• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

satılık next superplus 2000 hd

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• satılık next superplus 2000 hd

yaklasık 6-7 aylık bır cıhaz temiz ve 450 ytl satma sebebi digitürk plus alınması
    42'' vestel pixelence
    next 2000 super hdtv
    next 2000 cx super plus
    sony str 695 recevier
    toshiba ep 30 hd dvd player
    toshiba sd 370 dvix player

ciddi saticiysan 200 ytl veririm tiko para..
    :bravo: ALTINI OLAN KURALI KOYAR, KURALI OLAN ALTINI ALIR..

Yorum yap

capriceturk Nickli Üyeden Alıntı
      arkadaşım ciddi sende bu fiyata bana bulursan bende senden 250ytl ye alayım ok...

Yorum yap

capriceturk Nickli Üyeden Alıntı
        Satıcı ciddi de alıcı dalgacı galiba.

Yorum yap

yok gercekten ciddiyim neden dalga geceyim ben elindeki cihaza gercekten verebilcegim parayı yazdım dalga gecmedım yalnıs anlasılmasın..
          cunku bu tıp cıhazlar bir yatırım aracı olmadıgı icin satarken para etmez olu fıyatına verirsin bir pc bir cep telefonu gibi degil..
          ben onun yerinde olsam hic satmazdım zarar etmeyeyım dıye ama yerli platform almıs hayırlı ugurlu olsun yazılım derdınden kurtulmus..

Yorum yap

Alım-Satım Alanı Kuralları:

3- Cihazı satan ve alıcı adayı olan kişilerin önerdiği fiyatlar makul ve mantıklı olmalıdır.

Şuan piyasada yaklaşık 700,00.-YTL'ye satılan bir ürüne siz kalkıp yarıdan daha düşük fiyat teklif ederseniz, bu durum hem kurallarımıza ters düşer, hem de sizin bu konuya ne kadar ciddi baktığınızı ortaya koyar.

Yorum yap

hocam ...cıhazınız garanti kapsamında ve temiz ise..... iki taksit 200+200 ytl ...vereyim...saygılar...

Yorum yap

zaten cihaz çıkalı 8 ay oldu tabiki garanti kapsamındadır

Yorum yap

eee muratsen nerdesin cevabın....

Yorum yap

iki gön sonra alan adamda satisa cikarir
                    cünki alan insanlar undugunu bulamadi bu cihazlarda

Yorum yap

bu cihazlarin menusu cook mu karısık skybox dreambox 2000hd??
                      kullanım zorlugu sıkayetı cok mu?
                      aslında ben elımdekı cıhazı almadan once dreambox alcaktım bır ark tavsıyesı uzerıne cis super plus aldım sonra 2000 hd cıktı ona nıyetlenmıstım ama bu tıp cıhaz hıc kullanmadım..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X