• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kullanıcı Adı Hakkında;

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Kullanıcı Adı Hakkında;

Kullanıcı adını oluştururken tabletten giriş yaptığım için harf eksikliği meydana gelmiş kayıt oluşturduktan sonra fark ettim çok anlamsız oldu kullanıcı adı.Düzeltme konusunda yardımlarınızı rica ederim.

Talep edilen: skol72 veya serkol72
    :tr::tr::tr:

Merhabalar sorununuz için sevgili @TASARIM @KARBON kardeşim yada MACH-1 üstat gerekeni yapacaktır...
    MACHİNA - 3-D
    8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
    PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
    TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

İsteğiniz üzerine kullanıcı adınız ''skol72'' olarak değiştirilmiştir.

Keyifli paylaşımlar.
      [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
      www.next.com.tr

Yorum yap

Karbon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        İsteğiniz üzerine kullanıcı adınız ''skol72'' olarak değiştirilmiştir.

Keyifli paylaşımlar.
        Teşekkürler kardeşim eline sağlık... :byeeee:
        MACHİNA - 3-D
        8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
        PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
        TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

İlgi ve yardımlarınız için teşekkür ederim...
          :tr::tr::tr:

Yorum yap

ustalardan benim ricamda kullanıcı adımın değişmesini isteyecektim mümkünse [mngma44] adını almak istiyorum,teşekkürler.

Yorum yap

the44 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              ustalardan benim ricamda kullanıcı adımın değişmesini isteyecektim mümkünse [mngma44] adını almak istiyorum,teşekkürler.
              - Normalde forum kuralları gereği böyle bir uygulamamız yok ama yukarıdaki arkadaş mazeretini belirtmiş ve arkadaşlar da ricasını yerine getirmişler.
              - Diğer türlü herkesin isteğini yerine getirmeye kalkarsak bu işin içinden çıkılmaz.
              - Bu nedenle isteğiniz yönünde herhangi bir işlem yapılmamıştır.

- Konu kapatılmıştır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X