• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

2000cıs süperplus için istek

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 2000cıs süperplus için istek

Yeni yazılımlarda olmasını istediğimiz birkaç istek.
    Kanal listesini okeylediğimiz zaman şifre koyduğumuz kanalların kilitli ibarelerinin görülmesi.
    Mp3 dinlerken ses açmak gerektiğinde ses kumanda ederken çok ağır kalması.
    Recall seçeneğine on-off yapılırsa isteyen çoklu isteyen tekli kullanması için güzel bir seçenek olacağıdır.

bencede sesi yükseltip açmak çok ağır. ama recall için bişey diemem güzel o

Yorum yap

Recall çoklu seçeneğe geçmek için on-off yapılmasını demiştim.Recall On konumunda çoklu seçenek olsun.Off seçeneğinde bir önceki kanala dönsün demek istemiştim.tamamen Recall kalksın demek istemedim.

Yorum yap

Ustalar dikkata alırsa bir kaç istek de biz yapalım o zaman.
        1-Evet bu Recall seçeneği iki şekilde hem son 20, kapalı konumda son iki kanal şeklinde olursu iyi olur.
        2-Mp3 çalarken, otomatik sıralı çalma ile birlikte aynı liste düzenindeki gibi üstüne gelip OK'ledikten sonra çalma özelliği konsa iyi olur. Şu anda parça değiştirince diğerini çalmıyor ama eskisini de duraklatıyor. Menüde gezinirken daha rahat olur.
        3-Liste düzeninde gezinirken üstüne gelinen kanalın direk açılması seçeneği -kanal geçişlerinde "gecikmeli" seçeneği ile mevcut düzen, "doğrudan" seçeneği ile üstüne gelinen kanal otomatik açılması- konulabilirse iyi olur.
        4-3. maddede belirtilen özellikle paralel olarak kanal silme durumunda -şu anda "i" tuşu ile bu mümkün ama diğeri daha pratik olur gibi- seçilen kanalın yayınını görebilme özelliği konsa iyi olur.
        5-Liste düzeninde sayfanın sonuna gelindiğinde aşağı veya yukarı tuşuna basıldığında bir sonraki-bir önceki kanala değilde diğer sayfanın başına geçse iyi olacak.
        İyi günler...

90 cm Hotbird+Türksat sabit. 120cm Diseqc Motor...

Yorum yap

kullanıcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Ustalar dikkata alırsa bir kaç istek de biz yapalım o zaman.
          1-Evet bu Recall seçeneği iki şekilde hem son 20, kapalı konumda son iki kanal şeklinde olursu iyi olur.
          2-Mp3 çalarken, otomatik sıralı çalma ile birlikte aynı liste düzenindeki gibi üstüne gelip OK'ledikten sonra çalma özelliği konsa iyi olur. Şu anda parça değiştirince diğerini çalmıyor ama eskisini de duraklatıyor. Menüde gezinirken daha rahat olur.
          3-Liste düzeninde gezinirken üstüne gelinen kanalın direk açılması seçeneği -kanal geçişlerinde "gecikmeli" seçeneği ile mevcut düzen, "doğrudan" seçeneği ile üstüne gelinen kanal otomatik açılması- konulabilirse iyi olur.
          4-3. maddede belirtilen özellikle paralel olarak kanal silme durumunda -şu anda "i" tuşu ile bu mümkün ama diğeri daha pratik olur gibi- seçilen kanalın yayınını görebilme özelliği konsa iyi olur.
          5-Liste düzeninde sayfanın sonuna gelindiğinde aşağı veya yukarı tuşuna basıldığında bir sonraki-bir önceki kanala değilde diğer sayfanın başına geçse iyi olacak.
          İyi günler...
          Kullanıcı arkadaşın bu tespitide yerinde olmuş.bu özellikde eklenirse hoş olur.

Liste düzeninde sayfanın sonuna gelindiğinde aşağı veya yukarı tuşuna basıldığında bir sonraki-bir önceki kanala değilde diğer sayfanın başına geçse iyi olacak.

Yorum yap

memoli42, mesaj kutun dolmuş. Hem bir bak hem boşalt istersen...

Yorum yap

Sadece soru..? Mümkünse istek...
              USB üzerinden filmelere altyazı desteği olabilir mi? İyi günler...

Yorum yap

Kullanıcı Hocam Sorunuzun cevabı.Liste Düzeninden Kanal gizleme üzerine gelip kanalları işaretledikten sonra çıkınız ve kanal listesi üzerindeyken Mavi tuşa basınız ve çıkan şifre menüsüne 1.2.3.4 yazınız ve çıkınız seçtiğin kanallar gizlenir.
                iptali için aynı yöntemle kanal menüsü + Mavi tuş + 1.2.3.4 yazar iptal işlemini gerçekleştirmiş olursunuz.

Yorum yap

Teşekkürler. İyi günler...

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Artık istek vs alınmıyor ne yazıkki biraz daha gurcalarsak birşeyler ekler değiştirirsek filan yazılımda doktor hepimizi keser valla şuan neyse o şekilde kullanılacak yani
                    Demişsiniz ama, şu kanal listesini USB'ye yedekleme olsaydı "Tam süper olacak"tı... İyi günler...

Yorum yap

Hocam ben PC,de yedekliyorum her ihtimale karşı ve Flash diskede yedekleyip Genelde Flash diskten yazılım,key ve kanal listesini atıyorum PC,den daha hızlı.

Yorum yap

Yeni yazılımda USB dosya adlarındaki Türkçe karakter hatası hala devam ediyor, gözden kaçmış galiba. İyi günler...

Yorum yap

"Not alındı düzeltilecek" diye yazdı mach1

Yorum yap

üsteki isteklere katılıyorum
                            beni en çok rahatsız eden ve düzeltirse iyi olur exralar
                            1 -fovori seçtikten sonra cihazı fişten çek tak bütün listeye dönüyor
                            2- teletex sayfa atlamalarda baştan sayıyor çok sayfalı takiplerde sıkıcı oluyor ve tv den teletex çalışmıyor
                            3- yeni aramalarda adı değişen kanalların adını yenisiyle yenilemiyor

Yorum yap

Cihaz kapandığında hangi kanalda kapandı ise o kanalda açılsa daha güzel olur sanırım.Mesala ben dönerli sistem kullanıyorum ve bazen yabancı uydularda iken key dosyası attığımda türksata dönüyorum cihazı standby,de aç kapa yapmadığım için tekrar açtığımda yabancı uydulara dönüyor.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X