• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

schaub_lorenz yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• schaub_lorenz yardım

ustalar 51 ekran s_lorenzt tv var seması olmadığı için calıstıramadım buroblem besleme calısmıyor stanbye yok cıhazın uzerinden besleme transıstoru sokuktu buz 90 taktım beslemede entegreyide değiştirdim ama stanbay calısmıyorbeslemedeki dırecler ve dıot transtorler saglam acaba saglam gosteripte yanılabılırmıyız eger boyle teknık bır arıza var ise paylasırsanız memnun olurum cihaz modeli T51-345

Eğer besleme transistorü buz 90 ise tda 4605 entegresini ve etrafındaki dirençleri , kondanstörleri kontrol et.Transistör sökük diyorsun o transistör buz 90 olduğundan emin ol.Oradaki entegre TDA 4605 ise o zaman buz 90 ve muadili kullanabilirsin.Swicht mod trafodan çıkış alamıyorsan buz ve TDA nın yardımcı elemanlarını iyice kontrol et. Önce EHT ye giden ucu ayır sonra çıkış voltajlarını kontrol et.
    BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

Hazırlanıyor...
    X