• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

KII Pro 4k Android uydu alıcı destek ve yardımlaşma bölümü...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Ana Özellikler:
    â— Dört çekirdekli Amlogic S905 CPU hızlı ve kararlı, size yüksek hızlı geribildirim ve sorunsuz tepki verebilir.
    â— H.265 kod çözme size yüksek netlikte resim ve film sunacaktır.
    â— 2.4G + 5.0G WiFi hızı ve performansı büyük ölçüde artırabilir.
    â— 2GB DDR3 RAM 16G eMMC ROM, web sitelerine göz atmak, oyun oynamak, filmleri daha sorunsuz izlemek için favori uygulamalarınızı indirmek için size daha fazla yer sağlar.
    â— DVB-T2 ve DVB-S2 ayarlarını destekleyin.
    â— Uzaktan kumanda 2 x AAA pil ile sağlanır (dahil değildir).

Marka: MECOOL
    Model: KII PRO
    Türü: TV Box
    Sistem: Android 5.1.1
    İşlemci: Amlogic S905
    CPU: Amlogic S905
    Çekirdek: 2.0GHz, Dört Çekirdekli
    GPU: Mali-450
    RAM: 2G
    RAM Tür: DDR3
    ROM: 16G
    Renkli: Siyah

Kod Çözücü Biçimi: "HD MPEG1 / 2/4, H.265 / AVC, HD AVC / VC-1, RealVideo8 / 9/10, RM / RMVB, Xvid / DivX3 / 4/5/6
    Video formatı: AVI, MKV, MOV, MPEG , MPG, RM, RMVB, TS, VOB, WMV
    Ses formatı: AAC, MP3, WMA
    Fotoğraf Formatı: BMP, GIF, JPEG, JPG, PNG, TIFF
    Destek 5.1 Surround Ses Çıkışı: Hayır 5G Kablosuz:Evet
    WIFI: 802.11 b / g / n / ac
    Bluetooth: Bluetooth4.0
    Güç Kaynağı: Şarj Adaptörü
    Arabirimi: AV, CVBS / L / R, DC Güç Bağlantı Noktası, DVB-S2, DVB-T2, Micro SD Kart Yuvası, RJ45, SPDIF, USB2.0
    Dil: İbranice, Çok dilli

HDMI Sürümü: 2.0
    Diğer İşlevler: Diğerleri
    Desteklenen Harici Altyazılar: Hayır
    Sistem Biti: 64Bit Güç Türü: Harici Güç Adaptörü Modu
    Güç Girişi Volt: 12V

Yorum yap

• pybox S9 yazılımı KII Pro cihazına yüklemek mümkünmü.

K2 PRO S2 T2

Tek Kumanda, 4K 60fps 10 Bit H.265, 2GB RAM ve 16GB ROM, Android 5.1 Lolipop, Amlogic S905, Quad-core 64-bit ARM Cortex-A53, ARM Mali 450, KODI 16.1 ,

SPYbox S9
      Çift Kumandalı, 4K 60fps 10 Bit H.265, 2GB RAM ve 16GB ROM, Android 5.1 Lolipop, Amlogic S905, Quad-core 64-bit ARM Cortex-A53, ARM Mali 450, KODI 16.1

Yorum yap

• Cihazı yeni alanlara hayırlı olsun türksat işini eminim çözmüşsünüzdür . Cihaz Forumda okuduğunuz üzere biraz fazla ısı yayıyor ben 12 v lut bir fanı 7,5 v la besleyerek altına monte ettim sessiz oldu şimdi sırada kodi var gerekli desteği youtube dan alabilirsiniz özellikle tavsiye edeceğim kanal techcare bilişim olacaktır herşeyi oradan öğrenebilirsiniz https://www.youtube.com/channel/UC3N...vC-_ZX5LmVz6zA

Verdiğim linkte durex build nasıl yüklenir öğrenin ve yükleyin üzerine turkvod da eklerseniz tv nizin başından kalkamazsınız
        Korkmayın kumandayla kurcalayarak bozamazsınız cihazı

Yorum yap

• Merhaba arkadaşlar bende k2 pro kullanıyordum fakat bir elektrik problemi yüzünden tv,ps3 ve k2 pro yandı tv i yaptırdım ps3 un acelesi yok ama k2 pro da ki sorunum cihaza elektrik geliyor fakat cihazı fişe takar takmaz kırmızı ışık yanması gerekirken direk mavi ışık yanıyor ve tv e görüntü gelmiyor elektronikçiler e gosterdim işlemcisi yanmış dedi başka bi elektronikçi de yazılımı gitmiş dedi 2 side tam emin değildi anlayacağınız yaptiramadim sizin başınıza boyle bir şey geldimi acaba yardımcı olursanız sevinirim

