• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

cıs süper plus hakkında

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• cıs süper plus hakkında

Arkadaşlar merhaba şimdi bende 200 cıs süper plus var burdan bütün bilgileri aldım önce güncel programı sonrada softcamı yükledim emu ları açtım ama hala adam akıllı hiç bir şifreli kanalı açmıyor normalde açarda ben mi yapamıyorum yoksa bir terslikmi var yardımlarınızı bekliyorum.

hangi uydudaki hangi kanalı acmak istiyorsun.
    İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
    VU+ SOLO 2
    Popcorn Hour A-210
    TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
    UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
    DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
    NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
    DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
    NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

şimdi arkadaşım zaten türksat da şifreli bir kanal yok hotbird de ne o multivizyonlar açıyor nede diğer izlemek istediğim şifreli kanallar açıyor tüm işlemleri eksiksiz yapıyorum ama nedense açılmıyor acaba yazılımdan kaynaklanan bir şeymi anlamadım gitti

Yorum yap

sizinle aynı cihazı kullanıyoruz yardımcı olurum seze hepsi açılır ama önce biraz bilgi ver.en son hangi yazılımı attın ve enson hangi tarihli softcamı attın.emu açıkmı.
        İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
        VU+ SOLO 2
        Popcorn Hour A-210

Yorum yap

şimdi şöyle başlayım bu sitedeki 05/02 yazılımını attım sonra saft cam olarak nebutv.com daki en son softcamı aldım ve sırayla önce yazılımı sonra softcamı attım emuları cihaz bilgisinden gelip 1234 yapıp açtım sonra tekrar kanalları hotbirdden arattım ama baktım yok açık şifreli olanlardan bundan öncede bir kaç defa denedim ama yine çan olmadı bende sinir yaptım usbli uydu aldım ama bir yararı olmadı diye bana yardım edin gerekirse son yazlımı softcamı tekrar linkiyle yazın anlatın bir şeyler yapın ve şu kanalları açalım yardımınızla seyretmek istiyorum eğer açabilirsem yardımlarınızla çok sevineceğim bekliyorum acil

Yorum yap

bluely Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            şimdi şöyle başlayım bu sitedeki 05/02 yazılımını attım sonra saft cam olarak nebutv.com daki en son softcamı aldım ve sırayla önce yazılımı sonra softcamı attım emuları cihaz bilgisinden gelip 1234 yapıp açtım sonra tekrar kanalları hotbirdden arattım ama baktım yok açık şifreli olanlardan bundan öncede bir kaç defa denedim ama yine çan olmadı bende sinir yaptım usbli uydu aldım ama bir yararı olmadı diye bana yardım edin gerekirse son yazlımı softcamı tekrar linkiyle yazın anlatın bir şeyler yapın ve şu kanalları açalım yardımınızla seyretmek istiyorum eğer açabilirsem yardımlarınızla çok sevineceğim bekliyorum acil
            Ushuaia TV üzerine gel yeşil tuşa bas, tps auto update gir, *** güncellendi dedikten sonra exit ile çık, 50-60 kanal açılacaktır bu şekilde...

Yorum yap

Ushuaia TV üzerine gel yeşil tuşa bas, tps auto update gir, *** güncellendi dedikten sonra exit ile çık, 50-60 kanal açılacaktır bu şekilde...

özürdilerim ama her şeyi anlarımda bu ushuaia tv üzeri de ne demek biraz daha açarmısın o dediğin şeyi

Yorum yap

aynı yazılım bendede yüklü şimdi verdiğim linkten softcamı indir http://www.mach1digital.com/mach1for...4&d=1203598796 bunu at ondan sonra da yeşil tuştan tps güncelle ve *** güncelle diye iki şık var onları kullanmayı biliyormusun.cevap bekliyorum acele.
                İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                VU+ SOLO 2
                Popcorn Hour A-210

Yorum yap

hotbirdte herhangi bir kanal üzerinde yap olur o 3 saniyede tps açılır.
                  İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                  VU+ SOLO 2
                  Popcorn Hour A-210

Yorum yap

arif0571 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    aynı yazılım bendede yüklü şimdi verdiğim linkten softcamı indir http://www.mach1digital.com/mach1for...4&d=1203598796 bunu at ondan sonra da yeşil tuştan tps güncelle ve *** güncelle diye iki şık var onları kullanmayı biliyormusun.cevap bekliyorum acele.
                    yok onu bilmiyorum iki şık çıkınca hangisini seçeceğim

Yorum yap

softcamı attınsa polsatlar zaten açılır.tpsgüncelleme yapmak için yeşil tuşa bas ama herhangibir hotbird kanalıözerinde kalitesi yüksek olursa daha iyi sonra ilksıradaki tps güncelle nin üzerinde ok yap 3 saniye içinde tps ler açılır.tps hangisi polsat hangisi diyorsan liste burda tıkla http://www.flysat.com/package.php tıkladıktan sonra hotbird uydusunun karşısında hangi paketlerin olduğu yazıyor tps ye tıkla listeyi bulursun.polsatı tıkla onun listesi ni görürsün.
                      İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                      VU+ SOLO 2
                      Popcorn Hour A-210

Yorum yap

üsdat dediklerini uygulayacağım yardımların için çok tşk ederim yine bir sorunla karşılaşırsam yazarım kızmıyorsundur umarım aldığım yer bir türlü bana ayrıntısıyla anlatmadı sattı geçti bende ne yapayım kendi kendime birazını araştırarar çözdüm gerisinide sizlere sorarak öğreneceğim birde eğer cevaplarsan şunu sormak istiyorum türksat ve hıtbirdin dışında bir sürü uydu var onlardanda kanallar çıkıyormu çıkıyorsa nasıl kanallar o uyduları seçsek ayarları diseg ayarları filan varmı onları merak ediyorum açıklarsan sevinirim

Yorum yap

sende şu an kaç çanak var. çok uydu var hepsine yetişemezsin motor takarsan o başka.
                          İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                          VU+ SOLO 2
                          Popcorn Hour A-210

Yorum yap

arif0571 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            sende şu an kaç çanak var. çok uydu var hepsine yetişemezsin motor takarsan o başka.
                            ya bende 2 çanak var biri türksat a biride hotbirde ayarlı bu şekilde diğerlerinden de izleyebileceğim uydu olurmu olursa ayarları nasıl olur

Yorum yap

ya bende 2 çanak var biri türksat a biride hotbirde ayarlı bu şekilde diğerlerinden de izleyebileceğim uydu olurmu olursa ayarları nasıl olur
                              Bu şekilde başka uydu yayını alamazsınız.Ancak Hotbirde bazı aparatlar ekleyerek özellikle lnb için bazı aparatlar ekleyerek ek lnb ile oluyor ama teknik servislerden yardım istemelisiniz...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X