• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

orion 3200 softcam yükleme

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• orion 3200 softcam yükleme

arkadaşlar elimde orion 3200 var ne yaptıysam son verilen softcamı xcloader 2.00 la rs 232 kablosuyla modülü receiver,a takıp verilen talımatlarla yüklemeye çalıştım fakat bir türlü yüklenmedi, waiting connect,te takılıp durdu! acaba hata nerde? özellikle değerli hocalara sesleniyorum,yardımcı olacaklara şimdiden tş...ler.... defalarca kez denememe rağmen! (2000 ci ve kyoto 8550,de denedim)

ziraat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar elimde orion 3200 var ne yaptıysam son verilen softcamı xcloader 2.00 la rs 232 kablosuyla modülü receiver,a takıp verilen talımatlarla yüklemeye çalıştım fakat bir türlü yüklenmedi, waiting connect,te takılıp durdu! acaba hata nerde? özellikle değerli hocalara sesleniyorum,yardımcı olacaklara şimdiden tş...ler.... defalarca kez denememe rağmen! (2000 ci ve kyoto 8550,de denedim)
    yokmu uyanık bir arkadaş!herkes yatıyormu?

Yorum yap

yokmu uyanık bir arkadaş!herkes yatıyormu?
      olmuyorsa leptop veya cas3 le yükle

Yorum yap

sampiyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        olmuyorsa leptop veya cas3 le yükle
        onları bulsam zaten yükleyecem hocam,neyse sağlık olsun, bir çare buluruz teş..ler...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X