• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

GoldMaster 4000-9000 Güncel Emu Yazılımları 09.07.2008

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

veygun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam 9600 cip yazılımını indireceğim, indirmeye müsade etmeyen bir reklam çıkıyor oyun oynayın üye olun diye bundan nasıl kurtulacağım.
    Teşekkürler
    sende trojan virüs var anlaşılan bizde reklam v.s yok

Yorum yap

bu yazılımda digi auto mu bilgisi olan varsa sevinirim

Yorum yap

huseyin_666 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        bu yazılımda digi auto mu bilgisi olan varsa sevinirim
        hayır değil.xxxx manuel olarak girersen diji tv açmış olursun,en son 14.11.2008
        2111 00 cf 01 f7 0d f2 95 bc 74
        01 c4 57 8c ad 56 3a 0b 06

ne verirsen elinle,o gelir seninle.

Yorum yap

emeginize saglık kardeşim

Yorum yap

selam goldmaster 11300CI ya hangi yazılımı atayım.Sirius için aciko denedim 10 saniye sonra donuyor.önce emusuz yazılım sonra aciko attım yine olmadı):buna uyan başka yazılım var mı ? yardımcı olursanız sevinirim.şuan emu yu açtığımda ( aux tuşunda) biss&contsCw çıkıyor ama olmuyor

Yorum yap

By-qizemli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              selam goldmaster 11300CI ya hangi yazılımı atayım.Sirius için aciko denedim 10 saniye sonra donuyor.önce emusuz yazılım sonra aciko attım yine olmadı):buna uyan başka yazılım var mı ? yardımcı olursanız sevinirim.şuan emu yu açtığımda ( aux tuşunda) biss&contsCw çıkıyor ama olmuyor
              dostum GM nin birbirine uyan cihazlar bölümünden cihaza uygun yazılımı bulabilirsin
              next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

SAT-11300CI – 13300CI – 15300CI-MegaStar130CI ( Aralarında Ortak Yazılımı Kullanır. yeni güncel bulamıyorum.en son yazılım 2006da çıkmış emu yu açtığımda vicess&irdeto&nagra& son eklenen biss&contsCw )lmuyor cyrptoworks bölümü olsa elle *** girecem ama yok. bana link verebilirseniz m.olurum.teşekkürler yenisayfa ilginden dolayı

Yorum yap

By-qizemli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  SAT-11300CI – 13300CI – 15300CI-MegaStar130CI ( Aralarında Ortak Yazılımı Kullanır. yeni güncel bulamıyorum.en son yazılım 2006da çıkmış emu yu açtığımda vicess&irdeto&nagra& son eklenen biss&contsCw )lmuyor cyrptoworks bölümü olsa elle *** girecem ama yok. bana link verebilirseniz m.olurum.teşekkürler yenisayfa ilginden dolayı
                  http://www.speedyshare.com/118608864.html

Yorum yap

teşekkürler arkadaşlar

Yorum yap

goldmaster 56000 fta yazılımını güncellerseniz sevinirim..
                      Nothing found. It is really deleted. Sorry.

Yorum yap

gokhan704 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        goldmaster 56000 fta yazılımını güncellerseniz sevinirim..
                        Nothing found. It is really deleted. Sorry.
                        güncellendi

Yorum yap

sayın dostum gm de bir yeni yazılım çalışmaları varmı
                          next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

Şimdilik yok

Yorum yap

ellerine saglık

Yorum yap

bu yazılımla 9400 CI Thor uydusundaki Digitv izleniyor mu? İzleniyorsa nasıl?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X