• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 HD'ye CCcam Bilgileri Kumanda ve Usb den Nasıl Girilir

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 2000 HD'ye CCcam Bilgileri Kumanda ve Usb den Nasıl Girilir

Menu-Girişler-Server Düzenine girin
    Serve seçimi 1
    Server bağlantısı Kapalı yı Açık yapın
    Bağlantı protokolu Newcamyi sağ sol tuşları ile CCCcam yapın
    Server url adresi ne gelin ok ye basıp adres yada ip noyu girin kırmızı ile kaydedin
    Başlangıç portuna Cccam portunu yazın
    Kullanıcı adı ve şifre niniz girin
    Hop seviye tüm seçili kalsın
    Kırmızı tuş ile değişiklikleri kaydet e basın işlem tamamdır.

Next 2000 HD Minix İnternet Machina CCcam Bilgilerini USB Bellek ile Yüklemek

Next 2000 HD Minix cihazınıza server bilgilerimizi usb bellek ile kolayca yükleyebiliriz

Örnek olarak

Url : mach1.ath.cx
    Port : 13000
    Kullanıcı adı : mach1
    Şifre : mach2

şeklinde bir cccam hesabımız olsun bu hesabı cccam satıra haline şu şekilde getiriyoruz

C: mach1.ath.cx 13000 mach1 mach2

serverde bulunan port sayısı fazla ise yada başka server satırıda yükleme isterseniz altına bir satır daha ileve etmeniz yeterli

C: mach1.ath.cx 13000 mach1 mach2
    C: mach1.dyndns.org 14000 mach1 mach2
    C: mach1.hop.to 15000 mach1 mach2

Şeklinde satır haline getirmiş olduk, her bir bilgi arasında bir boşluk bırakıyoruz

Sizde eklentideki dosyayı indirip sıkıştırılmış dosyadan çıkartıp cccam.cfg uzantılı dosyayı mause ile sağ tıklayarak ''Not Defteri'' şeklinde açarak kendi server bilgilerinizi örnekteki gibi düzenleyip .cfg uzantısını değiştirmeden kaydederek boş bir Usb belleğimize geri yükleyip Next 2000 HD cihazımıza takarak ;

Menü - Yazılım Güncelleme - USB İle Güncelleme Kısmına gelip Güncellenecek bölüm kısmından CCcam.cfg seçip Güncellemeyi başlat kısmından OK diyerek güncellemeyi başlatıyoruz kısa süre içerisinden yükleme işlemini yapacak ve CCcam bilgileriniz cihaza yüklenecektir.

Daha Sonra Menü - Girişler - Server Düzeni Kısmından giriş yaparak yüklediğimiz satırları bulunduğu kısımları AÇIK yaparak kırmızı tuş ile kaydedip Server Bilgilerimizi aktif edebiliriz..

Cccam satırlar örnek olarak verilmiş hayalidir boş denemeyin çalışmaz

Not 2 : Eğer kullanıcı isminizde yada şifrenizin başında 0(sıfır) varsa usb bellek onu yüklemez sadece 0 olan yeri cihazdan elle düzelterek kaydedebilirsiniz..
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

merhaba free server kullanıyorum bedava server eklersem free verilen 1 yıllık ile çakışırmı nasıl eklerim usb ile
    IYIYE DEGIL,EN IYIYE SAHIP OLMAK ICIN

Yorum yap

vitamin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      merhaba free server kullanıyorum bedava server eklersem free verilen 1 yıllık ile çakışırmı nasıl eklerim usb ile
      - Cihazın içerisinde bulunan server "FreeShare" yani ücretsiz bir serverdir.
      - Sizin diğer gireceğiniz serverler Cccam olacağı için çakışmazlar.
      - İkisini de aynı anda kullanabilirsiniz.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        - Cihazın içerisinde bulunan server "FreeShare" yani ücretsiz bir serverdir.
        - Sizin diğer gireceğiniz serverler Cccam olacağı için çakışmazlar.
        - İkisini de aynı anda kullanabilirsiniz.
        usta bulugumuz free server çalıştığını anlamak için cihazla gelen server nasıl kapayabiliriz birde açılan kanallar kumandadan sarı gözükür mü yine

birde free server paylaşanlar c: diye değildi F yada başka harfle paylaşıyorlar

Yorum yap

internetten bulunan free paylaşılan ccamlar nasıl eklenir aynı yöntemmi

Yorum yap

cihazım 2000 internet machina mini.forumlarda paylaşılan cccam adresini giriyorum.bağlandı 56 kart diyor.fakat ben seyrettiğim kanalı cccam ile mi yoksa cihazın marifeti ile mi seyrediyorum bir türlü çözemedim.minix pembe kullandım önceden onda infobarda cccam ile bağlanırsa şifreleme sistemi mavi renk oluyor ve biliyordum cccam ile seyrettiğimi.bunu çözemedim.cccam ile bağlandığımı (cihazın bağlandı 56 kart demesinden başka)net olarak anlayacağım veya görebileceğim bir başka işareti uyarısı varmıdır.teşekkürler.

Yorum yap

dt6767 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              cihazım 2000 internet machina mini.forumlarda paylaşılan cccam adresini giriyorum.bağlandı 56 kart diyor.fakat ben seyrettiğim kanalı cccam ile mi yoksa cihazın marifeti ile mi seyrediyorum bir türlü çözemedim.minix pembe kullandım önceden onda infobarda cccam ile bağlanırsa şifreleme sistemi mavi renk oluyor ve biliyordum cccam ile seyrettiğimi.bunu çözemedim.cccam ile bağlandığımı (cihazın bağlandı 56 kart demesinden başka)net olarak anlayacağım veya görebileceğim bir başka işareti uyarısı varmıdır.teşekkürler.

- Bunu anlayabilmek için cihazın "Free Share" bölümünü kapatıp öyle deneyin. Yayın yine açıksa ve kart sayısı görülüyorsa, Cccam ile açıyor demektir.
              - Ya da bunun tersini de yapabilirsiniz. Cccamı devredışı bırakıp free shareyi aktif edersiniz. Yayın açılmıyorsa demek ki free server değil, diğer server çalışıyordur.

Yorum yap

vitamin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                internetten bulunan free paylaşılan ccamlar nasıl eklenir aynı yöntemmi
                - .cfg uzantılı bir dosya yapar, bilgileri içerisine kaydedersin ve usb bellek ile cihaza gönderirsin.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X