• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

ATV CNBC-E E2 CNNTURK NTVSPOR vb. Şifreli

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ATV CNBC-E E2 CNNTURK NTVSPOR vb. Şifreli

Arkadaşlar Turksat 3A devreye girdiğinden beridir yukarıda yazdığım kanalları buldu. Ancak bunlar ve bunun gibi birkaç kanal şifreli izleyemiyorum. Bilgisi olan varmı? Şimdiden teşekkürler...

[QUOTE=selos;368567]Arkadaşlar Turksat 3A devreye girdiğinden beridir yukarıda yazdığım kanalları buldu. Ancak bunlar ve bunun gibi birkaç kanal şifreli izleyemiyorum. Bilgisi olan varmı? Şimdiden teşekkürler...[/QUOT
    formumuzun hacalrından
    ekürel,uzman veya tasarım hocamın dunku soft camlarından herhangi birini at soylediğin kanalları izlersin saygılar

Yorum yap

[QUOTE=muratham29;368574]
      selos Nickli Üyeden Alıntı
      Arkadaşlar Turksat 3A devreye girdiğinden beridir yukarıda yazdığım kanalları buldu. Ancak bunlar ve bunun gibi birkaç kanal şifreli izleyemiyorum. Bilgisi olan varmı? Şimdiden teşekkürler...[/QUOT
      formumuzun hacalrından
      ekürel,uzman veya tasarım hocamın dunku soft camlarından herhangi birini at soylediğin kanalları izlersin saygılar
      dostum arkadaşın bahsettiği cihaza sık sık yazılım ve sofcam verilmiyor ancak 29-07 -2008 yazılımıyla kanalları açar
      next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

[QUOTE=yenisayfa;368633]
        muratham29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        dostum arkadaşın bahsettiği cihaza sık sık yazılım ve sofcam verilmiyor ancak 29-07 -2008 yazılımıyla kanalları açar
        tesekkurler yeni sayfa bilginin dogrusunu verdiğin benide uyardığın için benimki tamamen iyi niyet fakat dikkat edilmezse yanlış yonlendırme oluyor bundan sonra daha dıkkatlı olurum saygılar

Yorum yap

arkadaşlar yazılım: 09.07.2008 buna rağmen şifreleri açmıyor. bu uydu güncellemesinden önce bir sorun yoktu
          acaba yeniden mi yüklemeliyim.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X