• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Süper Hd-Serverda donma yaşayalar DNS'lerini değiştirip TEST etsinler !!!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Evet bende dün itibari ile yaptım gerçekten fark etti. Çok teşekkür ederim.

Yorum yap

girme şekli ni tam verin de arkadaşlar yanlışlık olmasın...
      Hiremco TurBo4K

Yorum yap

Bende uzun zamandır next cihazı kullanıyorum. Herşey DNS ayarlarında değildir. Arkadaşlar senin kullandığım serveri sana veren 50 kişiden fazlasına paylaşıyorsa az çok donmalar oluşabiliyor. Ama en önemlisi ise Next cihazında donmalar her zaman devam ediyor. ben next kullandıgım dan beri sen bu DNS ayarlarını girmeden ben 2 hafta once girdim. ama nedense NDS şifreleme sistemindeki kanallarda ise sürekli olarak donmalar oluyor. bu forum sitessine o kadar çok üye var. yeni gelecek üyeleri de mantıksız sorulara yada konuyu farklı yerlere götürmeyelim.

Next Uydusu'nun yeni çıkaracağı NEXT YE-2000 DOBRATECH SUPER HD cihazı yakın bir zamanda çıkacak ben Nebutv.NET sitesi'nin sahibiyle tel'de geçen gün bir görüşme yaptım bu cihaz daha test açamasında Dreambox cihazında bulunan ENİGMA 2 Sistemi Dobratech cihazına Eklenemiyor. Dobratech cihazının içinde bulunan LİNUX işlemci İse EMMA3 bunu herkezin bilmesini isterim Saygılarımla

Yorum yap

Burda amaç başka konulara kaydırma değil.

Bazı arkadaşlar 202 li Ip'leri kullanıyorlar ve Dns çözümünde bunlar pasif kalıyor.

Bu yüzden eski DNS leri olanlar güncellensi diye verilmiş olan bir yöntemdir.

Yoksa bu DNS leri gir herşey düzelecek diye hiç bir açıklama yoktur.

Eğer ilk sayfadan beri yazılanları okusaydın anlardın kardeş.

Asıl sorun yazılımsal bunu herkez biliyor...

Saygılar...

interpol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Bende uzun zamandır next cihazı kullanıyorum. Herşey DNS ayarlarında değildir. Arkadaşlar senin kullandığım serveri sana veren 50 kişiden fazlasına paylaşıyorsa az çok donmalar oluşabiliyor. Ama en önemlisi ise Next cihazında donmalar her zaman devam ediyor. ben next kullandıgım dan beri sen bu DNS ayarlarını girmeden ben 2 hafta once girdim. ama nedense NDS şifreleme sistemindeki kanallarda ise sürekli olarak donmalar oluyor. bu forum sitessine o kadar çok üye var. yeni gelecek üyeleri de mantıksız sorulara yada konuyu farklı yerlere götürmeyelim.

Next Uydusu'nun yeni çıkaracağı NEXT YE-2000 DOBRATECH SUPER HD cihazı yakın bir zamanda çıkacak ben Nebutv.NET sitesi'nin sahibiyle tel'de geçen gün bir görüşme yaptım bu cihaz daha test açamasında Dreambox cihazında bulunan ENİGMA 2 Sistemi Dobratech cihazına Eklenemiyor. Dobratech cihazının içinde bulunan LİNUX işlemci İse EMMA3 bunu herkezin bilmesini isterim Saygılarımla

Yorum yap

2000 hd

valla bende cihazı aldığımdan beri donma devam ediyor başka makine takıyorum srver super çalışıyor next i takınca 5 dakka sonra başlıyor takılmaya dns yi değiştirdiğim halde donuyor

Yorum yap

cas bölümünden free---9600 yapılırsa daha stabil olur saygılar

Yorum yap

Ustalar yardım. Daha önce 20 Ekim yazılımı ile 1 numaralı portta cccam, 2 numaralı portta newcamd5.25 server kullanıyordum ve sorun yoktu. Şimdi ikisi aynı anda çalışırken her iki serverda da bulunan kanalların hiçbiri açılmıyor fakat cccamde olup newcamde olmayan paketler açılıyor, iki server da bağlı görünmesine rağmen. Newcam serveri kapatınca cccam full açılıyor. Cccam serverı kapatınca hiçbirşey açılmıyor Newcamd kart bilgisi gelmesine ve server bağlı gözükmesine rağmen. Diğer yazılımları da denedim sorun aynı. Bir nevi çakışma durumu var herhalde ama daha önce çalışıyordu iki server beraber aynı yazılımla. Bir de cccam kapalı iken newcamd server neden çalışmıyor anlamadım. Newcam serverdaki bir sıkıntı ccccame de etki edebilir mi acaba?

Yorum yap

cafehakame Nickli Üyeden Alıntı
                  9600 nasıl yapacağız, anlayamadım. Biraz tarif edebilirmisiniz..
                  Saygılar
                  170 Mega Parabol motorlu sistem

Yorum yap

cafehakame Nickli Üyeden Alıntı
                    misafir17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Saygılar
                    2000hd cihazlarda cas bölümünden .com.port . kapalı olacak ..9600 yapamazsınız 2000hdlerde

Yorum yap

misafir17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Saygılar

Arkadaşım

Menü/girişler/CAS/COM port (free)

kırmızı tuş/Baud hızı (9600)

şeklinde olacak

Yorum yap

Bunu deneyip fayasını görenler lütfen yorumlarını yazsınlar...

tekniker10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Arkadaşım

şeklinde olacak

Yorum yap

Denedim ama hiç bir fark yok.

----------------------------------------------------------------------------------
                          tekniker10 tafarından gönderildi
                          Arkadaşım

Yorum yap

ben de bi fark göremedim

Yorum yap

herseyi denedim hiçbir FARK yok.
                              bence sorun next`lerde.
                              baska bir arkadas D...X almis onda hic bir sorun yok,
                              ikimizde aynikisiden aliyoruz,D.....X olanda sorunsuz,Next 2000super hd bence sorunlu.

bu benim kendi görüsüm.

Yorum yap

Su an serverlerle en iyi ve takintisiz baglanti özellikle "Manhattan Passion 1080HD Vision_RYGY107.28_020310_AE4C1N0_pz_PVR" yazilimi ile sorunsuz kuruluyor. Takilmalar cok nadir. SF918 HD ve GIS890 HD´de denenmistir.
                                Selamlar

Bull 38

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X