• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

ses sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ses sorunu

arkadaşlar laptop bilgisayarımın sesi kesildi
    başlat çubuğunda hopörlör simgesi ortada yok
    aygıt yönetici-donımlara bakıyorum seskartı silinmiş diye
    ordada yüklenmemiş aygıt yok.messengerle görüşmede karşı ses geliyor benimki gitmiyor.

acil yardım .......???????????????????????

lütfen yardım

aligok1 Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaşlar laptop bilgisayarımın sesi kesildi
    başlat çubuğunda hopörlör simgesi ortada yok
    aygıt yönetici-donımlara bakıyorum seskartı silinmiş diye
    ordada yüklenmemiş aygıt yok.messengerle görüşmede karşı ses geliyor benimki gitmiyor.

acil yardım .......???????????????????????
    arkadaşın anlattıkları aynen bendede var sndvol.exe bulunamadı diyor. yardımınızı bekliyorum

Yorum yap

makina açılırken f8 ile güvenli kipe girip sesi komple donanım olarak kaldırın. sonra restart edip driver cd'siyle baştan install edin.

Yorum yap

Aygıt liskesinde görünüp sadece başlat çubuğunda yok ise

\Denetim masası\ses aygıtlarında\ ses cihazına ait özelliklerde hani o hoporler resminin olduğu yerde orada "place volume icon in the taskbar" başlat çubunğunda göster seçeneğini aktifle

eğer donanım yok ise organik81 dediği yolu izle

kolay gelsin

Yorum yap

Arkdaşim Ses Kartinin Driverini Baştan Yükle

Yorum yap

arkadaşlar msn de karşıdan oturum açıldığında sesli uyarı alamıyorum+titreşimide sesli gönderemiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.TŞK.

Yorum yap

ozdemir81 Nickli Üyeden Alıntı
              arkadaşlar msn de karşıdan oturum açıldığında sesli uyarı alamıyorum+titreşimide sesli gönderemiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.TŞK.
              selamlar,arkadaşdaki ses sorunu bende de var ancak ilave olarak windows kendi ses efekleride yok.Kolay gelsin.
              Next HH Disecq motor 120 çanak 42E-30W
              2 x 90 çanak 5 Uydu.42E-19E-13E-7E-5E

Yorum yap

Civannuri arkadaşım sadece buralarda ses sorunun varise mp3 vs dinleyebiliyorsan o özellikler pasif hale getirilmiştir.

control panel // sound, speech and audio devices // change the sound scheme /

kısmına girip oradan windows default seç apply yap ...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X