• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Serisi Irdeto2 Nilesat Yazılımları İle İlgili Görüşler

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• şifo mehmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam tps ler çalışmıyor ayrıyeten fox tv şifreye geciyor yeni yazılımda çözülürmü lütfen bir cevap şimdiden çok teşekkürler
    Forumda daha ilk mesajın forumu takip etmediğin ve araştırmadığın ortada. Tps'lerde bir problem yok. Yeşil tuşla Tps Auto Update yaptır kanallar açılır. Diğer sorun için ise güncel softcamı at açar.

Yorum yap

• emeğine sağlık.

Yorum yap

• USB den cihaz yazılımı atmak mümkünmüdür softcami atıyoruz ama bazı problemler var buna ilgili linkler anlatım varmı

Yorum yap

• keops Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          USB den cihaz yazılımı atmak mümkünmüdür softcami atıyoruz ama bazı problemler var buna ilgili linkler anlatım varmı

arkadaşım atacağın yazılımınla cihazın uygunluğuna dikkatet hepsi full kanalların usb den ata bilirsin forumda açıklaması var
          emeği geçenlere teşekkürler

Yorum yap

USB den cihaz yazılımı atmak mümkünmüdür softcami atıyoruz ama bazı problemler var buna ilgili linkler anlatım varmı
            Usb'den yazılım atmakla Softcam atmak arasında bir fark yok. Yazılım dosyasını zipten çıkartarak Usb'nin içerisine at. Daha sonra Usb'yi cihaza tak ve yazılımı bul üzerine Ok bas STB'yi yükseltip, yükseltmeyeceğinizi sorar evet tıklarsanız doğrulama başlar. Eğer uygun yazılım ise yükleme başlar ve kısa sürede tamamlanır.

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Usb'den yazılım atmakla Softcam atmak arasında bir fark yok. Yazılım dosyasını zipten çıkartarak Usb'nin içerisine at. Daha sonra Usb'yi cihaza tak ve yazılımı bul üzerine Ok bas STB'yi yükseltip, yükseltmeyeceğinizi sorar evet tıklarsanız doğrulama başlar. Eğer uygun yazılım ise yükleme başlar ve kısa sürede tamamlanır.
              Çok sağolun şimdi yazımı arayim ben varmı bildiğiniz en güncel yazılım linki..

Yorum yap

• ali_next Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                eyvallah adaş çok saol.....

genede Next ailesinden olarak gururlandık...

Yorum yap

Çok sağolun şimdi yazımı arayim ben varmı bildiğiniz en güncel yazılım linki..
                  Güncel yazılım linki:
                  http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=32172

Yorum yap

• sorun arkadaş at ayda 9,90 dt abonesi oldu ilk ay filim kanalları hediye bize getirdi kartı gömülü modül yerine taktım örn:goldmax 1 de kırlmalar oluyor sinyalb ir düşüyor bir artıyor çoğu kanal böyle yapıyor elimde birde 7500cı var na modulle taktım sorunsuz goldmax ve tüm kanallar %60 çekiyo ama bazı kanallarda dinyal düşüyor yazılımdan kaynakllanan bir problemmi nasıl düzeltebilirim. arkadas dandik uydu diye dalga geçiyor ezik en iyi diyorum hadilen diyor.
                    NEXT 2000DPCIS SUPER PLUS USB
                    NEXT 2000CIS SUPER PLUS USB
                    D-SMART NEXT 9500 X CIS
                    NEXT 2000 HD e-sata

Yorum yap

• selam arkadaşlar

bende dün bu aygıtı yeni aldım Next Super Plus Dpcıs eve gelirsem deneyeceğim zaten baktım yazılım mevcut 215 Ytl İstanbul yüksek kaldırımdan aldım bildiğiniz açılabilen herşey açılıyor eve gelirsem kuracağım yardımlarınızı bekliyorum usb den kayıt yapabileceğimi söylediler tabi önceden programlamak mümkün değilmiş pc deki gibi ancak seyretiğimiz an kayıt edebiliyoruz ama olsun herhalde daha gelişir.
                      not: Tps cihazın her yeni açılışında yeşil düğmeyle günceleştirmek gerek
                      Saygılarımla Harmen

:efferin:

Yorum yap

• Harmen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        selam arkadaşlar

bende dün bu aygıtı yeni aldım Next Super Plus Dpcıs eve gelirsem deneyeceğim zaten baktım yazılım mevcut 215 Ytl İstanbul yüksek kaldırımdan aldım bildiğiniz açılabilen herşey açılıyor eve gelirsem kuracağım yardımlarınızı bekliyorum usb den kayıt yapabileceğimi söylediler tabi önceden programlamak mümkün değilmiş pc deki gibi ancak seyretiğimiz an kayıt edebiliyoruz ama olsun herhalde daha gelişir.
                        not: Tps cihazın her yeni açılışında yeşil düğmeyle günceleştirmek gerek

hayırlısı olsun arkadaşım cihazın her yüklemesi forumda resimli açıklma ile mevcut bölümüne gir konuları okuyarak ve resimlerden çok çabuk öğrenirsin ondan sonra anlamadığın olursa yardım edilir burası next hastanesi yeşil düğme ile emu güncellemeyi kanal göstermediği zaman yaparsın kapatırken zaten emu güncelleyerek kapanıyor
                        kolay gelsin

Yorum yap

• hotbird icin irdeto 2 ???

Mach1 hocam acaba hotbird teki irdeto yayinlar icin "auto key update" yazilimi varmi veya uzerinde calisiliyormu acaba ? Tesekkurler.

Yorum yap

• next te 2000 cıs plus en son yazılım

cihaz bilgisi QNEC 108.45 20.11.2006 sb-3-d S4R32 TK2C1NO ffdt 2.11.2006 B.001c- B00lc 01.06 cihazı c.tesi gini aldım 2 gündür okuyorum fakat en son hangi yazılımı yüklemem gerektiğini bulamadım yardım ederseniz çok sevinirim ve yazılımdan sonra neler yapmam gerektiğini kolay gelsin slm

Yorum yap

• toyota22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              cihaz bilgisi QNEC 108.45 20.11.2006 sb-3-d S4R32 TK2C1NO ffdt 2.11.2006 B.001c- B00lc 01.06 cihazı c.tesi gini aldım 2 gündür okuyorum fakat en son hangi yazılımı yüklemem gerektiğini bulamadım yardım ederseniz çok sevinirim ve yazılımdan sonra neler yapmam gerektiğini kolay gelsin slm
                              http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=32172

linkteki cıs olanını yükleyeceksin diğeri motorlular için
                              saygılar sevgiler

not: cihazınla ilgili olarakta o bölümü iyice bir oku ondan sonra nasıl bir yol izliyeceğine karar ver
                              takıldığın yer olursa soracağın sorulara yanıtlar gelecektir kolay gelsin
                              Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                              Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• sayın bülent 56

bu yazılımı usb ile atabilirmiyim birşey farkerdermi tabi becerebilirsem toshiba usb 2.o almıştım da peki rs 232 kablo ile atarken yükleme talimtı yokmu tşk ler kolay gelsin

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X