• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

OpenSPA 7.X.X WeTek Play

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Sorunu bildiklerini .Ancak çözüm üretemediklerini.Eğer çözüm bulurlarsa bilgilendireceklerini söylüyor..Openspa team...

https://openspa.info/threads/openspa-7-2-002.42152/

JR
    OpenSPA Team

"Yes, we know but don't find the problem. Wetek Play is a box discontinued by Wetek, we can't do more than we are doing, but we go on looking for the issue."

"Evet, biliyoruz ama sorunu bulamıyoruz. Wetek Play, Wetek tarafından durdurulmuş bir kutu, yaptığımızdan daha fazlasını göremeyiz, ancak sorunu arıyoruz."

Yorum yap

• bülent56 Nickli Üyeden Alıntı
      MSD kartı ve cihaz üzerinde USB flash diski sıfırlayıp yani formatlayıp imajı yeniden kurun imajda hiç bir sorun yok

Saygılar
      Merhaba Bülent56
      Bu yöntem de başarısız oldu ben de...
      Saygılar.

Yorum yap

• openspa-7.2.010-wetekplay imaj

openspa-7.2.010-wetekplay-20180714

en son imaj

Boot açılış resmi

Çalışan Kanal

eklentiler

durum böyle

Saygılar
        Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
        Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• benim cihazda son SPA imajlarının hepsi çakıyor, cihaz crash oluyor, mantıklı bir açıklaması var mı? yada benim dışımda deneyen var mı?

Yorum yap

• Aynen bende de oyle. Ozellikle 7.2.0007 den sonrakiler. Onun icin ben de bu surumu kullaniyorum. Kendi listemi atiyorum, cihaza eklenti dahi yuklemeden kanal taramasi yaptiriyorum ama nafile. Kanal aciliyor,ses gelmiyor ve cihaz yeniden basliyor.

Ama dedigim gibi 7.2.0007 de bu sorun yok ilginc bir sekilde...

Yorum yap

• Ben de 7.2.0007 çalışıyor sonrasını çalıştıramadım..Bülent arkadaşın çözümü de olumsuz..Saygılar..

Yorum yap

• 243. mesajımda dediğim gibi imajda hiçbir sorun yok gayet te stabil çalışıyor

Saygılar
                Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.

Yorum yap

• Sorun devam ediyor , maalesef . 7.2.007 itibaren yesil ekran cikiyor , Channellist yüklerken yada kendi icinden arama yaptikdan sonra . Umarim gelecek imaglerde hata giderilir !!!!

Yorum yap

• openspa-7.2.011-wetekplay

openspa-7.2.011-wetekplay-20180814

MSD Kart

https://openspa.webhop.info/Descarga...814_sdcard.zip

Saygılar

Yorum yap

• iptv vod filimleri seyrederken ileriye sarma tuşu hangisi acaba? kumanda e2 dir.

Yorum yap

• alihaydar2003 Nickli Üyeden Alıntı
                        iptv vod filimleri seyrederken ileriye sarma tuşu hangisi acaba? kumanda e2 dir.
                        Kumandanız bu kumanda dansa

Renkli tuşların altındaki oklu olan tuşlar ileri ve geri sarma tuşları oluyor.

Saygılar

Yorum yap

• Bu sürüm bende şimdilik sorunsuz çalışıyor, diğer arkadaşlar ne durumda acaba? Sorunu buldular belki de.

Yorum yap

• Evet sorunsuz çalışıyor bir önceki de sorunsuz çalışıyordu

Saygılar

Yorum yap

• Arkadaşlar powervu izleyen varmı

Yorum yap

• arkadaşlar openspa bende kullanıyorum image benimde hoşuma gitti birkaç sorum olacak kumanda da pli gibi ok sağ sol tuşlarının işlevlerini değiştirebiliyor muyuz. mesela ok tuşuna basınca liste açılsın gibi. yine enigma 2 kumanda anlık basımlarda algılamıyor gibi bunun ayarı eski dreambox kumandalarında vardı gibi bundada varmıdır. son olarak ip tv de vodlarda ileri geri sarma yok galiba.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X