• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Lig TV’de maçlar artık HD kalitesinde izlenecek

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

bekleyelim en az 3 sene otursun taşlar yerine insin fiatlar iyice

Yorum yap

ssk41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      bekleyelim en az 3 sene otursun taşlar yerine insin fiatlar iyice
      bizde böyle bi alışkanlık varken bu fiyatlar kolay kolay inmez

Yorum yap

full abonelığım var. spormax,trt3 yerinde ligtv ve eurospor2 lerin hdleri açık.izliyorum.

Yorum yap

mamoste1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          full abonelığım var. spormax,trt3 yerinde ligtv ve eurospor2 lerin hdleri açık.izliyorum.
          ligtv hd artık bir tane kaldı o da açmıyor trt3hd yerindeki ligtvhd kaldırıldı malesef bugün

Yorum yap

sampiyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            ligtv hd artık bir tane kaldı o da açmıyor trt3hd yerindeki ligtvhd kaldırıldı malesef bugün
            sevgili sampiyon bende açık. eurospor da spormax ta sürekli açık ve izliyorum.hd olanları kast ediyorum. kapalı olan ligtv ve movimax lar.

Yorum yap

arkadaslar dt hd yayını palavra , bir arkadasın da belirtiği gibi DT kelime oyunu yapıyor ,yayın full hd değil kitapcığından aynen yazıyorum :
              video çözünürlüğü( At 50Hz) = SD 576&
              HD 576p/1080i/720p
              cihaz aşırı ısınıyor.sık sık kilitlenmeler oluyor.yayın kalitesi normal kanallarda berbat ( -ki bende ayrıca next 2000 cıs plus var. dt ile görüntüler kıyaslanamaz bile) DT nin hd yayını ise özellikle ingiltere liglerinde kendini biraz olsada gösteriyor. belgeseller DVD kalitesinde stantard yayına göre daha zevkli. Keşke full HD yayın izleyebilsekde olayın zevkine varabilsek( aklımdayken cihazı satın almasanız ,aylık 25 ytl ye kiralayabiliyorsunuz)

Yorum yap

mamoste1 Nickli Üyeden Alıntı
                sevgili sampiyon bende açık. eurospor da spormax ta sürekli açık ve izliyorum.hd olanları kast ediyorum. kapalı olan ligtv ve movimax lar.
                ligtv ve movimax lar.için cihaz kiralıyolar aslında full pakette gözüküyor ama aylık 25 ytl cihaz kirası istiyorlar yakında verirler böyle giderse batarlar

Yorum yap

sampiyon Nickli Üyeden Alıntı
                  ligtv ve movimax lar.için cihaz kiralıyolar aslında full pakette gözüküyor ama aylık 25 ytl cihaz kirası istiyorlar yakında verirler böyle giderse batarlar
                  aboneliğe para,cihaza para. bizim gibi hastası olanlar olduğu sürece çook para götürürler. ben malum yabancı servere 25 ytl aylık veriyorum. 6 ay için 90 ytl de yerliye veriyorum. ayda 40 ytl . şu uydu paylaşımı ile standart bir düzeye gelse?

Yorum yap

seneler önce para ile televizyon seyredilecek dendiğinde gülüp geçmiştim, geldiğimiz hale bakarmısınız. neredeyse kumandada bastığımız her tuştan para alacaklar

Yorum yap

ayhangelin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      arkadaslar dt hd yayını palavra , bir arkadasın da belirtiği gibi DT kelime oyunu yapıyor ,yayın full hd değil kitapcığından aynen yazıyorum :
                      video çözünürlüğü( At 50Hz) = SD 576&
                      HD 576p/1080i/720p
                      cihaz aşırı ısınıyor.sık sık kilitlenmeler oluyor.yayın kalitesi normal kanallarda berbat ( -ki bende ayrıca next 2000 cıs plus var. dt ile görüntüler kıyaslanamaz bile) DT nin hd yayını ise özellikle ingiltere liglerinde kendini biraz olsada gösteriyor. belgeseller DVD kalitesinde stantard yayına göre daha zevkli. Keşke full HD yayın izleyebilsekde olayın zevkine varabilsek( aklımdayken cihazı satın almasanız ,aylık 25 ytl ye kiralayabiliyorsunuz)
                      iyi demişsinde dünyada full hd yayın yapan tv kanalı varmı
                      benım bildigim bir tane japonyada vardı

Yorum yap

Oda hangisi dostum söylede bizde bilelim merak ettim dogrusu kimsenin yapamadigini basaran kanali.

Yorum yap

bende d smartın hdsi var digitürkünde normal yayını vardı şimdi digitürküde hd ye çevirdim digitürkün hd si çakma hd bildiğiniz normal yayın bide gönderdikleri cihaz 5 sn de kanal değiştiriyor fitil oluyorum vallahi
                          java oyun tıkla

Yorum yap

türksat üzerinden LIG TV izlemekteyim,maçları HD yayın farkı ile veriyormuş,bu yayın türksat üzerinden veriliyormu?bilen arkadaşlar varmı benim cihazlarımın hepsi HD dir .

Yorum yap

ben arama yapım ama bulamadım

Yorum yap

7 derecedekı uydudan yapıyor dj tv hd lı yayınları

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X