• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

inxctv, freetv ve rightlight

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• inxctv, freetv ve rightlight

Arkadaşlar inxctv, freetv ve rightlight bu kanallar izlenebiliyormuş bende next 2000 xci plus var ama bu kanalları izleyemiyorum en son yazılımıda (610b) yükledim yine tık yok. bunalara ait keyler nerede bulabilirim ve sürekli takip edebilirim?

teşekkürler

şu anda bahsettiğin kanlları emu ile izleyemessin. sexwiev info dün gece şifresizdi. şimdiki durumunu bilmiyorum. Arada sırada diğer kanallar gelir gider forumdan takip edeblirsin.
    zaten farklı yerlerde bu konu işlenmişti. onları bir incele istersen. saygılar

Yorum yap

çok teşekkürler kardeş eline sağlık

Yorum yap

ali1000 Nickli Üyeden Alıntı
        Arkadaşlar inxctv, freetv ve rightlight bu kanallar izlenebiliyormuş bende next 2000 xci plus var ama bu kanalları izleyemiyorum en son yazılımıda (610b) yükledim yine tık yok. bunalara ait keyler nerede bulabilirim ve sürekli takip edebilirim?

teşekkürler
        şu an emular ile izlenemiyor,bazılarının keyleri sabit kaldığında mach1 usta'nın vermiş olduğu key yada softcam dosyası ile bir süreliğine izleme olanağı sağlanıyor,bu konudaki bilgileri konusu ile ilgili bölümlerden takip edebilirsiniz...
        konu kapanmıştır...
        Forum Kuralları

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X