• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE-18500 HD PLUS / Next YE-20000 HD 22.03.2013 Ortak Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

nexstv18500 plus serisi için sorun var

karbon hocam öncelikle selam son yazılımı 22 03 2013 yüklememe ramen çihaz halya sorunlu çalışıyör x cam server kulanıyıyöruz cok reset atıyör meselya yotube veya da serva actımda yani gereclere bu sorun çok oluyör yani reset atıyör bazı zamanda şifreli kanalı actımda ve yada seyredeken cihaz yani kapanıp açılıyör reset atıyör yani buna bir çözüm bulursanız iyi olur bu sorun eski yazılımlarda cok nadir olurdu meslya eski mavi menyu olanda bu kadar olmazdı arada bir olurdu cihaz arkadan kapatımda bir sorunda burda var sat ayarı kacıyör kanal geçitleri çok ar neexst 2000 kulanıyörum buna nazaren fırtına gibi birde bu cihazlara internet eklenemezmi yani vep sitelerinde dolaşa bilelim bence çok iyi olur şimdiye kadar inanın nexstin bana göremi bilmiyörum ama cok ar çihazı yani her konumıyla bunara bir el atarsanız mükemel olur :bravo::bravo: nemutlu türküm diyene:yess: saygılar hocam çözümü sabırsızlıkla bekliyöruz saygılar hoşça kalın

Yorum yap

bende next 20000 hd+ var devamlı internet baglantısı kopuyor network error diyor hava durumunda internet baglantısı yok diyor kapatıp açtıgımda düzeliyor belli bir süre sonra tekrarlıyor.

Yorum yap

100 garanti yok bazen sorun olur. idare etmek gerek
        UYDU ELEKTRONİK

Yorum yap

Neden.....

Hocam yeni almıs oldugum next 18500 hd ARTI plus uydu cihazı hotbiırt veya baska kalabalık olan kanalları silerken reset yapıyor cihazı fab.ayarlarına döndürdüm yine aynı neden acaba.....................

Yorum yap

coskun016 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Hocam yeni almıs oldugum next 18500 hd ARTI plus uydu cihazı hotbiırt veya baska kalabalık olan kanalları silerken reset yapıyor cihazı fab.ayarlarına döndürdüm yine aynı neden acaba.....................
            arkadasım yazılımsal bır sorun eskı yazılımlarda daha cok reset atıyordu son yazılımda azaldı ama muhtemelen duzeltılebılır saygılar...
            YÜRÜYOR
            yürüyor yalnız gidiyor
            hayatı vermedi can, ona
            kalbini dinledi gel dedi, ona
            dağ, deniz ve nehir
            düşündü gideyim
            mutlu etmedi bu dünya beni
            bulacakmıyım acaba bir yer
            ağrısız içine yatacağım
            bir toprak gitsem mi acaba
            olsam mı acaba toprağa yem...

Yorum yap

Yeni Yazılım

Hocam siteyi takip ettigim kadarı ile next 18500 hd pluslarda kanal tasırken veya baska bir islem yaparken cihaz kendisini resetliyor şikayeti oldukca fazla bunun bir yeni yazılımla telafisi mümkünmü bu cihazlar bu sekilde katlanmak gercekten cok ama oturacaksınız ve fazlada kanal degistirmeden seyredecekseniz sıkıntı yok böyle bir sey nerede 2000 super pluslar canavar gibiydi.Umarım bu konuyu YENİ BİR YAZILIMLA ÇÖZERSİNİZ SİZDEN BUNU BEKLİYORUZ

Yorum yap

4'lü diseqc'de bağlı uydularda kanal aramasını yapınca Türksat kanalları hariç diğer uyduların sinyalini görmüyor.Bir müddet bekleyince veya aç-kapa yapınca sinyal geliyor anca.Türksat uydusunda hiç bir sıkıntı yok.

Yorum yap

NEXT18500 HD +PULUS ben bu cihazdan usandım biriler yardım etsin kardeş bunun en iyi yazılımı hangisi baylaşımda sorun yaşiyorum açmiyor donuyor resetliyor yani sorun üstüne sorun yaşiyoruz yani şimdi bizim verdiğimiz paralar boşa gitmiş oldu bari sorunsuz bir yazılım olsada atsak kurtulsak onu bekliyoruz malesef onunda geleceği yok bari şu anda sorunu az olan bir yazılım söyleyinde onu yükliyeyim usandık bu işten.yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar saygılar hepinize.

