyduyu arka düğmeden açıp kapadığım zaman xxx wiev leri açıo bu konuyu tam anlayamadım cihazı ilk açtığımızda hangi işlemi yapcaz aydınlatırsanız sevinirim
              selam bu konuyu ultra bölümünde yazsaydın daha iyi oluru sorunun cevabı önce tpseleri au yap ve tps kanalının birinin üzerinde kumandadan 2006yap ve nevcamd1re geçersen ikisini aynı anda hiç sorun olmadan izlersin **not konunun yeri için kusura bakmayın arkadaşlar yeri bura degil ama bu seferlik oldu birkere**

Yorum yap

bizdebilgilenmiş olduk şampıyon

Yorum yap

sampiyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  selam bu konuyu ultra bölümünde yazsaydın daha iyi oluru sorunun cevabı önce tpseleri au yap ve tps kanalının birinin üzerinde kumandadan 2006yap ve nevcamd1re geçersen ikisini aynı anda hiç sorun olmadan izlersin **not konunun yeri için kusura bakmayın arkadaşlar yeri bura degil ama bu seferlik oldu birkere**
                  teşekkürler şampiyon kardeş kusura bakmayın dalgınlığıma gelmiş saygılar

Yorum yap

***view de diğer kanallarda ultrada ok akhorus dene hepsi açar newcamd1 ayarında..
                    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                    www.nextyazilim.com

Yorum yap

• ellerın dert gormesın hocam

Yorum yap

• merhaba.. uzun emeklerle yaptığım kanal düzenlemesini -ki saatler alıyor- feda etmeden bu yazılımdan faydalanmam mümkün değil mi?
                        bunun mümkün olduğundan söz edilmişti daha önce.. formülü verilebilir mi acaba?
                        kısaca sorun şu: bu yazılımı önceki listemi koruyarak nasıl işlevsel hale getirebilirim.. herkese selam ve saygılar..

Yorum yap

• gunduzocak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          merhaba.. uzun emeklerle yaptığım kanal düzenlemesini -ki saatler alıyor- feda etmeden bu yazılımdan faydalanmam mümkün değil mi?
                          bunun mümkün olduğundan söz edilmişti daha önce.. formülü verilebilir mi acaba?
                          kısaca sorun şu: bu yazılımı önceki listemi koruyarak nasıl işlevsel hale getirebilirim.. herkese selam ve saygılar..
                          düşündügün şekilde yol izlemen cihazında sorun yaratabilir.yazılımın daha aktif olarak cihazında çalışabilmesi için mutlak sürette yazılımdan sonra reset at uyduları yeniden tarat.en saglıklısı bu şekildir.
                          Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

Yorum yap

• NEXT9000FTA_150507 açıyor mu

Yorum yap

• firathanticaret Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              NEXT9000FTA_150507 açıyor mu
                              tps yi soruyorsan evet

Yorum yap

• tako 2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                tps yi soruyorsan evet
                                bilmece gibi sorular soruyor bu forumdaki kullanıcılar yaa

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X