• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

WeTek'in 4K'lı Yeni Modelleri Görücüye Çıkıyor...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Devlet baba sağolsun her üründe vergi vergi vergi oluyor kaç katı 1.5 luk benzin bile 4.3 olursa e yani .
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Devlet baba sağolsun her üründe vergi vergi vergi oluyor kaç katı 1.5 luk benzin bile 4.3 olursa e yani .
      Teknolojiye bakıcı olduğumuzdan bütün bunlar. Zaten ürün yazılım geliştiren yok tr de. Gümrük işi vergi işi ondan böyle. Tr yi istilayı önlemek için. Yine işe yaramıyor da. Olan paramıza oluyor.

Yorum yap

• Kendi gorüsüm k2 pro ile wetek 2 ayni cihazlar e2 yazilim cikarsa k2 yede uyabilir k2 wetek in yari fiyatina ileride neler olacak gorecegiz
        WETEK PLAY 1 ( ANDROİD-OPENLEC-ENİGMA2 )
        K2 PRO ( ANDROİD - OPENELEC )

Yorum yap

• enigma98 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Kendi gorüsüm k2 pro ile wetek 2 ayni cihazlar e2 yazilim cikarsa k2 yede uyabilir k2 wetek in yari fiyatina ileride neler olacak gorecegiz
          K2 pro ben kullanıyorum cihaz fişek gibi. Ama wetek gibi karizma yok. ELEK yazılımı E2 yazılımı yok. Android işi stabil. Wetek 700 tl olursa. Şaşırmam gibi resmi distiribütör ile.. desteğe garantiye ve kara çok yükleniyorlar tr söz konusu olunca wetekte

Yorum yap

Ya arkadaslar wetek e mesaj atip faturayi düsük kestirmek gerek belki gumrüge takilmaz ben birkac sefer öyle yaptim tr de cok pahali olursa oyle yapariz ne demek ya 109 € olan bir cihaz 600tl ye satilirmi 2 kati fiyata
            enigma98 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Kendi gorüsüm k2 pro ile wetek 2 ayni cihazlar e2 yazilim cikarsa k2 yede uyabilir k2 wetek in yari fiyatina ileride neler olacak gorecegiz
            Şeytan beni de dürtmüyor değil. KII pro nun özellikleri ile wetek play2 ile hemen hemen aynı. Openelec veya libreelec kurup keyiflice izleriz. Android tarafı zaten aynı. Enigma 2 desteğinden dolayı wetek tercihimiz. Ama benim asıl tercih sebebim özkaradag ın wetek ve openelec tarafını desteklemesi.

Yorum yap

• Teveccühün için teşekkür ederim @byagli dostum.

Ama bana gebe ya da bağlı kalmayın, ha elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor ve çalışacağım ama belki K2 Pro daha iyi bir cihazdır, belki x marka daha kullanışlıdır.
              Onun için sancak olabilirim ancak başka sancaklar altında da ya da kendiniz sancak olup gidebilirsiniz.

İnanıyorum ki Dikey E. en kısa zamanda hepimizi mutlu edecektir.

Sevgilerimle...

Yorum yap

• byagli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Şeytan beni de dürtmüyor değil. KII pro nun özellikleri ile wetek play2 ile hemen hemen aynı. Openelec veya libreelec kurup keyiflice izleriz. Android tarafı zaten aynı. Enigma 2 desteğinden dolayı wetek tercihimiz. Ama benim asıl tercih sebebim özkaradag ın wetek ve openelec tarafını desteklemesi.
                K1 plusda openelec ve e2 vitmodos ile pek oturtulmadı. Ruslar uğraşıyor sadece k1 ile.

K2 pro işine el atmadılar henüz. Wifi dvb driver işi falan sorunlu şimdilik. Takip ediyorum k2 proyu bir yandan.

Gönlüm wetekden yana parayı veriyoruz ama keyifle cihaz kullanıyoruz.

