• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Pandora HD 31.05.2013 Tarihli TEST Yazılımı.

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next Pandora HD 31.05.2013 Tarihli TEST Yazılımı.

Next Pandora HD 31.05.2013 Tarihli Yazılımıdır.

Yazılım Notları :
    1- Ses kısma ile ilgili bazı durumlarda ortaya çıkan sorun giderildi.
    2- USB ya da Dahili Hafızaya Kanal Yedekleme ve Geri Yükleme Özelliği Eklendi
    3- IPTV uygulamasında geliştirmeler yapıldı. Elle link girememe sorunu düzeltildi.
    4- Ön Panele kanal isimlerini gösterme eklendi.
    5- Manuel Saat ve Tarih Ayarlama eklendi.
    6- DTS için BS seçeneği eklendi. DTS destekli bir sistemden optic ya da coaxial bağlantı ile ses alınabilir.
    7- Tuş Sesi daha önce menüden kaldırılmıştı, tekrar eklendi
    8- Uydu seçimleri küçük listede korunmuyordu, düzeltildi.
    9- Yeni emon (1.1) uygulaması ile şifreli yayınların kaydı izlenebilir duruma getirildi.
    10- Yeni emon (1.1) uygulaması ile internet üzerinden otomatik kéy güncellemesi eklendi.

iŞLEMLERİ DEVAM EDİLEN YAZILIM ÇALIŞMA BİLGİLERİ.

- Kanal Düzenleme Menüsüne PIG eklenecek. Kanal düzenlenirken seçilen kanalın gösterilmesi sağlanacak.
    - Bazı uygulamaların ihtiyaç duyduğu konum bilgileri eklenecek.

ÖNEMLİ NOTLAR....

- YAZILIM TEST SÜRÜMÜ OLUP, USB İLE CİHAZA YÜKLENMESİ DURUMUNDA KULLANICILARIN KANAL LİSTESİ, İNDİRİLEN UYGULAMALAR, HESAPLAR VS. SİLİNECEKTİR.

- ONAYLANMIŞ YAZILIM YAPILACAKLAR TAMAMLANDIKTAN SONRA İNTERNET ÜZERİNDEN CİHAZLARA YÜKLENEBİLECEK ŞEKİLDE YAYINLANACAKTIR. BU ŞEKİLDE GÜNCELLEME
    YAPILMASI DURUMUNDA İSE KANAL LİSTELERİ, UYGULAMALAR, HESAPLAR VS. KORUNACAKTIR.

YAZILIMLARIN TARAFINIZDAN GÖRÜLEN HATALARI CİHAZINIZIN SERİ NUMARASI VEYA MENUDEN HAKKINDA BULUMUNDE YAZAN CIHAZ SERI NUMARASI İLE YAZILDIĞINDA DEĞERLENDİRMEYE ALINACAKTIR...

Yazılım İndir

Emon 1.1 (apk.)
    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
    www.next.com.tr

gelişme var inşaallah böyle devam eder sorunlar teker teker düzelir

Yorum yap

bekliyoruz. iyi olur umarım.

Yorum yap

bence güzel alet kapsamlı olduğu için yazılım geliştrime herhalde uzun sürüyor çok güzel olacak aletin donanımsal gücü var çok laf söylendi ama bu tür kapsamlı aletler benim hoşuma gidiyor uydu internet herşey mevcut benim isteklerime cevap veren bir makina sadece mükemmelliği yakalamak için biraz sabır gerek bundan öyle atlanta smart box kullandım bu tür o cihazla allahı bir o alet çıkalı 1 yılı geçti ama aletin kapasitesi belli ne diyim ben cihazımdan memnunum

Yorum yap

Emeği geçenlere teşekkürler akşam olmasını sabırsızlıkla bekliyorum yazılımı yüklemek için yoy:

Yorum yap

home share ayarlaı için birşey yapılabilirmi pc paylaşım için veya ayarları nasıl

Yorum yap

pandora tarayıcı

cihaz yazılımla beraber biraz düzeldi ama taraycısı hala kotu onu biraz kullanışlı olması lazım en azında taraycısınıda düzeltirlerse bence iyi olacak sizce nasıl cvp tşk

Yorum yap

umit27x Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                cihaz yazılımla beraber biraz düzeldi ama taraycısı hala kotu onu biraz kullanışlı olması lazım en azında taraycısınıda düzeltirlerse bence iyi olacak sizce nasıl cvp tşk
                -Sorunuzu bu bölümle birleştirdim.
                -Her soru için farklı başlık açmadan buradan devam ediniz.

Yorum yap

cihaz bu yazılımla bana hissedilir derecede ağırlaştı gibi geliyor sizce nasıl arkadaşlar

Yorum yap

zaten adı üstünde test yazılımı denmiş gercek yazılım 5-6 ay sonra cıkar umarım

Yorum yap

5 6 sonramı iyi maşallah yakın bir tarihmiş.
                      VU+DUO TWİN LİNUX HDTV
                      NEXT MACHINA 3D
                      DİGİTURK CAM MODÜL FULL
                      TİVİBU FULL PAKET
                      120cm BİLSAT MOTORLU ÇANAK
                      VESTEL 106 CM terenova 3D
                      vestiyer 500 gb hdd
                      D SMART MODÜL FULL

Yorum yap

gazisinan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        5 6 sonramı iyi maşallah yakın bir tarihmiş.
                        Aslında arkadaş bu cevabı verirken inş. en kısa zamanda verilir demek istemiş ama malesef bizim Machina 3d de olduğu gibi bir Doktor'umuz yok bu yüzden 5-6 aya ancak çıkar

Pandora ya bulaşmayana hiç bulaşmasın derim benim tavsiyem... Piyasaya çok erken sürülmüş bir cihaz bana göre... yoy:

Yorum yap

pandorada sat tuşu yokmu arkadaşlar

Yorum yap

okey kırmızı tuş sat listesi gelir
                            VU+DUO TWİN LİNUX HDTV
                            NEXT MACHINA 3D
                            DİGİTURK CAM MODÜL FULL
                            TİVİBU FULL PAKET
                            120cm BİLSAT MOTORLU ÇANAK
                            VESTEL 106 CM terenova 3D
                            vestiyer 500 gb hdd
                            D SMART MODÜL FULL

Yorum yap

arkadsşlsr 31052013 tarihli yazılılmı yüklüyorum ama makianda 16052013 yazıyor.pandorada

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X