• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next9000 ultra almayı düşünüyorum yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next9000 ultra almayı düşünüyorum yardım

arkadaşlar bazı hoş olmayan yorumlara rağmen ben genede bir 9000 ultra almayı düşünüyorum.ustalardan yardım istiyorum ileride yazılımla halledeliebilecek sorunlarlar varsa 9000ultra almam uygun olurmu ? ayrıca kullanıcılardan da fikir bekliyorum.

Neden 2000 super plus serisini düşünmüyon @takdogan
    Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

takdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      arkadaşlar bazı hoş olmayan yorumlara rağmen ben genede bir 9000 ultra almayı düşünüyorum.ustalardan yardım istiyorum ileride yazılımla halledeliebilecek sorunlarlar varsa 9000ultra almam uygun olurmu ? ayrıca kullanıcılardan da fikir bekliyorum.
      arkadaşım benim iki adet ultram var ve çokda memnunum ama şunu söyleyeyim 2000serisi kadar seri ve hızlı degil farkını kullanınca anlarsın ama herşeyi farkı cihazların birsenedir ücretsiz serverine bakıyorum yazılımda çok iyi hız bakımından 2000serisini kullandıktan sonra alışmak kolay olmadı şimdide vazgeçilmezim oldu ultra karar senin

Yorum yap

9000 Ultraların profosörü şampiyon kardeşimizdir takdogan.O ne derse dogrudur.
        Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

Yorum yap

tako 2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          9000 Ultraların profosörü şampiyon kardeşimizdir takdogan.O ne derse dogrudur.
          estafurullah tako hocam sadece bilgi benimki 2000serisi kullandım epeydir birsene oldu ultra kullanalı özellikle hız konusunda biraz zor oldu benim için şimdi alıştım ve çokta memnunum ultradan

Yorum yap

Neden 2000 super plus serisini düşünmüyon @takdogan
            tako usta bildiğim kadarıyla 2000 serisi lan'lı değil yani bir bilgisayara ihtiyacı olmadan çalışamıyor...yanlışsam düzeltirsen sevinirim.

Yorum yap

sampiyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              arkadaşım benim iki adet ultram var ve çokda memnunum ama şunu söyleyeyim 2000serisi kadar seri ve hızlı degil farkını kullanınca anlarsın ama herşeyi farkı cihazların birsenedir ücretsiz serverine bakıyorum yazılımda çok iyi hız bakımından 2000serisini kullandıktan sonra alışmak kolay olmadı şimdide vazgeçilmezim oldu ultra karar senin
              şampiyonun değerlendirmelerine her zaman onem verdim ...ve dikkate aldım ama dediğim gibi ultrayı tercih etmemin sebebi aletin kendinden lan'lı oluşu ve bir bilgisayardan bağımsız çalışma ozelliğidir.

Yorum yap

şampiyonun değerlendirmelerine her zaman onem verdim ...ve dikkate aldım ama dediğim gibi ultrayı tercih etmemin sebebi aletin kendinden lan'lı oluşu ve bir bilgisayardan bağımsız çalışma ozelliğidir.
                evet direk bagla interneti ve izle birsenedir mach1 hoca ve nebutv hoca sayesinde dünyanın kanalına baktık ve halada bakıyoruz ultrada benin sadece sana demek istedigin aralarındaki hız farkı hepsi bu biraz arıyor insan ilk başta şimdi inan 2000serisini unutturdu ve eyer alma imkanın varsa hiç düşünme derim arkadaşım

Yorum yap

tako usta bildiğim kadarıyla 200 serisi lan'lı değil yani bir bilgisayara ihtiyacı olmadan çalışamıyor...yanlışsam düzeltirsen sevinirim.
                  Evet dogru diyorsun takdogan 2000 serilerinde pc olması şart.zannedersem yeni çıkacak olan serileri lan girişli olacak.

Yorum yap

sampiyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    evet direk bagla interneti ve izle birsenedir mach1 hoca ve nebutv hoca sayesinde dünyanın kanalına baktık ve halada bakıyoruz ultrada benin sadece sana demek istedigin aralarındaki hız farkı hepsi bu biraz arıyor insan ilk başta şimdi inan 2000serisini unutturdu ve eyer alma imkanın varsa hiç düşünme derim arkadaşım
                    şampıyon ; zaman zaman arkadaşlar kitlenme problemlerinden bahsediyor.bunun sonucunun mekanık değil yazılımsal olduğunu ve yazılımla halledileceğini düşünüyorum.senın değerlendirmen benım için onemli 2 yane ultra kullanan biri olarak bu hangi boyutta yaşanıyor ?

Yorum yap

ben yıllardır plus serisi kullanan biriyim 9000 ler biraz yavaş 2000 lere nazaran fakat görüntü kalitesi 2000 lerden daha iyi

Yorum yap

Evet dogru diyorsun takdogan 2000 serilerinde pc olması şart.zannedersem yeni çıkacak olan serileri lan girişli olacak.
                        2000'ler next'in her zaman efsanevi cihazları olmayı başardı halen oyle.ama ne olursa olsun tako usta ileride tek başına lan'lı cihazların hukmu devam edecek galiba...

Yorum yap

memorist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          ben yıllardır plus serisi kullanan biriyim 9000 ler biraz yavaş 2000 lere nazaran fakat görüntü kalitesi 2000 lerden daha iyi
                          9000 ultralar galiba lan'lı cihazlara geçiş için bi kopru oldu....

Yorum yap

Gidişat onu gösteriyor takdogan,zevkler ve renkler tartışılmaz kalbinden neyi almak geçiyorsa bir kerede evet'de olsun bitsin.

Yorum yap

Gidişat onu gösteriyor takdogan,zevkler ve renkler tartışılmaz kalbinden neyi almak geçiyorsa bir kerede evet'de olsun bitsin.
                              olurmu hiç tako usta senden destur almadan hiç bi şey almam senın değerlendirmeler onemlidir....:mzk:yoy:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X