• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

pegasus tv kartı için program

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• pegasus tv kartı için program

arkadaşlar bende pegasus marka tv kartı var. ben bu kartla acaba nasıl şifreli kanalları izlerim yardımcı olursanız sevinirim.

progdvb yüklemelisiniz,sanırım tv kartinizi destekliyor,yükledikten sonra siteden yayınlanan tps bin adli dosyayı bu yüklediğiniz progdvb programının içerisine kopyalamalısınız.önce siz progdvb 4,76 programını siteden yükleyin eğer kanalları alir seyrederseniz tekrar yazın ve şifrelileri tekrar konuşalım,,saygılar

Yorum yap

leone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      arkadaşlar bende pegasus marka tv kartı var. ben bu kartla acaba nasıl şifreli kanalları izlerim yardımcı olursanız sevinirim.
      tv kartın digital olup olmadığını belitmemişsin, değilse seyredemessin.

Yorum yap

arkadaşlar bana pegasus tv kartını kullanmam için program lazım lütfen yardımcı olurmusunuz

Yorum yap

bende pegasus marka dijital tv kartı aldım aldığıma pişman oldum dogruduzgun kanal çekmiyor .drayrırları aşagıda

http://www.metroelektronik.com.tr/to...0Digital%20Tv%

Yorum yap

ya arkadaşlar pegasus tv karttaki bazı kanallar iyi çekmiyo ve cogu kanal yok bunun bi programı yokmu bike elle ayar nasıl yapılıyo frekansı yazıyom tara diyom sinyal kilitli degil diyo deli oldum yardımcı olursanız sevinirim

Yorum yap

aynı sorunu bende yaşıyorum

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X