• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000cı fmb radyo arka fon

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 2000cı fmb radyo arka fon

Arkadaşlar 2000cı fmb serisinin en son yazılımını yükledim radyo arka fon resmi bazen açılıştaki resim oluyor bazende next radyo resmin olio bu nasıl iş anlamdın. Yazılmdamı sorun war acaba. yazlımı ampülden atmıştım.

bide Arka fondaki resmi değiştirebilirmiyiz? başka resim koyamayız mı?

evet next radio yazan resmi bende bi defa gördüm çok uğraştım bidaha çıkarmak için ama bi daha çıkmadı şimdilik, sebebi yazılım sorunu olmalı
    benim asıl anlayamadığım emu destekleri için teletext çıktı ve olmazsa olmaz dendi, sonra yazılım dili sadece türkçe ve ingilizce kalır ve conax ve irdeto çıkarsa bişerler olur dendi ve sonra tata hepsi var teletext diller emular ve iki fon resmi biri gidip gelsede
    bu nasıl iş admin arkadaşlar bilgileriniz var ama saklıyor musunuz yoksa gelişmelere göre bişiler mi söylüyorsunuz??????
    www.aldimseni.com

Yorum yap

katılıyorumkay:

Yorum yap

next200cı plas

arkadaşlar

200cı plasa FBB ye son keyleri yükleyince radyo kısmına geçince resmin üst kısmında yeşil bir 2 cm kalınlığında çizik var

radyo amlemli resimde

herkeste oluyormu böyle yoksa arızalımı

Yorum yap

200cı FMB serisi

Yorum yap

ekaracabey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            arkadaşlar

200cı plasa FBB ye son keyleri yükleyince radyo kısmına geçince resmin üst kısmında yeşil bir 2 cm kalınlığında çizik var

radyo amlemli resimde

arkadaşın sorununun aynısı bendede var 2001 daci makinam

Yorum yap

ekaracabey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              arkadaşlar

radyo amlemli resimde

next radyo resmi gelince bendede öle oliodu.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X