Yorum yap

emin.özer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    NEXT18500 HD +PULUS ben bu cihazdan usandım biriler yardım etsin kardeş bunun en iyi yazılımı hangisi baylaşımda sorun yaşiyorum açmiyor donuyor resetliyor yani sorun üstüne sorun yaşiyoruz yani şimdi bizim verdiğimiz paralar boşa gitmiş oldu bari sorunsuz bir yazılım olsada atsak kurtulsak onu bekliyoruz malesef onunda geleceği yok bari şu anda sorunu az olan bir yazılım söyleyinde onu yükliyeyim usandık bu işten.yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar saygılar hepinize.
                    Kardeş kusura bakma ama Allah yardımcın olsun dicem
                    İşin zor böyle sorunları varsa, sıyırmaman normal kay:
                    ALLAH Nasip Ettirmeyeceği bir Şeyi Hayal Ettirmez .!!.!! Hz. Osman (r.a)
                    Next 2000 super HDTV_Orginal ®
                    Next 2000 cx super plus_Orginal ®
                    MACHINA 3D_V.I.P.___(2'ci seri)_gri panel (26.02.2015)
                    Next 1.2 Diseqc Motor/ 70.5 E_68.5 E_53 E_46 E_45 E_42 E_39 E_36 E_31,5 E_28,2 E_26 E_23,5 E_21,5 E_19,2 E_13 E_9 E_7 E_4,8 E
                    Windows 7 home basic- intel core i7-3770k - 3.50 Ghz - 3.50 Ghz
                    Redmi Note 8 - 65 gb /48MP , FHD+, 8 çekirdekli Qualcomm Snapdragon işlemci (26.01.2020) "Akta Gamat

Yorum yap

Uydu alıcısı ile ilgili sorunların,yazılımla ilgisi olduğu kanısındayım;en kısa zamanda çözüleceği umudundayım.

Yorum yap

Merhabalar,

Sevgili Dostlar, umarım ki hepiniz iyisinizdir?

Yaklaşık 2 gündür free share aktif değil. Acaba free share'in yeniden ne zaman çalışır duruma geleceğini bilen dostlarımız var mıdır? Konuya karşı gerekli ilgiyi gösterip, bilgilendiren dostlara şimdiden teşekkür etmeyi bir borç bilirim. Konu hakkında merak içerisinde olan etrafımda kullanıcılar da bulunmaktadır.

Çalışmalarınız da başarılar dilerim.

Lütfen kendinize iyi bakınız.

Sevginin en güzel halleri sizler ile hep daim olsun.

Erdem TERZİ
                        "Şeytanın Zaferi İçin Gerekli Olan Tek Şey, İyi İnsanların Hiçbir Şey Yapmamasıdır." Edmund BURKE (12 Ocak, 1729 - 09 Temmuz, 1797)

Yorum yap

Erdem TERZİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Merhabalar,

Sevgili Dostlar, umarım ki hepiniz iyisinizdir?

Yaklaşık 2 gündür free share aktif değil. Acaba free share'in yeniden ne zaman çalışır duruma geleceğini bilen dostlarımız var mıdır? Konuya karşı gerekli ilgiyi gösterip, bilgilendiren dostlara şimdiden teşekkür etmeyi bir borç bilirim. Konu hakkında merak içerisinde olan etrafımda kullanıcılar da bulunmaktadır.

Çalışmalarınız da başarılar dilerim.

Lütfen kendinize iyi bakınız.

Sevginin en güzel halleri sizler ile hep daim olsun.

Erdem TERZİ
                          Kardeş internet sitesinden alıntıdır.

tknsyn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          next destek merkezi free share server da çalışma olduğunu,gün içerisinde düzeleceğini söyledi.
                          "Şeytanın Zaferi İçin Gerekli Olan Tek Şey, İyi İnsanların Hiçbir Şey Yapmamasıdır." Edmund BURKE (12 Ocak, 1729 - 09 Temmuz, 1797)

Yorum yap

dogru hep resetliyor acaba yeni program var mi yeni program da duzelecek mi?

Hocam siteyi takip ettigim kadarı ile next 18500 hd pluslarda kanal tasırken veya baska bir islem yaparken cihaz kendisini resetliyor şikayeti oldukca fazla bunun bir yeni yazılımla telafisi mümkünmü bu cihazlar bu sekilde katlanmak gercekten cok ama oturacaksınız ve fazlada kanal degistirmeden seyredecekseniz sıkıntı yok böyle bir sey nerede 2000 super pluslar canavar gibiydi.Umarım bu konuyu YENİ BİR YAZILIMLA ÇÖZERSİNİZ SİZDEN BUNU BEKLİYORUZ

Yorum yap

resetleme

arkadaşım ben cihaza r232 ile son yazılımı attım yaklaşık 1 aydan beri resetleme yok istersen sende bir dene umarım sorun çözülür

Yorum yap

arkadaşım ben cihaza r232 ile son yazılımı attım yaklaşık 1 aydan beri resetleme yok istersen sende bir dene umarım sorun çözülür
                                sagol kardesim

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X