• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Serisi 30.10.2008 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• RADYOLOJİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    astra gitti nagra 3 oldu
    dostum nagra değil NDS ayrı bir sistem tabiki yinede açmaz
    next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• Teşekkür

emeği geçen bütün ustalara teşekkkürler.

Yorum yap

• 30/10/2008 yazılımını 2000 YE CIS SÜPER PULUS a yükledim ama son günlerde Astra Premier leri açmıyor. selamlar

Yorum yap

• tevfik1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          30/10/2008 yazılımını 2000 YE CIS SÜPER PULUS a yükledim ama son günlerde Astra Premier leri açmıyor. selamlar
          Açmaz çünkü Premierler sistem değiştirdi.

Yorum yap

• CX Super Plus uydu alıcıma 30.10.2008 yazılımını yükledikten sonra üçüncü kez kanal listem silindi. Kanal aratmaktan ve kanal sıralamaktan sıkıldım. Benzer problem yaşayan veya çözüm hakkında bilgisi olan varmı?
            Saygılar...

Yorum yap

• msarioglu Nickli Üyeden Alıntı
              CX Super Plus uydu alıcıma 30.10.2008 yazılımını yükledikten sonra üçüncü kez kanal listem silindi. Kanal aratmaktan ve kanal sıralamaktan sıkıldım. Benzer problem yaşayan veya çözüm hakkında bilgisi olan varmı?
              Saygılar...
              kardeş yazılımları sıralı olarak takip eder isen silinmiyor saygılar...

Yorum yap

• merhabalar arkadaşlar benim cihazıh 2000 süper CIS 30.10.2008 tarihli yazılımı attıktan sonra yeşil tuştan alfabetik listeyi kuulanacağım zaman kanal yok diyor.ne yapmam konusunda yardımlarınızı bekliyorum.yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Yorum yap

• tunc45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  merhabalar arkadaşlar benim cihazıh 2000 süper CIS 30.10.2008 tarihli yazılımı attıktan sonra yeşil tuştan alfabetik listeyi kuulanacağım zaman kanal yok diyor.ne yapmam konusunda yardımlarınızı bekliyorum.yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
                  Listenizde bulunmayan bir kanalın ismini yazdığınızda bu mesajı vermesi normal. Yazdığınız kanal adına dikkat ediniz. Yanlış yazdığınız karakterleri INFO tuşuyla silebilirsiniz.

Yorum yap

• son yazılımda mp3 leri arka arkaya çalmıyor eskisi gibi aynı müziği tekrarlıyor bunun bi formülü varmı acaba..

Yorum yap

• hafıza sorunu i.in cep telefonundaki dil paketleri gibi uydu paketleri yapılabilirmi

Yorum yap

• hocam ilk mesajım

bu ve daha önceki yazılım + destekleriniz için emeğinize sağlık
                        NEXT YE 2000 CIS SÜPER PLUS
                        NEXT YE 2000 FTA SÜPER PLUS
                        BAŞKA SÖZE GEREK YOK.
                        :toplu:

Yorum yap

• ilhanturan Nickli Üyeden Alıntı
                          son yazılımda mp3 leri arka arkaya çalmıyor eskisi gibi aynı müziği tekrarlıyor bunun bi formülü varmı acaba..
                          O sorun kullandığın Usb bellek ile ilgilidir. Başka Usb ile tekrar test edin.

Yorum yap

• ilhanturan Nickli Üyeden Alıntı
                            son yazılımda mp3 leri arka arkaya çalmıyor eskisi gibi aynı müziği tekrarlıyor bunun bi formülü varmı acaba..
                            Bende merak ediyorum ama bir cevap gelmemiş

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              O sorun kullandığın Usb bellek ile ilgilidir. Başka Usb ile tekrar test edin.
                              5 çaşit flaş bellek 1 de hdd denedim yine aynı yani müzik bitince deyiştirmiyo aynısını tekrarlıyor .

Yorum yap

• mp3 leri bizde arka arkaya çalıyor.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X