• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus Serileri 18 Aralık 2008 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• savasci_78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende de aynı durum söz konusu
    Benim uydu 2000 Ye cx Süper plus usb li gri kasa
    bundan önceki yazılımda hata vermişti buda USB den hata veriyor.
    Bu bence bir sorun düzeltilmesi lazım.

Elimdeki eski yazılımları yüklerken sorun olmuyor ama son iki yazılmdada Err hatası verdi.
    bir çözüm varmı?
    arkadaslar ya 30/10 yazılımı yada bır oncekı gri kasa ile siyah kasalar için çıkarılan yazılım karışmıştı hatırlarsanız belki sorun ondandır!birde şöyle deneyin yazılım atmayı ilk önce cihazı fabrika ayarlarına döndürün ondan sonra atın yazılımı..kanallar mutlak silinicektir biliyorum ama benimki bir öneri..saygılar

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Evet PM'inizi okudum.
      Şuan cihazınızda en güncel yazılım var zaten. Siz bu "Err" hatasını hangi işlemi yaparken alıyorsursunuz?

Kolay gelsin.
      Aralık ayında verilen son iki yazlımı USB den yüklerken veriyor.

Önce d harfinin yanıda rakamlar hızlı hızlı akıyor ve sonunda "Err" yazısı çıkıyor. benim problemde requin ile aynı.

Birde güncel UDB dosyasını yükledi ama cihaz kendini kapatıp açtığında hiç bir kanal yoktu. Bende yeniden taratarak kanalları yükledim. Rica etsem gri kasalı bir 2000 cx süper plusa son yazılımı yüklermisiniz sizde de hata veriyor mu?

Not: Fabrika ayarlarına dönderdiğimde de aynı sorun var.
      yazılım bilgisayar yolu ile yükleniyor sorun sadece usb ile yüklenirken çıkıyor. Acaba USB girişi olan donanımda mı bir sorun var. Servise götürelim mi. Yoksa tv den kayıt falan yapıyorsa donanım sonu falan olmuyor değilmi.
      İlginize teşekkürler.

Yorum yap

• Merhaba daha önce 18 ARALIK yazılımına elimdeki kanal listesiuymuyor demiştim ancak daha sonra bir arkadaşımız BU YENİLİSTE' yieklemiş şimdi halloldu.

Next Ye-2000 CX Super Plus USB li PVR ( 90 cm. Turksat [Ofset] + 90 cm. Hotbird + 90 cm. Astra )
        Koto 9600 DCI Plus ( 90 cm. Turksat )
        YU-MA-TU MX ( 90 cm. Turksat )
        XS Extra Smart 320 GB Taşınabilir HDD (MOBİSU) 32 GB' ı FAT32 kalanı NTFS

Yorum yap

• corum19 Nickli Üyeden Alıntı
          ilk önce yazilim icin tesekkürler.

benim bi sorunum var, bu yazilim yükledikten sonra, Türksat kanaldan, astra kanala gectigim an signal gidiyor. menü ye girip canak ayarlardan signal geliyor exit e bastigim an astra gösteriyor. ( önceki yazilim da böyle bir hata yoktu 14/11).
          sizce hata nedir??

simdikten tesekkürler
          Merhabalar,
          Sayın Corum19 Bey,
          Acaba cihazınızın diseqc ayarlarını yapmamış olabilirmisiniz?
          Bilgilerinize sunarım.
          Saygılarımla.
          "Şeytanın Zaferi İçin Gerekli Olan Tek Şey, İyi İnsanların Hiçbir Şey Yapmamasıdır." Edmund BURKE (12 Ocak, 1729 - 09 Temmuz, 1797)

Yorum yap

• RADYOLOJİ Nickli Üyeden Alıntı
            NEXT DESTEK hotbird 11219/27500 / H ama şu an videogard şifreli
            Merhabalar,
            Sayın Radyoloji Bey,
            İlgili frekanslarda Next Destek'in çıktığına eminmisiniz acaba? Çünkü, Ben cihazımı yeniden tarattım bulamadım. Sonra ilgili TP'yi komple silip, TP'yi yeniden ekledim ve yeniden kanalları taratmama rağmen, ilgili kanalı bir türlü bulmayı başaramadım. Acaba bu konuyu cihazınıza yeniden bakıp, inceleyip, yeniden bir fikir verebilirmisiniz Bizlere lütfen.
            Saygılarımla.
            "Şeytanın Zaferi İçin Gerekli Olan Tek Şey, İyi İnsanların Hiçbir Şey Yapmamasıdır." Edmund BURKE (12 Ocak, 1729 - 09 Temmuz, 1797)

