• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

XorVod - LG Webos Uygulaması

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• xorion Nickli Üyeden Alıntı
    Yaklaşık %10 kullanıcı Türkiye'den.. Yabancılara user ve pass vermiyorum ama aramalarda vk, youtube vs.. bunlar da benim trafiğimi arttırıyor çünkü aramalar benim sunucu üzerinde yapılıyor...
    Trafiğin yoğun olması uygulama da çok fazla donma yaratır mı...

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    85 cm Diseqc Motorlu (Power Tech) Anten (100.5 East- 30West (KuBand)),,, 90 cm Sabit anten (36A/B East(aparatlı) ve Turksat 3A/4B(merkez)),,, LG WEBOS UJ630V UHD TV,,, Beko CRT TV,,, Samsung 40'' LCD TV,,, Sony WAIO (SWE1512Y1ESI),,, 1 Adet 750 GB Toshiba Taşınabilir Disk,, 1 Adet 1 TB Toshiba Taşınabilir Disk Redline TS 7500 HD,,,,

EMEĞE SAYGI LÜTFEN....

Yorum yap

• habib_723 Nickli Üyeden Alıntı
      Trafiğin yoğun olması uygulama da çok fazla donma yaratır mı...

Hayır uygulamayı etkilemez ama girmeye çalıştığınız linklere ait sunucularda trafik fazlaysa o linklerin veya videoların açılması yavaşlayabilir. Yani uygulamada donma kasılma yapmaz ama linklerin açılmasını etkiler trafik..

Siz izlediğiniz videoların donmasından bahsediyorsanız dediğim gibi o videonun hostingi ve o video üzerindeki trafik etkilidir.

Yorum yap

Hayır uygulamayı etkilemez ama girmeye çalıştığınız linklere ait sunucularda trafik fazlaysa o linklerin veya videoların açılması yavaşlayabilir. Yani uygulamada donma kasılma yapmaz ama linklerin açılmasını etkiler trafik..

Siz izlediğiniz videoların donmasından bahsediyorsanız dediğim gibi o videonun hostingi ve o video üzerindeki trafik etkilidir.
        Yok ustam video izlerken donma yaşamıyorum... Ama uygulamada bazen sayfaları değişirken uygulama zorlanıyor gibi geldi... Hani hafıza dolar ya işlemci yeterli gelmez ve donar bazen öyle oluyor.. Sayfa geçişlerinde... Uygulama ilk açılışta vs hiç sorun yok bu bahsettiğim sıklıkla sayfa vs değiştirirken oluyor.. Bi sayfadan başka sayfaya geçiyorum. Bir modul den diğerine geçiyorum ve bunu sıklıkla yapınca uygulama donar gibi oluyor...

Kastettiğim buydu acaba uygulamada trafik ile mi ilgili diye sormak istedim.. Misal sizin uygulamayı 10 bin vs kişi girdiğinde donma vs oluyor mu gibi..

85 cm Diseqc Motorlu (Power Tech) Anten (100.5 East- 30West (KuBand)),,, 90 cm Sabit anten (36A/B East(aparatlı) ve Turksat 3A/4B(merkez)),,, LG WEBOS UJ630V UHD TV,,, Beko CRT TV,,, Samsung 40'' LCD TV,,, Sony WAIO (SWE1512Y1ESI),,, 1 Adet 750 GB Toshiba Taşınabilir Disk,, 1 Adet 1 TB Toshiba Taşınabilir Disk Redline TS 7500 HD,,,,

EMEĞE SAYGI LÜTFEN....

Yorum yap

• habib_723 Nickli Üyeden Alıntı
          Yok ustam video izlerken donma yaşamıyorum... Ama uygulamada bazen sayfaları değişirken uygulama zorlanıyor gibi geldi... Hani hafıza dolar ya işlemci yeterli gelmez ve donar bazen öyle oluyor.. Sayfa geçişlerinde... Uygulama ilk açılışta vs hiç sorun yok bu bahsettiğim sıklıkla sayfa vs değiştirirken oluyor.. Bi sayfadan başka sayfaya geçiyorum. Bir modul den diğerine geçiyorum ve bunu sıklıkla yapınca uygulama donar gibi oluyor...

Kastettiğim buydu acaba uygulamada trafik ile mi ilgili diye sormak istedim.. Misal sizin uygulamayı 10 bin vs kişi girdiğinde donma vs oluyor mu gibi..

Yok yoğunlukla ilgisi yok bu tür donmaların. Doğrudan sizin tv donanımıyla ilgili olduğunu düşünüyorum. Zaten biraz donanım performansı istediği için Netcast lere yapmadım.

