• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus Serileri 18 Aralık 2008 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Sadece bir önceki yazılımlarda (30.10.2008 - 14.11.2008) usbden yükleme problemi yaşıyorum. Usb'den yüklerken Err (Error) veriyor. Bunu sadece usb'den yazılım yüklerken yaşıyorum önce yüklüyor gibi oluyor en son err diyor ve hiç yüklemeden eski yazılımda açılıyor. Kabloyla normal veya boot modunda yüklediğimde bu sorun olmuyor. Daha önceki yani 30.10.2008 yazılımından öncekileri rahatça usbden yüklerken bu durum son iki-üç yazılımda neden meydana gelmiş olabilir?? Donanımsal bir sorun olabilir mi? Görüşlerinizi bekliyorum.

Yorum yap

• kanal listesi silindi eline saglık

Yorum yap

• Arkadaşlar önce yeni çalışmadan dolayı üstadlara teşekkür ederim ancak 14.11yazılımı vardı bu yeni yazılımı yükledim listeler gitti bende mevcut kendime göre olan listeyi atayım dedim uyuşmadı uyarısı verdi sonra 14.11 i tekrar yüklemeyi düşündüm ancak RS 232 ile olacağından uğraşmak istemedim bukez 18.09 yazılımını yükledim ve tv listesini aldı burada sorum şu neden 18.12 yazılımı benim kanal listemikabul etmedi hatam nerede saygılar.
        BENİM İLGİLENDİĞİM YAZILIM : NEXT-YE 2000 CX SUPER PLUS QNEC 124.06 VS.
        UYDU ALICIM GRİ KASA DOĞRUMUDUR ?

Next Ye-2000 CX Super Plus USB li PVR ( 90 cm. Turksat [Ofset] + 90 cm. Hotbird + 90 cm. Astra )
        Koto 9600 DCI Plus ( 90 cm. Turksat )
        YU-MA-TU MX ( 90 cm. Turksat )
        XS Extra Smart 320 GB Taşınabilir HDD (MOBİSU) 32 GB' ı FAT32 kalanı NTFS

Yorum yap

• Teşekkürler, ellerinize sağlık

Yorum yap

• emeği geçenlere bizlerle paylaşanlara teşekkürler.

Yorum yap

• teşekkurler ellerinize sağlık
              next machina 3d

Yorum yap

• Emeği geçen Üstad'lara teşekkürler.
                BÜTÜN HESAPLARIN BİTTİĞİ NOKTADA ÇANAKKALE BAŞLADI VE ÇANAKKALEYİ HESAP ETMEYE MATEMATİK YETMEDİ.

Yorum yap

• hocam sag
                  ol

Yorum yap

• ebakir_54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Arkadaşlar önce yeni çalışmadan dolayı üstadlara teşekkür ederim ancak 14.11yazılımı vardı bu yeni yazılımı yükledim listeler gitti bende mevcut kendime göre olan listeyi atayım dedim uyuşmadı uyarısı verdi sonra 14.11 i tekrar yüklemeyi düşündüm ancak RS 232 ile olacağından uğraşmak istemedim bukez 18.09 yazılımını yükledim ve tv listesini aldı burada sorum şu neden 18.12 yazılımı benim kanal listemikabul etmedi hatam nerede saygılar.
                    BENİM İLGİLENDİĞİM YAZILIM : NEXT-YE 2000 CX SUPER PLUS QNEC 124.06 VS.
                    UYDU ALICIM GRİ KASA DOĞRUMUDUR ?
                    Öncelikle indirdiğiniz yazılım doğru fakat 18.09 yazılımından sonra 3 tane daha yazılım çıktı. Bunlar 30.10 - 14.11 ve 18.12 Elinizdeki kanal listesininse uyuşmaması normal bazen yazılımlarda altyapı değişikliği olduğunda eski kanal listesi uymaz bunun yerine ya yeniden taratır ayarlarlarınızı yaparsınınız ya da sitedeki yeni yazılıma uygun hazır kanal listelerinden birini alır usbden atar yüklersiniz.
                    Mesela 30.09 yazılımından 14.11'e geçtiğinizde kanal listesi silinir. Fakat 14.11 yazılımından 18.12 yazılımına geçerken kanal listeniz ve ayarlarınız silinmez. Artık yazılımı yükleyip yüklememek tercihi size ait. Umarım yardımcı olmuşumdur.

Yorum yap

• kimi kanal listesi silinir kimi silinmez diyor. ya Bismillah...
                      Ya bir yol bul, ya bir yol aç, yada yoldan çekil

Yorum yap

• son yazılımda olanlar silinmez diğerlerinin hepsi silinir

Yorum yap

• herkeze selamlar.Rahatsızlık veriyorum ama birisi bana yazılım ve softcam indirip usb den recivira yüklemeyi tarif edebilirmi eğer zahmet olmazsa

Yorum yap

• sukrusener Nickli Üyeden Alıntı
                            herkeze selamlar.Rahatsızlık veriyorum ama birisi bana yazılım ve softcam indirip usb den recivira yüklemeyi tarif edebilirmi eğer zahmet olmazsa
                            http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=29288
                            buraya bak
                            nasıl yapılacağı resımlerle anlatılıyor

Yorum yap

• yazılımlar için teşekkürler

epg yi kullandıktan sonra emu k e y e girince yine kitlenme oluyor .
                              Türksat daki tp lerin yine bazılarında hatalar var üstatların bilgisine
                              Motor ayar bölümünde usal yazısı yanlış yazılmış
                              üstatların bilgisine

117.26 yazılımdaki yeşil tuşda olan mevcut cas ke y gösterme kısa tuş u özelliği yeni emu alt yapılı yazılımlara bu özellik kona bilirmi

fast scan ch ı tv vlanderde nasıl aktif oluyor onu çözemedim sayın @tasarım ustat demiş ama bir türlü çözemedim
                              şimdiden teşekürler
                              Next 2000 cıs Süper PLus + Next2071+Dreambox 500
                              75ºE den 04ºW e kadar DiSEqC Motor

Yorum yap

• requin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Öncelikle indirdiğiniz yazılım doğru fakat 18.09 yazılımından sonra 3 tane daha yazılım çıktı. Bunlar 30.10 - 14.11 ve 18.12 Elinizdeki kanal listesininse uyuşmaması normal bazen yazılımlarda altyapı değişikliği olduğunda eski kanal listesi uymaz bunun yerine ya yeniden taratır ayarlarlarınızı yaparsınınız ya da sitedeki yeni yazılıma uygun hazır kanal listelerinden birini alır usbden atar yüklersiniz.
                                Mesela 30.09 yazılımından 14.11'e geçtiğinizde kanal listesi silinir. Fakat 14.11 yazılımından 18.12 yazılımına geçerken kanal listeniz ve ayarlarınız silinmez. Artık yazılımı yükleyip yüklememek tercihi size ait. Umarım yardımcı olmuşumdur.
                                İlginize ve yardımınıza teşekkür ederim bahsettiğiniz yeniliste yide denedim 18.12 de uymadı yada ben bir hata yapmış olabilirim müsait bir zamanımda denemeler yaparım. Saygılar

Next Ye-2000 CX Super Plus USB li PVR ( 90 cm. Turksat [Ofset] + 90 cm. Hotbird + 90 cm. Astra )
                                Koto 9600 DCI Plus ( 90 cm. Turksat )
                                YU-MA-TU MX ( 90 cm. Turksat )
                                XS Extra Smart 320 GB Taşınabilir HDD (MOBİSU) 32 GB' ı FAT32 kalanı NTFS

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X