Yorum yap

• sahanne Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Merhaba arkadaşlar bende k2 pro kullanıyordum fakat bir elektrik problemi yüzünden tv,ps3 ve k2 pro yandı tv i yaptırdım ps3 un acelesi yok ama k2 pro da ki sorunum cihaza elektrik geliyor fakat cihazı fişe takar takmaz kırmızı ışık yanması gerekirken direk mavi ışık yanıyor ve tv e görüntü gelmiyor elektronikçiler e gosterdim işlemcisi yanmış dedi başka bi elektronikçi de yazılımı gitmiş dedi 2 side tam emin değildi anlayacağınız yaptiramadim sizin başınıza boyle bir şey geldimi acaba yardımcı olursanız sevinirim
            ben k1 ve k2 kullandım ikiside mavi ışıktan açılıyor yani cihazınızda sorun yok cihazların tümü öyle,görüntü için kurtarma yazılımını at bakalım ne olacak...
            WETEK PLAY 1 ( ANDROİD-OPENLEC-ENİGMA2 )
            K2 PRO ( ANDROİD - OPENELEC )

Yorum yap

• [QUOTE=enigma98;591689]cihaza biss ve cccam girişi nasıl yapılır;

DTV menusune girip Uydu ayarlarini seciyorsunuz, sonra 111111 (6 adet 1) giriyorsunuz.
              Acilan menude smartmedia cccam girisi icin, diger menu de biss girisi icin.

Softcam.k.y dosyalarinda biss satirlari F ****1FFF seklinde baslar. SSD kismina **** daki kodu girin çalışır...

Cihazin import secenegi var hem cccam icin hem de biss icin.

Yorum yap

• okifioktay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                k2 pro kendisi otomatik güncelleme yapıyormu?Yapıyorsa,nereden nasıl yaptıracağız?
                update proğramıyla OTA güncelleme yapıyor.:efferin:

Yorum yap

• Arkadaşlar, Malaysk firmware için Turksat picon arıyorum kullanan arkadaş var mı?

Yorum yap

• k1 yerine k2 ye yazmışım özür :-)

Yorum yap

• Arkadaşlar menmunmusunuz K2 den bende almayı düşünüyorum SAYGILARIMLA

Yorum yap

• Arkadaşlar,yeni bir k2 pro sipariş ettim.Gelen ürün k2 pro ancak üzerindeki android 7.1.1 sürümü var.Menü değişik.Google play store doğru düzgün çalışmıyor,şifreleme sistemlerinde biss,powervu ve tanberg mevcut.Direk tv de açılması için dtv_s2 apk yı yükledim,bunda iş görmüyor.
                        ¤¤ 42 LM 760S-K2 PRO ANDROİD-KORAX İPBOX HD-HOMOTECH 1200SE-TÜRKSAT-ASTRA 19-HOTBİRD-EUTELSAT 7 ¤¤
                        ¤¤ -NEXT DİSEQ MOTOR- 110 CM ÇANAK- ¤¤

Yorum yap

• okifioktay Nickli Üyeden Alıntı
                          Arkadaşlar,yeni bir k2 pro sipariş ettim.Gelen ürün k2 pro ancak üzerindeki android 7.1.1 sürümü var.Menü değişik.Google play store doğru düzgün çalışmıyor,şifreleme sistemlerinde biss,powervu ve tanberg mevcut.Direk tv de açılması için dtv_s2 apk yı yükledim,bunda iş görmüyor.
                          aldığınız k2 nin yeni modeli,işlemci farkı var.sizin cihaz S905D. ilk çıkan model S905 dir.

Yorum yap

• okifioktay Nickli Üyeden Alıntı
                            Arkadaşlar,yeni bir k2 pro sipariş ettim.Gelen ürün k2 pro ancak üzerindeki android 7.1.1 sürümü var.Menü değişik.Google play store doğru düzgün çalışmıyor,şifreleme sistemlerinde biss,powervu ve tanberg mevcut.Direk tv de açılması için dtv_s2 apk yı yükledim,bunda iş görmüyor.
                            bende yeni cihaz aldım aynı sorunlar bende de var.Play storeyi silip internetten yeni play store apk yüklememi söylediler bu iş hakkında bilgisi olan varmı?

Yorum yap

• sayın ustatlar bende k3 pro ile spyboxs11 düşünüyorum sizler hangini tavsiye edersiniz kullanan arkadaşların düşünce ve tavsiyelerini bekliyorum saygılar

Yorum yap

• bolubeyi Nickli Üyeden Alıntı
                                bende yeni cihaz aldım aynı sorunlar bende de var.Play storeyi silip internetten yeni play store apk yüklememi söylediler bu iş hakkında bilgisi olan varmı?
                                Play storeyi silip,eski bir play store kurmanın imkanı yok.Bende aptoide isminde bir apk yükledim ve play storedeki tüm uygulamaları barındırıyor.Bir nevi çakma play store.Yükleyemememizin nedeni,yeni 7.1 versiyon k2 lerdeki play store sürümü,tv play storesini barındırmaktadır.Yani telefon versiyonu değil,tv gibi cihazlarımız görünmektedir.
                                ¤¤ 42 LM 760S-K2 PRO ANDROİD-KORAX İPBOX HD-HOMOTECH 1200SE-TÜRKSAT-ASTRA 19-HOTBİRD-EUTELSAT 7 ¤¤
                                ¤¤ -NEXT DİSEQ MOTOR- 110 CM ÇANAK- ¤¤

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X