• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

msn açılışı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• msn açılışı

iyi günler arkadaşlar benim bi problemim var msn messenger de mail kutumu kontrol etmek için simgeye tıkladığımda direk mail kutuma girmek yerine msn nin brezilya sitesine yönlendiriliyorum acaba bundan nsl kurtulabilirim bir fikri olan varsa yardımcı olabilirmi acaba????

19sifo87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi günler arkadaşlar benim bi problemim var msn messenger de mail kutumu kontrol etmek için simgeye tıkladığımda direk mail kutuma girmek yerine msn nin brezilya sitesine yönlendiriliyorum acaba bundan nsl kurtulabilirim bir fikri olan varsa yardımcı olabilirmi acaba????
    kurduğunuz msn mail kutunuza girince önce oturumu açıyor galiba sağ üst köşede öyle bir yazı çıkıyormu
    next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

oturum açmıyor brezilya sitesinin oturum açma sayfasına gönderiyor

Yorum yap

19sifo87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        varsayılan tarayıcınız firefox,opera vs ise internet explorer degilse bu sekilde baglantıya izin vermiyor ..
        ön tanımlı olarak i.explorer olarak ayarlayın tarayıcınızı bu sorun ortadan kalkacaktır..

Yorum yap

teşekkür ederim hocam denedim oldu

Yorum yap

rica ederim
            işin özü şu,windows live messenger ve i.explorer microsofta ait ve dolayısıylada i.explorerdan baska tarayıcı tanımam diyor kendi hizmetlerimde..

Yorum yap

e ms bu her türlü yerde illaki kendi ürünlerini kullandıracak

Yorum yap

firefox'u kaldırdım. i. explorer'e döndüm.ama bende sorun yine devam ediyor.nasıl düzeltebiriz arkadaşlar bu durumu? bir fikri olan var mı?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X