Yorum yap

• cncrd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Artık emu hemen hemen bittiğine göre kendi adıma yeni yazılımlardan emu yerine yeni özellikler aynı TP'deki kanalların aynı anda canlı seyredilmesi, tv kayıtla ilgili iyileştirmeler, toplu tp silme(8000'lerde bile var)...gibi şeyler beklemekteyim
              bir arkadaşın da dediği gibi CX net'ten sonra artık usb'li Qnec'ler 2. plana düşecek diye düşünüyorum

Bu işlere meraklı biri olarak yazılım editlemek için önerebileceğiniz editor varmı?
              8000 yazılımını biraz incelemek istiyorum
              Merhabalar,
              Sayın Cncrd Bey,
              Google'da Hex Editör'ü aratıp indiriniz. Bu editör ile isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz.
              Bilgilerinize sunarım.
              Saygılarımla.

Yorum yap

• ustalara teşekkürler....

Yorum yap

• Merhabalar,
                  Sayın Forum Dostlarım,
                  Cihazımda, bundan önceki yazılık olan 14.11.2008 Güncel Yazılımı vardı. Az önce de yeni Güncel Yazılımı hiç sorunsuz cihazıma yükledim. Kanallarım da silinmedi.
                  Bilgilerinize sunarım.
                  Saygılarımla.

Yorum yap

• demir42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    yazılımlar için teşekkürler

epg yi kullandıktan sonra emu k e y e girince yine kitlenme oluyor .
                    Türksat daki tp lerin yine bazılarında hatalar var üstatların bilgisine
                    Motor ayar bölümünde usal yazısı yanlış yazılmış
                    üstatların bilgisine

117.26 yazılımdaki yeşil tuşda olan mevcut cas ke y gösterme kısa tuş u özelliği yeni emu alt yapılı yazılımlara bu özellik kona bilirmi

fast scan ch ı tv vlanderde nasıl aktif oluyor onu çözemedim sayın @tasarım ustat demiş ama bir türlü çözemedim
                    şimdiden teşekürler
                    Merhabalar,
                    Sayın Demir42 Bey,
                    Bahsetmiş olduğunuz "FastScan CH Number" özelliğinin daha aktif olmadığını, Sayın Tasarım Bey mütakip yazılarından bir tanesinde belirtmişdi. Yeni yazılımı cihazıma yükledikden sonra bu özelliğin işlevsel hale getirilip getirilmediğini yeniden kontrol ettim. Fakat o özellik hala işlevsel durumda değil.
                    Bilgilerinize sunarım.
                    Saygılarımla.

Yorum yap

• Teşekkürler. yükledim. fakat emu aktif olmadı. cihaz bilgisi açtım kırmızı tuş çalışmadı. Cihazım next 2000 cx super plus

Yorum yap

• Girişler yazan MENÜ ye gelin KIRMIZI TUŞ + 1234 karşımıza gelen satırlara EVET deyin EMU *** açılır.
                        MACHİNA - 3-D
                        8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                        PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
                        TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

• future Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Teşekkürler. yükledim. fakat emu aktif olmadı. cihaz bilgisi açtım kırmızı tuş çalışmadı. Cihazım next 2000 cx super plus
                          kardeş cihazı usb menüsünde iken kırmızı tuşa basın şifreye 1234 yazı e.m.u aktif yapın
                          next machina 3d

Yorum yap

• arkadaşlar ustalar tarafından verilen sadece yazılımları recivera yükleyerekmi şifreli kanalları izleyebiliyormuyuz yoksa hem yazılım hemde o yazılımın softcami nide yüklememiz lazım.yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler.

Yorum yap

• sukrusener Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              arkadaşlar ustalar tarafından verilen sadece yazılımları recivera yükleyerekmi şifreli kanalları izleyebiliyormuyuz yoksa hem yazılım hemde o yazılımın softcami nide yüklememiz lazım.yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler.
                              Yazılımdan sonra KDB ve SOFTCAM yükleyiniz....

Yorum yap

• temasan53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Yazılımdan sonra KDB ve SOFTCAM yükleyiniz....
                                çok teşekkür ederim ama bu konuya biraz yabancıyım sizlerin sayasinde öğreneceğiz.KDB derken ne demek istediniz acaba

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X