• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Hotbird (13.0°E) Uydusundaki Güncel Kanal ve Frekans Değişiklikleri.

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Religia TV; Hotbird 10723/29900 H 3/4

Yorum yap

• TeleMelody tv yi seyrediyordum,frekans değişikliğinden sonra yine ayni frekansında yayın var görünüyor şifreli diyor acaba şifresimi değişti,bilen varsa yardım,nasıl seyredebilirim.Şimdiden teşekkürler.

Yorum yap

• arkadaşlar Cyfra + paketine bügün. National Geographic +Discovery Travel & Living +
        Discovery World + Discovery Science +gelmiştir
        23.10.2008
        10796 V 27500 5/6

Yorum yap

• hotbird uydusunda son değişiklikler

10796 V 27500 NATIONAL GEO Seca2
          10796 V 27500 Unnemed channel left
          10796 V 27500 discovery world ,discovery travel,discovery schıence Seca2
          11411 H 27500 *** ON TV SİLVER, *** ON TV CLASSİ Viaccess ,irdeto
          11585 V 27500 PRİVATE SPİC Viaccses 2 irdeto
          11604 H 27500 ASO SAT italiamia fta
          11623 V 27500 DAN TV FTA
          11662 V 27500 Planete jun, fun tv,paris prem,piwi,SPORT+,M6 Müsic hi,CANAL+FAM,Teleton AF, iadv Amici, Seca2 ,viac 1 ,viac 2
          12092 H 27500 DM ARABIA fta
          12360 H 27500 ONE MINUTE,CASA ITALIA fta
          12418 V 27500 Pianeta tv, Betting Channel fta

Yorum yap

• Redline İtaly ve Redline Mix kanalları hakkında

Redline İtaly ve Redline Mix kanalları frekansımı değişti. Değişti ise yeni frekansı nedir acaba. Teşekkür ederim.
            :tr:....::::Güneşin En Güzel Doğduğu ve En Güzel Battığı Yer::::....:tr:

Yorum yap

• 0206 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Redline İtaly ve Redline Mix kanalları frekansımı değişti. Değişti ise yeni frekansı nedir acaba. Teşekkür ederim.
              dostum o kanallar Eurobird 9-9E uydusuna aktarılıdı açmıyor sistem değişti
              next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                dostum o kanallar Eurobird 9-9E uydusuna aktarılıdı açmıyor sistem değişti

çok teşekkür ederim.
                :tr:....::::Güneşin En Güzel Doğduğu ve En Güzel Battığı Yer::::....:tr:

Yorum yap

• selam

Yorum yap

• selam

Yorum yap

• dostum izleyebiliyormuyuz söylediğin Eurobird 9-9E uydusunu normal şu anki çanaklarla, izliyorsak şimdiki modüller şifreyi çözüyormu? Şimdiden teşekkürler

Yorum yap

• redline güncelleme yeni frekansı 12121/H/7200 hayırlı olsun

Yorum yap

• arkadaşlar herkese selam öncelikle redlight mixx ve redlight italia kanallarını x premium modulümle izliyordum son bir haftadır izleyemiyorum görüntü yok yeniden tarattım uyduyu ama bu seferde o isimlerde kanallar yok ne oldu anlamadım şu anda redlight kanallarımı bulamıyorum ve izleyemiyorum konu hakkında bilgisi olan varsa yardımları için şimdiden teşekkür ederim

Yorum yap

• luckyarg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            arkadaşlar herkese selam öncelikle redlight mixx ve redlight italia kanallarını x premium modulümle izliyordum son bir haftadır izleyemiyorum görüntü yok yeniden tarattım uyduyu ama bu seferde o isimlerde kanallar yok ne oldu anlamadım şu anda redlight kanallarımı bulamıyorum ve izleyemiyorum konu hakkında bilgisi olan varsa yardımları için şimdiden teşekkür ederim
                            dostum bahsettiğiniz kanallar Euorobird 9-9E uydusunda yayın yapıyor
                            next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• teşekkür ederim bu demek oluyorki artık bu kanalları izleyemeyeceğim peki elimdeki modul ile başka kanallar izleme şansım varmı modulümü nerelerde yeniden formatlatabilirim daha önceleri 1 senelik free x ler ve xdream tv izliyordum bunları yeniden izlemek için ne yapabilirim yoksa elimdeki modülü çöpe atıcam bilgilerin için teşekkür ederim

Yorum yap

• luckyarg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                teşekkür ederim bu demek oluyorki artık bu kanalları izleyemeyeceğim peki elimdeki modul ile başka kanallar izleme şansım varmı modulümü nerelerde yeniden formatlatabilirim daha önceleri 1 senelik free x ler ve xdream tv izliyordum bunları yeniden izlemek için ne yapabilirim yoksa elimdeki modülü çöpe atıcam bilgilerin için teşekkür ederim
                                genelde uydu işyle uğraşanlar yazılım atıyor

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X