• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next XCIS Plus Kanal Taşıma Problemi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next XCIS Plus Kanal Taşıma Problemi

Arkadaşlar,

X-CIS Plus 10.04.2006 yazılımı yüklü,Hotbird 7A'nın sinyal göndermeye başlaması ile Hotbird'i, kanal listesini silip yeniden tarattım,yaklaşık 1012 TV geldi.
    TSR1,TSR2,TSI1,TSI2 kanalları listenin 1006 ve daha sonrasında yer almakta idi.Bu kanalları ön sıralara almaya kalkınca cihaz kendiliğinden kapanıp açılıyor ve kanallar taşınamıyor.

Bu durumu kontrol etmek için bir kaç deneme yaptım ve şu sonuca vardım yaklaşık 985 den sonraki kanalları cihaz ön sıralara taşıyamıyor.
    Bu konu ile ilgili deneyimi olan varsa yazsın.Yazılımdan kaynaklanıyorsa yeni yazılımda bunun düzeltilmesini diliyorum.

bende kanal kapasitesi dolduğundan taşıma olayını deneyemedim bile aslında ondan ziyade şu kanal sayısını yükseltmek daha iyi olur bence 8bin kanala filan çıksa süper olur.
    motorlu olduğu için limit doldu.
    sendeki durum taşıma derken yani 985teki kanalı başlara alamıyormusun?
    tam anlıyamadım sorununu!
    BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

danger35 Nickli Üyeden Alıntı
      bende kanal kapasitesi dolduğundan taşıma olayını deneyemedim bile aslında ondan ziyade şu kanal sayısını yükseltmek daha iyi olur bence 8bin kanala filan çıksa süper olur.
      motorlu olduğu için limit doldu.
      sendeki durum taşıma derken yani 985teki kanalı başlara alamıyormusun?
      tam anlıyamadım sorununu!

Kanal kapasitesi artsa bence de süper olur.

Örneğin Hotbirddeki 1006.sıradaki kanalı ön sıralara taşıyamıyor cihaz,taşıma komutunu kumanda ile verince cihaz kendiliğinden kapanıp açılıyor ve kanal taşınamamış oluyor.

Yorum yap

ben 2000x cı plus ve 2000 x cıs plus ta denedim. xcı da 607f yüklü taşıma sorunu yok. cıs plus ta 606c yüklü onda da sorun yaratmadı. 1014'ü 2 ye taşıdım... 608a nın bir sorunu olsa gerek. saygılar

Yorum yap

allbayrak Nickli Üyeden Alıntı
          ben 2000x cı plus ve 2000 x cıs plus ta denedim. xcı da 607f yüklü taşıma sorunu yok. cıs plus ta 606c yüklü onda da sorun yaratmadı. 1014'ü 2 ye taşıdım... 608a nın bir sorunu olsa gerek. saygılar
          Teşekkür ederim, deneyip sonucu yazdığınız için.

XCIS Plus'da 608a yazılımı ile durumu deneyip yazan olursa sevinirim.

Selamlar.

Yorum yap

avant-garde Nickli Üyeden Alıntı
            Teşekkür ederim, deneyip sonucu yazdığınız için.

XCIS Plus'da 608a yazılımı ile durumu deneyip yazan olursa sevinirim.

Selamlar.
            cıs plus babamın evinde yarından önce deneyemem...
            ama deneyince muhakkak yazarım. saygılar

Yorum yap

selam taşımada bir sorun yok açma kapama da yok

Yorum yap

10 .04.2006 yazılımda keyde almıyor makina yazılımlar garip geldi bana 607 daha sağlıklı çalışıyor arkadaşlar
                MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

Kenan citak arkadaşıma aynen katılıyorum. 10/04/2006 tarihli yazılımlarda key atma sorunu var. İlgililere duyrulur.

Yorum yap

kenan_citak Nickli Üyeden Alıntı
                    10 .04.2006 yazılımda keyde almıyor makina yazılımlar garip geldi bana 607 daha sağlıklı çalışıyor arkadaşlar
                    ne gibi sorun var arkadaşım ?
                    sorunu yazarsan daha iyi olur ben sofcam ile iç bir sorun yaşamadım sizdeki sorun nedir?

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır.":efferin: :efferin:
                    ultra fan clup

Yorum yap

arkadaşlar fazladan taranan boş kanalları ve boş tp'leri silip birde o şekilde deneyin,ben böyle yapıyorum fazla sorun yaratmıyor...
                      Forum Kuralları

Yorum yap

Adnan70 Nickli Üyeden Alıntı
                        Kenan citak arkadaşıma aynen katılıyorum. 10/04/2006 tarihli yazılımlarda key atma sorunu var. İlgililere duyrulur.
                        key atmada herhangi bir sorun yok !ne hatası veriyor?
                        BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

avant-garde Nickli Üyeden Alıntı
                          Arkadaşlar,

X-CIS Plus 10.04.2006 yazılımı yüklü,Hotbird 7A'nın sinyal göndermeye başlaması ile Hotbird'i, kanal listesini silip yeniden tarattım,yaklaşık 1012 TV geldi.
                          TSR1,TSR2,TSI1,TSI2 kanalları listenin 1006 ve daha sonrasında yer almakta idi.Bu kanalları ön sıralara almaya kalkınca cihaz kendiliğinden kapanıp açılıyor ve kanallar taşınamıyor.

Bu durumu kontrol etmek için bir kaç deneme yaptım ve şu sonuca vardım yaklaşık 985 den sonraki kanalları cihaz ön sıralara taşıyamıyor.
                          Bu konu ile ilgili deneyimi olan varsa yazsın.Yazılımdan kaynaklanıyorsa yeni yazılımda bunun düzeltilmesini diliyorum.

609a yazılımını yükledim,kanal taşımada ve key atmada problem yok.

Yorum yap

bende 608a yüklü ne kanal taşıma nede key yükleme sorunu var:iyyy:

Yorum yap

Hiçbir sorun filan yok key atmada standbye atılacak diye defalarca yazdık...
                              Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                              http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                              www.nextyazilim.com

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X