Yorum yap

Yok yoğunlukla ilgisi yok bu tür donmaların. Doğrudan sizin tv donanımıyla ilgili olduğunu düşünüyorum. Zaten biraz donanım performansı istediği için Netcast lere yapmadım.
            Anladım cevabınız için teşekkür ederim..

EMEĞE SAYGI LÜTFEN....

Yorum yap

ustam bence de kumandanın yön tuşları ile sağ doğru giderken çok hızlı geçiş yok.donma olmuyor ama bunu hızlandırmanın bir yolu olmalı.özellikle iptv listelerinde daha belirgin oluyor.

Yorum yap

• ismailglr Nickli Üyeden Alıntı
                ustam bence de kumandanın yön tuşları ile sağ doğru giderken çok hızlı geçiş yok.donma olmuyor ama bunu hızlandırmanın bir yolu olmalı.özellikle iptv listelerinde daha belirgin oluyor.
                Sağ sol tuşları için düzenlemeye çalışırım.

Güncellemeyi verdikten sonra iptv listelerinizde böyle bir sorun olmayacak sanırım yani umarım IPTV de artık tüm liste aynı anda gelmeyecek ve linkinizin desteklediği tüm verileri de göreceksiniz. Yani kanallarda EPG bilgleri şu an ne oynuyor, Vod filmlerinde film posterleri, konusu, yönetmen oyuncular vs. vs. Dizilerde de aynı şekilde.
                Tabii dediğim gibi iptv linkinizde bu veriler varsa ama iyi linklerin çoğunda var galiba..

Yorum yap

Sağ sol tuşları için düzenlemeye çalışırım.

Güncellemeyi verdikten sonra iptv listelerinizde böyle bir sorun olmayacak sanırım yani umarım IPTV de artık tüm liste aynı anda gelmeyecek ve linkinizin desteklediği tüm verileri de göreceksiniz. Yani kanallarda EPG bilgleri şu an ne oynuyor, Vod filmlerinde film posterleri, konusu, yönetmen oyuncular vs. vs. Dizilerde de aynı şekilde.
                  Tabii dediğim gibi iptv linkinizde bu veriler varsa ama iyi linklerin çoğunda var galiba..
                  Sabırsızlıkla bekliyoruz.
                  :tr:

Yorum yap

• Samsunglar içinde gelse bizde denesek böyle japon kaldık bakıyoruz
                    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                    www.nextyazilim.com

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı
                      Samsunglar içinde gelse bizde denesek böyle japon kaldık bakıyoruz
                      Samsung için de yapmak istiyorum ama henüz Samsung hakkında hiç bilgim yok ve denemeleri emulator üstünde yapmam gerekecek. Belki önceliği Androidten alıp Samsunga verebilirim..

Şı IPTV işi başıma dert oldu keşke yenileyip LG ye ilk olarak öyle verseymişim. Gerçi az kaldı sayılır..

Yorum yap

• Merhaba Üstad,

Biliyorum iptv tarafı üzerinde çalışıyorsunuz ama hatırlatma amacıyla paylaşıyorum; Turkvod bende çalışmıyor, aşağıdaki şekilde hata alıyorum, aynı linkler android/kodi üzerinden aktif, bilgilerinize.

Selamlar.

Yorum yap

• Resimdekine göre sorun TurkVod da değil açmaya çalıştığınız video linkinde bu da direkt olarak benim parser yapımla ilgili. Parserler için geniş çaplı güncelleme yapacağım..

Dikkatimi çekti; listview değil de cardview de bakıyorsunuz. Ben onu kimse kullanmaz diye düşünüyordum

Yorum yap

Resimdekine göre sorun TurkVod da değil açmaya çalıştığınız video linkinde bu da direkt olarak benim parser yapımla ilgili. Parserler için geniş çaplı güncelleme yapacağım..

Dikkatimi çekti; listview değil de cardview de bakıyorsunuz. Ben onu kimse kullanmaz diye düşünüyordum
                            Alında List view kullanımı daha kolay, ben görüntüyü almadan önce card view e geçmiştim.

Emeklerinize sağlık.

Selamlar.

Yorum yap

• Türkvod gitti galiba.izinsiz [emoji724] girilmez yazıyor

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum yap

• MERQR Nickli Üyeden Alıntı
                                Türkvod gitti galiba.izinsiz [emoji724] girilmez yazıyor

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
                                İşin enteresan tarafı ben izin almıştım zaten Ama defalarca değişkliğe gittiler..

Olsun varsın kalan sağlar bizimdir. Siz yine arada kontrol edin belki açılır.

Hiç olmadı ben modul yaparım..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X