Özkaradağ ve mach1 ustalar başta olmak üzere forumdaki herkese çok teşekkürler.

Kendim elek ve e2 için tercih ediyorum wetek i. K2 pro androidde sorunsuz. Beni android sarmıyor.

Yorum yap

Ya arkadaslar wetek e mesaj atip faturayi düsük kestirmek gerek belki gumrüge takilmaz ben birkac sefer öyle yaptim tr de cok pahali olursa oyle yapariz ne demek ya 109 € olan bir cihaz 600tl ye satilirmi 2 kati fiyata
                  Wetek shop dan herhangi bir ürün sipariş verip de Türkiye ye getirmek zor..Çünkü sadece PayPal üzerin den ödeme kabul ediyorlar..Bu da şimdilik mümkün değil..Zaten önceden Wetek shop dan core almıştım.. TNT ile geldi faturayı hiç bir uyarı da bulunmadığım halde düşük kesmişler gümrüksüz ve sorunsuz ulaşmıştı ..
                  Dileğim Wetek Türkiye sorumluları getirdikleri ve getirecekleri ürünlerde son tüketiciyi düşünerek iyi bir fiat politikası uygularlar..İyi Düşünüp Doğru Karar Verirler..

Saygılarımla...

Yorum yap

• birali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Wetek shop dan herhangi bir ürün sipariş verip de Türkiye ye getirmek zor..Çünkü sadece PayPal üzerin den ödeme kabul ediyorlar..Bu da şimdilik mümkün değil..Zaten önceden Wetek shop dan core almıştım.. TNT ile geldi faturayı hiç bir uyarı da bulunmadığım halde düşük kesmişler gümrüksüz ve sorunsuz ulaşmıştı ..
                    Dileğim Wetek Türkiye sorumluları getirdikleri ve getirecekleri ürünlerde son tüketiciyi düşünerek iyi bir fiat politikası uygularlar..İyi Düşünüp Doğru Karar Verirler..

Saygılarımla...
                    Paypal isi bir sekilde cozulur (yeni bir e-postayla yurt disi yerlesik gibi hesap acarak, vb).

Eger gumruge takilmazsa denenebilir.

s7Edge ==》TaPaTaLk

Yorum yap

• Paypal zaren kırk yılda bir işe yarayacaktı zaten. O da tr den çekildim dedi.

Yorum yap

• kralex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Yalnız yanlış anlamadıysam bu ön satışı başlayan Wetek Play 2, 2017'de Wetek Play 2s modelini çıkaracaklarmış. Aralarında tam olarak ne fark var bilmiyorum.

Play 2S in Play2 den farkları:
                        - Smart Card reader
                        - Remote with Keyboard
                        - Microphone and Headphone jack
                        - mSATA connector
                        - 2GB RAM & 16GB eMMC
                        - + AC WiFi
                        - Dual Tuner
                        - s912 SoC.
                        - CI Slot (include CIPlus)

Yorum yap

• Paypal olayı trde kapandı o yüzden ordan almak için çareler aramaya bence gerek yok buraya gelmesini beklemek en doğrusu dikeyi arayıp almak isteyenlerde baskı yaparsa gelmesi için süre daha hızlanır bence
                          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
                          www.nextyazilim.com

Yorum yap

• Cı slotu varsa harika olur
                            WETEK PLAY 1 ( ANDROİD-OPENLEC-ENİGMA2 )
                            K2 PRO ( ANDROİD - OPENELEC )

Yorum yap

• Cı yoktu 2s te ilk önce dubai fuarda cı slot paket modulleri kullananlar için şart baskıları ile konacak gibi geç çıkması daha hayırlı oldu 2s in yoksa 5 ay önce çıksa idi bomboş çıkacaktı

Depo

Next Yazılımları için
                              www.nextyazilim.com

Yorum yap

• arkadaşlar paypal ülkemizde tekrar açılacak bilginize..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X