• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

2000 süperarka fon resimler

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

hayırdır inşallah.ben daha şimdi indirdim.gene deniyorum.. açılıyor.kaydet aç yazıyor kaydediyorum.sorun yok.pc kapat aç bi tekrar dene.belki hallolur.yada machden çık tekrar gir.saygılar
    --------Eller bene beg diyormuş nedim,
    ben senin bene bir ola deyişini istirem.
    ---------

Yorum yap

bende ozaman arkadaşım sorun sonra gene denerim dün attım zaten birini tasarım hoca eksiklerin düzenlendiğini yazınca onlarada bakıyım dedim
      emegi gecenlere ve sana teşekkür ederim

Yorum yap

uSb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        bende ozaman arkadaşım sorun sonra gene denerim dün attım zaten birini tasarım hoca eksiklerin düzenlendiğini yazınca onlarada bakıyım dedim
        emegi gecenlere ve sana teşekkür ederim
        nedemek ben teşekkürederim.saygılar
        ---------

Yorum yap

muratacar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          bu gün gördüm.bakıcam tasarım usta.inşallah olmuştur.boyutlar diğerleri gibi 720 ye576 idi neden açılmıyor sorun nerdeymiş usta.saygılar
          Klasörün içerisindeki açılmayan dosyalar Picmp2 editörünün ürettiği Temp dosyalarıymış. Verdiğin resimlerden tekrar convert ettim sorun yok. Media Player ve Gom Player açtı hepsini

Yorum yap

sayın muratacar kardeşim ben çalışmayan resimleri daha sonraki verdiğin linkten indirdim ve
            convert yaptım hepsi düzgün bir şekilde açıldı ve recevırda tek tek denedim arka plan resimleri harika siteyede upload etme şansımız olmadığı için paylaşamadım ama sayın tasarım
            hocam herhalde konuyu halletmiş onada çok teşekkür ediyorum bu vesileile sorun kalmadığı
            için size tekrar teşekkür ediyorum. saygılar sevgiler
            Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
            Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

tamam arkadaşlar sorun giderildi sağolun elinize sağlık

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Klasörün içerisindeki açılmayan dosyalar Picmp2 editörünün ürettiği Temp dosyalarıymış. Verdiğin resimlerden tekrar convert ettim sorun yok. Media Player ve Gom Player açtı hepsini
                bilgi için teşekkürler.ama ustacım resimler kayıba uğramış.rize yazısı gözükmüyor mesela sanki zoom yapılmış gibi.resmin tamamını reseaze ile küçültüp konvert edincede bu sefer açılmıyor.arkaplan dosyası yanında dışarı bir dosya daha atıyor.buda çalışmama sına sebep oluyor.ama neyse bi kaçıda o şekilde olsun sorun değil.ellerine sağlık.saygılar
                ---------

Yorum yap

arkadaşlar resimler oynama yapıyor ay ışığında sandalı attım mesela resim titriyor murat arkadaşın daha önce verdiğini attım tasarım hocam belki düzeltir saygılar

Yorum yap

uSb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    arkadaşlar resimler oynama yapıyor ay ışığında sandalı attım mesela resim titriyor murat arkadaşın daha önce verdiğini attım tasarım hocam belki düzeltir saygılar
                    Resim ekranda mı titriyor yoksa PC'demi?

Yorum yap

ekranda ustam

belki hareketli resim dedim önce yarısı alt taraf yani deniz kısmı oynuyor

Yorum yap

Tekrar kontrol et bakalım @Usb

Yorum yap

sağol üstadım

üstad denedim gene aynı resmin özelliği galiba ay ışıgından yelkenin arasından deniz titreşimli resim
                          sade o resimde var ötekilere baktım onlarda yok

Yorum yap

bende titreme yok.tv nin özelliğinden yapıyordur belki.bazı tv ler bazı renk tonlarında garip tepkiler verebiliyor.saygılar
                            ---------

Yorum yap

birinci mesaja yeni resimler eklendi bilginize arkadaşlar
                              ---------

Yorum yap

teşekkürler muratacar kardeş saygılar sevgiler
                                Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                                Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X